اولین پله برای نوآوری پایدار مراقبت های بهداشتی


در تاریخ 11 تا 12 ژوئیه به مدیران ارشد در سانفرانسیسکو بپیوندید تا بشنوید که چگونه رهبران سرمایه‌گذاری‌های هوش مصنوعی را برای موفقیت ادغام و بهینه می‌کنند.. بیشتر بدانید


ورود COVID-19 در سال 2020 پذیرش بهداشت از راه دور را تقریباً یک شبه تسریع کرد. سیستم های بهداشتی، ارائه دهندگان، و بیماران چاره ای جز شروع به ملاقات مجازی نداشتند. این قرارهای مجازی تبدیل به حالتی شد که برای هر و همه قرارهای پزشکی که می‌توانستند بدون روش‌های حضوری انجام شوند – عمدتاً ویزیت‌های تشخیصی. بهداشت از راه دور همیشه راحت بوده است، اما در زمینه یک بیماری همه گیر جهانی، مزایای ایمنی برای بیماران و متخصصان پزشکی به طور یکسان جذابیت زیادی داشت.

تقاضا برای خدمات بهداشت از راه دور در ماه های اولیه همه گیری افزایش یافت – تقریبا 80 برابر طبق مطالعه مک کینزی در فوریه، مارس و آوریل 2020. بازدیدهای بهداشتی از راه دور در سال بعد همچنان قوی بود و با نرخ قوی 38 برابر بیشتر از قبل از اینکه کلمه “COVID” به بخشی از واژگان روزمره ما تبدیل شود، ثابت بود.

خرید از راه دور سلامت در حال افزایش است

اگرچه دنیای ما اکنون بسیار بیشتر از دو سال و نیم گذشته “شخصی” است، بیماران گزینه های بهداشت از راه دور را پذیرفته اند و به آنها پایبند هستند. مطالعه‌ای که توسط Jones Lang LaSalle در اوایل سال جاری انجام شد نشان داد که تا مارس 2022، 38٪ از بیماران قبلاً مراقبت‌های مجازی را دریافت کرده بودند. در Healthie، ما شاهد افزایش 600 درصدی استفاده از بازدیدهای ویدئویی در زمان شیوع همه‌گیری بودیم، و این استفاده هنوز فروکش نکرده است.

نتیجه؟ Telehealth می تواند اینجا بماند. مطالعه مک‌کینزی نشان داد که سلامت از راه دور هم از سوی ارائه‌دهندگان و هم بیماران نسبت به دوران قبل از کووید (COVID) مطلوب‌تر است. بسیاری از بیماران ممکن است به تنهایی ویزیت دکتر مجازی را امتحان نکرده باشند، اما با توجه به این که بیماری همه گیر به عنوان یک مکانیسم اجباری عمل می کند، بسیاری سلامت از راه دور را مؤثرتر و آسان تر از آنچه تصور می کردند، یافتند. این مطالعه همچنین نشان داد که سرمایه گذاری در صنعت بهداشت از راه دور به سرعت افزایش یافته است و تغییرات دائمی در مقررات Medicare و Medicaid استفاده بیشتر از شیوه های مراقبت مجازی را تشویق کرده است.

رویداد

تبدیل 2023

در 11 تا 12 جولای در سانفرانسیسکو به ما بپیوندید، جایی که مدیران ارشد نحوه ادغام و بهینه سازی سرمایه گذاری های هوش مصنوعی برای موفقیت و اجتناب از دام های رایج را به اشتراک می گذارند.

اکنون ثبت نام کنید

پس سوال بعدی این است که از اینجا به کجا می رویم. سلامت از راه دور می تواند و فراتر از ویزیت های دکتر مجازی تکامل یابد – این ابزاری است که می تواند در جنبه های مختلف تجربه بیمار ادغام شود. سلامت از راه دور در حال ایفای نقش بسیار مهم تری در سیستم مراقبت های بهداشتی فراتر از نقشی است که در طول همه گیری ایفا کرده است.

مراقبت از راه دور و طولی

سلامت از راه دور می تواند راه را برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در زمینه هایی مانند تغذیه، فیزیوتراپی، مراقبت از بارداری، مربیگری سلامت و مددکاری اجتماعی هدایت کند. راحتی ایجاد شده توسط این فناوری باعث می‌شود مراقبت طولی – که برنامه‌های پیشگیری و درمان بیماری‌های مختلف را در سیستمی که پیشرفت بیمار را در جلسات متعدد و در طول زمان ثبت و ردیابی می‌کند – ادغام می‌کند – شخصی‌تر، کارآمدتر و برای بیماران و ارائه‌دهندگان به طور یکسانی کاربردی‌تر. مراقبت‌های بهداشتی و مدل‌های کسب‌وکار با استفاده از پیشرفت‌های بهداشت از راه دور برای بهبود تجربیات بیمار و نتایج سلامتی در حال ظهور و موفقیت هستند.

فراتر از راحتی سلامت از راه دور – و مقرون به صرفه بودن آن برای هر دو طرف – این عمل به پزشکان متخصص کمک می کند تا جنبه هایی از سلامت فرد را بررسی کنند که ممکن است صرفاً در ملاقات های حضوری کوتاه پوشش داده نشود. نکته قابل توجه، نشان داده شده است که ترکیب بازدیدهای حضوری و مجازی توانایی بیماران را برای حضور مستمر در قرار ملاقات ها، کاهش نرخ ترک و بهبود نتایج بیمار، بهبود می بخشد. یک مطالعه نشان داد که “خدمات بهداشت از راه دور تداوم طولی را غنی می کند، به طوری که 77٪ از پاسخ دهندگان گزارش کردند.[ing] امکان ملاقات منظم‌تر با پزشک و 82 درصد نشان‌دهنده توانایی بیشتر برای حضور در قرار ملاقات‌ها به دلیل نیاز کمتر به سفر است.

