ویژگی‌های نسخه‌ی نمایشی Unreal Engine 5.2 Epic Games


در اجلاس GamesBeat 2023 در 22 تا 23 می با رهبران برتر بازی در لس آنجلس ارتباط برقرار کنید. اینجا ثبت نام کنید.


اپیک گیمز در کنفرانس توسعه دهندگان بازی در سانفرانسیسکو، ویژگی های نورپردازی و سایه جذاب موتور بازی Unreal Engine 5.2 خود را به نمایش گذاشت.

تیم سوئینی، مدیر اجرایی Epic Games و نیک پنواردن، رهبر Unreal Engine، ویژگی‌های جالبی مانند سیستم سایه‌اندازی جدید را نشان دادند که هنرمندان را قادر می‌سازد تا مطالب را در سطحی از کیفیت و وفاداری بنویسند که قبلاً در زمان واقعی امکان‌پذیر نبود.

با انجام این کار، رندرهایی از یک خودروی الکتریکی از Rivian را به نمایش گذاشت که نشان می‌دهد چگونه می‌توان سطح مدل دیجیتالی یک خودرو را فوراً تغییر داد، تغییراتی را در رنگ‌آمیزی آن اضافه کرد، یا خاک و گل و لای را از رانندگی از میان گودال‌ها به سطح اضافه کرد. .

>>پوشش مداوم GDC 2023 VentureBeat را دنبال کنید<<

رویداد

GamesBeat Summit 2023

در تاریخ 22 تا 23 می به انجمن GamesBeat در لس آنجلس بپیوندید. از باهوش ترین ذهن های صنعت بازی می شنوید تا به روز رسانی های خود را در مورد آخرین پیشرفت ها به اشتراک بگذارند.

اینجا ثبت نام کنید

به طور معمول، هنرمندان برای ایجاد چنین تغییراتی باید از برنامه نویس عبور کنند. اکنون هنرمند می تواند به تنهایی و در زمان واقعی این کار را انجام دهد.

Unreal Engine 5 دارای ابزارهایی برای ساختن جهان های باز بزرگ با محتوای رویه ای است. مگااسکن های کویکسل امکان ایجاد صحنه هایی با چیزهایی مانند پوشش گیاهی متراکم را آسان تر می کنند. در نسخه ی نمایشی Rivian، یک کامیون برقی از میان آب عبور کرد و من می توانستم غبار و گل را ببینم که از روی کامیون شسته شده است. رویدادهای لومن در زمان واقعی واکنش نشان می دهند زیرا توسعه دهندگان منبع نور را در یک صحنه جابجا می کنند. و تغییرات در زمان واقعی در یک صحنه در بازی هایی مانند Lords of the Fallen منتشر می شود.

فصل 4 فورتنایت از فناوری جدید استفاده می کند. Lumen می تواند سیل نور را به اتاقی در محیط بازی وارد کند. سوینی گفت که بیش از 500 میلیون حساب Fortnite و 230 میلیون کاربر در فروشگاه Epic Games وجود دارد.

71 میلیون چند ضلعی در کامیون Rivian وجود داشت که توسط Unreal’s Nanite فعال شده بود. اپیک گیمز رنگ متالیک عقیق و ظاهر رنگین کمانی خود را روی سطح کامیون به نمایش گذاشت. می توانید لایه های گرد و غبار و خاک را روی آن اضافه کنید. دانا کاولی، مدیر ارتباطات اپیک گیمز، گفت: حدود 77 درصد از تمام کاربران Unreal در Unreal Engine 5 هستند.

در پایان این رویداد، اپیک گیمز با استفاده از یک زبان برنامه نویسی جدید به نام Verse، ترکیبی از تمامی فناوری ها را به نمایش گذاشت. Epic همچنین گفت که 40 درصد از درآمد خالص بخش سازندگان Fortnite Creative را بین خود سازندگان توزیع خواهد کرد.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.