بازی Bazooka Tango و Immutable Games با هم متحد می شوند تا بازی کارتی Shardbound را احیا کنند


در اجلاس GamesBeat 2023 در 22 تا 23 می با رهبران برتر بازی در لس آنجلس ارتباط برقرار کنید. اینجا ثبت نام کنید.


Immutable Games و Bazooka Tango برای احیای یک بازی کلکسیونی به نام Shardbound به عنوان یک عنوان Web3 به یکدیگر پیوسته اند.

Shardbound که در ابتدا در سال 2015 توسط Spiritwalk Games شروع شد، یک جامعه پرشور از بازیکنان ایجاد کرد که عمیقاً از آلفای عمومی بازی در Steam Early Access حمایت می کردند. بازی اصلی هرگز به اتمام نرسید و اکنون با در دست گرفتن Bazooka Tango، Shardbound با احیای Web3، زندگی جدیدی به دست می‌آورد.

بازی Bazooka Tango با Immutable Games همکاری کرده است تا گیم پلی عمیق و استراتژیک Shardbound را بسازد و مالکیت دیجیتال واقعی را برای بازیکنان به ارمغان بیاورد. این شرکت ها در کنفرانس توسعه دهندگان بازی در سانفرانسیسکو اعلام کردند.

بو دالی، مدیر عامل Bazooka Tango در مصاحبه با GamesBeat گفت: «ما از سال 2015 توسعه این بازی را دنبال می کنیم. ما با برخی از اعضای تیم موسس قبلی دوستان بسیار صمیمی بودیم. این واقعاً نوعی از بازی است که برای من و دیگران کاملاً مناسب است.”

رویداد

GamesBeat Summit 2023

در تاریخ 22 تا 23 می به انجمن GamesBeat در لس آنجلس بپیوندید. از باهوش ترین ذهن های صنعت بازی می شنوید تا به روز رسانی های خود را در مورد آخرین پیشرفت ها به اشتراک بگذارند.

اینجا ثبت نام کنید

>>پوشش مداوم GDC 2023 VentureBeat را دنبال کنید<<

Bazooka Tango توسط بنیانگذاران سابق Super Evil Megacorp و سازندگان پشت صحنه بازی چند نفره آنلاین نبرد چند نفره (MOBA) بازی Vainglory تاسیس شد.

Shardbound در سال 2015 راه اندازی شد.

Shardbound یک بازی تاکتیکی نوبتی بود که استراتژی مبتنی بر تخته را با عمق بازی های ورق کلکسیونی ترکیب می کند. از امروز، پیش ثبت نام Shardbound اکنون برای بازیکنان در سراسر جهان باز است.

دالی گفت: “این یک بازی عمیقا استراتژیک است و برای رقابت عالی است و با در نظر گرفتن جریان ساخته شده است.” ما منتظر فرصت بودیم تا این حرکت را انجام دهیم. این یک جهان عالی با داستان های مختلف برای گفتن است. ما بیش از یک سال است که در حال تلاش برای یافتن زندگی دوم برای این بودیم.

Shardbound که به دلیل تاکید بر استراتژی عمیق با جهان ها و شخصیت های زیبا شناخته شده است، عناصر بازی Web3 متمرکز بر بازیکن را در خود جای می دهد. Immutable Passport راهی آسان و آشنا را برای بازیکنان فراهم می‌کند تا وارد گیم‌پلی شوند و دارایی‌ها را در کیف پول خود ادغام کنند، در حالی که مشوق‌ها و پاداش‌های اجتماعی برای مشارکت آن‌ها راه‌های جدیدی را باز می‌کند و تصوری دوباره از معنای مالکیت دیجیتال واقعی برای بازیکنان خواهد داشت.

جنیفر پولسون، معاون شراکت بازی در Immutable Games، در مصاحبه ای با GamesBeat گفت که Riot Games را ترک کرد زیرا معتقد است بازی همیشه به سمتی می رود که برای بازیکنان بهتر است و یکی از آن چیزها مالکیت دیجیتال است.

“تجربه بهتر بازیکن تجربه ای است که پیروز می شود. و این فناوری‌ها راه‌های جدیدی را برای بازیکنان به وجود می‌آورند تا در واقع مالکیت دارایی‌های خود یا تعامل با محتوای مورد علاقه خود را داشته باشند.» و ما لزوماً بهترین نمونه های آن را هنوز ندیده ایم. اما فناوری که این امکان را می دهد وجود دارد. و بنابراین آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که با شرکای بازی مانند Bazooka Tango که به دنبال آزمایش هستند، همکاری کنیم.

Shardbound یک بازی کارتی کلکسیونی دیجیتال Web3 است.

و پس از بررسی صدها بازی، Immutable Games به این نتیجه رسید که Shardbound یکی از آن‌هایی است که می‌خواهد در آن شریک شود. Immutable Games منابعی را برای تمام ادغام Web3 فراهم می کند.

تیم اصلی از هم جدا شد و به کارهای دیگری رفت. دالی گفت: «ما بسیار هیجان‌زده هستیم که می‌توانیم امروز در مورد این مشارکت با Immutable، و پشتیبانی از دستکش سفیدی که آنها برای تقویت تیم توسعه کوچک ما ارائه کرده‌اند، صحبت کنیم. ما مشتاق ساختن یک تجربه جدید هیجان انگیز برای گیمرها هستیم که فراتر از آن چیزی است که دیگران فکر می کنند ممکن است.

