Nothing Ear (2) نقد و بررسی: صدای پر جنب و جوش، مشکلات کنترل


این برنامه همچنین دارای برخی از ویژگی های سفارشی سازی خوش آمدید است. به عنوان مثال، یک تست گوش دادن گسترده وجود دارد که توسط متخصصان شنوایی Mimi ارائه شده است—اجازه دهید برنامه شما را از طریق تست تناسب گوش راهنمایی کند، به آن بگویید چند سال دارید و سپس به مجموعه‌ای از بوق‌ها گوش دهید. پس از تکمیل این فرآیند، تجزیه و تحلیل نتایج به برنامه کنترل گوش (2) اجازه می‌دهد تا تنظیمات EQ را مطابق با مشخصات شنوایی شما تنظیم کند. و بسته به محتوایی که به آن گوش می‌دهید، EQ را در زمان واقعی دقیق می‌کند. خوب یا بد، این برنامه حتی یک نمایش گرافیکی از محدوده شنوایی شما را به شما نشان می دهد.

تست مشابهی برای تنظیم شدت حذف نویز فعال وجود دارد. مجدداً، شما باید از قسمت گوش استفاده کنید – و پس از آن، تست شخصی سازی شده از هفت فیلتر صوتی برای تنظیم ANC استفاده می کند تا راحت ترین تجربه شنیداری ممکن را ارائه دهد. به هر حال این نظریه است.

Ear (2) از بلوتوث 5.3 برای اتصال بی سیم، با سازگاری کدک SBC، AAC و LHDC 5.0 استفاده می کند. LHDC 5.0 به Ear (2) High Res Audio Wireless گواهینامه می دهد، و آنها می توانند، زمانی که به پخش کننده مشخص شده مناسب متصل شوند، جریان های 24 بیتی/192 کیلوهرتز را بپذیرند. استاندارد فایل صوتی دیجیتالی که پخش می کنید هرچه باشد، توسط چند درایور دینامیکی 11.6 میلی متری پلی یورتان/گرافن با طرحی بدون تغییر نسبت به گوش اصلی (1) ارائه می شود. هر کدام در یک محفظه دو محفظه قرار دارند که برای صاف کردن جریان هوا در نظر گرفته شده است.

پیسی، صدای پر جنب و جوش

به نظر می رسد بهترین شانس تحت تاثیر قرار دادن Ear (2) منصفانه است، بنابراین آنها با استفاده از کدک بلوتوث LHDC 5.0 به تلفن Nothing (1) متصل می شوند. تلفن (1) برنامه پخش موسیقی TIDAL را اجرا می کند. و تا زمانی که قیمت را در بالاترین سطح در ذهن خود نگه دارید، چیزهای زیادی در مورد نحوه عملکرد این هدفون ها وجود دارد.

یک فایل TIDAL Masters مبتنی بر MQA از پرنس “U Got The Look” به Nothing Ear (2) اجازه می دهد تقریباً به طور کامل خود را بیان کند. آنها یک گوش دادن آرام، پر جنب و جوش، با مقدار زیادی کنترل و گسترش فرکانس پایین هستند – و سطح جزئیاتی که از پخش بیس به موقع جلوگیری می کند. بافت و تن صدا به خوبی توصیف شده اند، بیان ریتمیک بسیار مناسب است، و حرکت هرگز مورد تردید نیست.

سطوح جزئیات متوسط ​​به همان اندازه بالا هستند و این به صدای پرینس و شینا ایستون اجازه می دهد تا تکنیک و شخصیت خود را به طور کامل توصیف کند. صحنه‌ای که Ear (2) ایجاد می‌کند بزرگ‌ترین نیست، اما به خوبی چیده شده و کنترل شده است، که به معنای فضای کافی برای خواننده است تا کار خود را بدون تداخل از جاهای دیگر انجام دهد. این بدان معنا نیست که آنها به هیچ وجه با بقیه اجراها بیگانه به نظر می رسند، هر چند – گوش (2) کار خوبی انجام می دهد و به جای مجموعه ای از اتفاقات مجزا، ضبط هایی را با اشتراکات ارائه می دهد.

مشکل تا پایان

بالای محدوده فرکانس تا حدی تقریباً بی پروا قاطعانه است. همراه با Nothing Phone (1) مقدار گاز گرفتن و درخشش احضارهای پایانی بالا به سطوح خطرناک نزدیک می شود، و اگر با یک پخش کننده منبع نامطلوب مطابقت داشته باشد، به راحتی می توان تصور کرد که قسمت بالایی از کنترل خارج می شود – به خصوص اگر در حال گوش دادن با صدای قابل توجهی هستید. جلد. البته هیچ کس خواهان پاسخ سه گانه کسل کننده یا غلتیده نیست، اما گوش (2) ممکن است در جهت مخالف کمی بیش از حد پیش رفته باشد.

با این حال، فضای سر پویا قابل توجه است، که همیشه وقتی یک ضبط بین صدای بسیار آرام و بسیار بلند تغییر می کند، چیز خوبی است. و جزئیات هارمونیک ظریف تر یک ضبط نیز به بیراهه نمی روند – بنابراین ساز تکنوازی شما صمیمی و فوری به نظر می رسد.

حذف نویز فعال نیز به خوبی اجرا شده است. “کاهش” کلمه ای است که به جای “لغو” به کار می رود، درست است، اما همچنان، ما در مورد کاهش قابل توجه صدای خارجی صحبت می کنیم. و بدون هیچ هزینه ای برای صدای هدفون به دست می آید. هنگامی که ANC روشن است، هیچ نشانه ای از اختلال در کف سیگنال ضد یا نویز وجود ندارد. که Ear (2) را از تعداد کمی از رقبای قابل مقایسه از نظر قیمت جلوتر قرار می دهد.

به عنوان یک بسته کلی، چیزهای زیادی در مورد Nothing Ear (2) وجود دارد. به لطف ماهیت گسترده برنامه کنترل، مالکیت کاملاً یک تجربه سفارشی به نظر می رسد، و به لطف ترکیبی از کیفیت صدای قاطع (تقریبا بیش از حد قاطعانه در مورد سه برابر) و حذف موثر نویز، گوش دادن لذت بخش است. و به دلیل زبان طراحی صنعتی Nothing، آنها کاملا فردی هستند.

در مورد هدفون‌های بی‌سیم واقعی با این قیمت، انتخابی ندارید، اما مطمئن باشید: Nothing Ear (2) بسیار بیشتر از یک (+1) است.