Valve بازی Counter-Strike 2 را به عنوان یک ارتقاء رایگان اعلام کرد


در اجلاس GamesBeat 2023 در 22 تا 23 می با رهبران برتر بازی در لس آنجلس ارتباط برقرار کنید. اینجا ثبت نام کنید.


Valve رسماً Counter-Strike 2 را معرفی کرد، دنباله/ ارتقاء تیراندازی اول شخص محبوب خود در ورزش های الکترونیکی، Counter-Strike: Global Offensive. این بازی اصلی را به موتور منبع 2 می آورد، با هر یک از نقشه های بازی اصلی برای عنوان جدید بازسازی شده است. در تابستان 2023 به عنوان یک ارتقاء رایگان برای CS:GO راه اندازی می شود.

علاوه بر این اعلامیه، Valve همچنین سه ویدیو منتشر کرد که جزئیات تغییراتی را که بازیکنان می‌توانند در Counter-Strike 2 مشاهده کنند منتشر کرد. نارنجک‌های دودی اکنون یک ابر دود حجمی و پویا ایجاد می‌کنند که با محیط تعامل دارد و می‌تواند توسط گلوله‌ها و نارنجک‌ها از بین برود. همچنین معماری سرورها را با به‌روزرسانی‌های تیک فرعی به‌روزرسانی کرده است تا بازیکنان دیگر نگران نرخ تیک بازی نباشند.

بازیکنان قدیمی CS:GO می توانند موجودی خود را با خود به بازی جدید بیاورند که با مواد Source 2 بازسازی شده است. همچنین رابط کاربری، جلوه های محیطی و تصاویر بازی و همچنین صدای درون بازی به روز شده است.

به گفته Valve، امروز یک آزمایش محدود برای Counter-Strike 2 برای گروه کوچکی از بازیکنان CS:GO راه اندازی شد. توسعه دهندگان از این تست برای “ارزیابی زیرمجموعه ای از ویژگی ها برای رفع هرگونه مشکل قبل از انتشار جهانی” استفاده می کنند. بازیکنان هستند انتخاب شده توسط تیم Valve برای عوامل مختلف، از جمله زمان اخیر صرف شده در بازی و وضعیت حساب Steam.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.