در مورد بازی‌های کریپتو، دالی گفت: «من 100% متقاعد هستم که آینده متفاوت از امروز خواهد بود. و متفاوت از موج نسل اول بازی های Web3 به نظر می رسد. چیزی که واقعاً ما را به این فضا سوق می‌دهد این است که فکر می‌کنم یک فضای طراحی اقیانوس آبی کامل در اینجا باز می‌شود که فرصت‌هایی را ایجاد می‌کند.»

Shardbound یکی از اولین عناوینی خواهد بود که متعهد به ساخت بر روی Immutable zkEVM است که به تازگی معرفی شده است، با پشتیبانی از Polygon، یک زنجیره زنجیره ای که برای توسعه بازی ساخته شده است و هزینه کم، مقیاس عظیم، امنیت در سطح سازمانی و سازگاری با قراردادهای هوشمند اتریوم را ارائه می دهد.

با هدف تعیین معیار برای بازی‌هایی که بازیکنان را در اولویت قرار می‌دهند، Shardbound از Web3 استفاده می‌کند تا مکانیک‌های بازی محبوب را بهبود بخشد که مسیرهای پیشرفت را برای همه انواع بازیکنان ارائه می‌دهد.

به گفته این شرکت‌ها، بازی‌های Immutable از Shardbound با استراتژی و پیاده‌سازی کامل Web3، از جمله نصب بدون درز Web3 از طریق Immutable Passport، به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا به راحتی دارایی‌های بازی Web3 خود را از طریق ویژگی‌های آشنای پیشرفت بازی مانند جاده تروفی و ​​ارتقاء کارت، در گیم‌پلی ترکیب کنند.

به گفته این شرکت‌ها، مالکیت دیجیتال واقعی با توانایی خرید، امتحان و فروش، سطح جدیدی از استراتژی را باز می‌کند که بازیکنان را قادر می‌سازد تا سبک بازی شخصی خود را بدون جریمه بیابند.

Shardbound به بازیکنان این امکان را می دهد که با تبدیل و تراز کردن دارایی های دیجیتال Web2 خود به Web3 NFT، مزایای مالکیت دیجیتال را باز کنند. Shardbound به شدت به ابتکارات و جوایز جامعه محور متمایل می شود و اکوسیستمی بازیکن محور ایجاد می کند.

شراکت ما با Bazooka Tango به معنای فصل جدیدی برای Immutable Games و زمان هیجان انگیزی برای صنعت بازی است. Shardbound بازی عالی برای زنده کردن دیدگاه ما است – ساخت بازی هایی که برای آنها سرگرم کننده است و بازیکنان را در اولویت قرار می دهد. جاستین هولوگ، مدیر ارشد استودیو بازی‌های Immutable در بیانیه‌ای گفت: این یک ارزش اساسی است که در هسته بازی‌های Immutable و بازوکا تانگو قرار دارد. ما به دستاوردها و رهبری خود در بازی های Web3 افتخار می کنیم و مشتاقانه منتظر نوشتن این فصل جدید Shardbound با دو تیم فوق العاده با استعداد هستیم.

Shardbound اولین عنوانی است که توسط Immutable Games به عنوان بخشی از پیشنهاد عملی جدید آن‌ها که در استراتژی و اجرای بازی‌های web3 end-to-end تخصص دارد، معرفی شده است. بازی احیا شده دارای یک تیم رهبری با تخصص عمیق بازی است که در Riot، Blizzard، Activision و موارد دیگر کار می کنند.

ما در Shardbound یک بازی باورنکردنی دیدیم که به برخی از بازی‌های تاکتیکی و CCGهایی که شخصاً دوستشان داریم بازمی‌گردد. با دیدن شور و شوق جامعه Shardbound، متوجه شدیم که این یک بازی است که می‌خواهیم به آن کمک کنیم تا به خط پایان برسیم. انجمن همیشه در قلب کاری بوده که ما انجام می‌دهیم و نمی‌توانیم منتظر باشیم تا بازیکنان Shardbound تجربه‌ای را که واقعاً لیاقت آن را دارند، ارائه دهیم.» ما همیشه برهم زنندگان صنعت بازی بوده‌ایم و اساساً تصمیمات خود را در مورد فناوری‌های جدید بر این اساس می‌گیریم که آیا آنها به نفع بازیکن هستند یا خیر. ما واقعاً معتقدیم که web3 جهش بعدی را در یک تجربه بازیکن پیشرفته ارائه می دهد که هنوز به طور کامل محقق نشده است، و این ماموریت ماست که آن را به درستی انجام دهیم.”

برای جشن آغاز پیش‌ثبت‌نام و تشکر از طرفداران متعهد بازی، Shardbound جوایزی را بین اعضای انجمن موجود و پیش‌ثبت‌نام‌کنندگان اولیه توزیع می‌کند. همه بازیکنانی که پیش‌ثبت‌نام می‌کنند یک جایزه انحصاری درون بازی دریافت می‌کنند و مشوق‌های اضافی به طور منظم به اعضایی که به شکل‌دهی بازی و انجمن Shardbound کمک می‌کنند تعلق می‌گیرد.

Shardbound در حال حاضر برای نسخه بتا عمومی اواخر سال جاری در نظر گرفته شده است.

دالی گفت: «ما می‌خواهیم تفکر جعبه بزرگ را بیاوریم و آن را در تجربه ShardBound بکار ببریم، زیرا در نهایت، در پایان روز، به بازیکن مربوط می‌شود. ما می خواهیم برای آنها تجربه ای ایجاد کنیم که بسیار فراگیر، بسیار طنین انداز، بسیار اجتماعی و بسیار مرتبط باشد. و ما فناوری‌ها و مشارکت‌هایی را انتخاب می‌کنیم که قرار است ما را به آنجا برسانند.»

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.