فن‌آوری‌های بهداشت از راه دور همچنین می‌توانند به ایجاد روابط قوی‌تر بین بیمار و ارائه‌دهنده کمک کنند، که سنگ بنای مراقبت خوب و رضایت بیمار است. انتظار داشته باشید که ارائه دهندگان به پتانسیل سلامت از راه دور برای تکمیل برنامه های مراقبت مداوم با بیماران متمایل شوند.

ادغام برنامه های سلامت از راه دور و تندرستی

با توجه به چگونه ارائه دهندگان به برنامه های مبتنی بر سلامت از راه دور متمایل هستند، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر سخت ترین بخش را بر عهده دارند: خرید بیمار، به لطف مقدمه ای برای مراقبت مجازی در طول همه گیری. بسیاری از پزشکان اولین تجربیات خود را در زمینه سلامت از راه دور در سال 2020 نیز تجربه کردند، بنابراین با راحتی هر دو طرف در استفاده از این فناوری، پذیرش در بسیاری موارد آسان‌تر از قبل از کووید خواهد بود.

با این حال، همه هنوز مراقبت مجازی را تجربه نکرده اند، بنابراین ممکن است برخی از آنها هنوز مردد باشند. در این شرایط، ارائه‌دهندگان و پزشکان باید در سال 2020 راه‌اندازی بهداشت از راه دور خود را بررسی کنند و ببینند چه رویکردهایی برای معرفی این فناوری به بیماران کارآمد بوده و چه رویکردهایی موثر نبوده و ببینند که آیا می‌توانند به تردید این افراد پاسخ دهند.

اکنون بیش از هر زمان دیگری ارائه دهندگان فناوری وجود دارند که پلتفرم های اساسی را ارائه می دهند که به طور هوشمندانه بخش های لجستیکی سلامت از راه دور را در استراتژی های مراقبت روزمره ادغام می کنند، خواه این موارد صورتحساب، ورود به هواپیما، مدیریت تقویم یا سایر عملکردها باشد. حتی برخی از آنها قابلیت سلامت از راه دور را در پلتفرم تعبیه کرده اند تا ارائه دهندگان بتوانند همه چیز را از همان پورتال انجام دهند. پذیرش پلتفرم‌های یکپارچه ممکن است در نهایت پایان مدت‌ها منتظر فن‌آوری مراقبت‌های بهداشتی siled باشد، که یکپارچه‌سازی را از بین می‌برد و مراقبت مؤثر از بیمار را مختل می‌کند.

این فقدان اصطکاک فنی در سمت ارائه‌دهندگان، پرسنل با استعداد (و در حال حاضر بسیار پرمشغله) آنها را آزاد می‌کند تا بر روی کاری که در ابتدا و مهم‌تر از همه در آنجا هستند تمرکز کنند: ارائه مراقبت استثنایی. ارائه دهندگان نباید نیازی به ساخت فناوری در پس زمینه داشته باشند، و در سال 2023 آنها مجبور نیستند.

پلتفرم‌های فناوری قدیمی مدت‌هاست که در برابر قابلیت همکاری، قفل کردن مشتریان و درآمدها مقاومت کرده‌اند. اما نسل جدیدی از پلتفرم‌های یکپارچه که از پل‌های داده ایمن و سازگار استفاده می‌کنند، چیزهای بیشتری را برای ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی فراهم می‌کنند. این فناوری که با در نظر گرفتن قابلیت همکاری و همکاری ساخته شده است، اجازه می دهد تا پیشرفت های مورد نیاز مانند خدمات یکپارچه بهداشت از راه دور بدون تحمیل بار زیادی بر روی کسانی که از قبل بر مراقبت از بیماران متمرکز شده اند، به کار گرفته شوند.

ارائه خدمات بهداشتی طولانی مدت بهبود یافته است

علاوه بر این، ابزارهای بهداشت از راه دور به ارائه دهندگان این امکان را می دهد تا زمینه های جدیدی از مراقبت را برای بیماران ارائه دهند. به هر حال، ویزیت ویدیویی تنها یک جزء کوچک از تجربه کلی بیمار است. تعاملات همزمان و ناهمزمان روزانه (مانند وبینار یا شرکت در برنامه، بررسی برنامه مراقبت شخصی، تعیین هدف و پایبندی، و ثبت و ردیابی عملکرد) اجزای ضروری مراقبت طولی موفق هستند.

آنچه ما می بینیم گامی مثبت به سوی بهبود و ارائه خدمات درمانی بلندمدت است. دسترسی بیشتر و کاهش هزینه‌های استفاده مؤثر از این فناوری باعث ایجاد نوآوری در کل صنعت می‌شود. شرکت‌های مراقبت‌های بهداشتی مجازی، تجربه مراقبت طولی را دوباره تعریف می‌کنند و راه‌های بهتر و بهتری برای ارائه مراقبت‌های شخصی و مؤثر با سهولت و کارآمدی هزینه پیدا می‌کنند.

تازه کردن صفحه نمایش

وقتی نوبت به نوآوری هایی می رسد که به لطف فناوری سلامت از راه دور در مراقبت های بهداشتی خواهیم دید، هنوز در ابتدای بازی هستیم. سطوح بی‌نظیر سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز و هزاران شرکت جدید در این فضا، نشانه‌هایی از شتاب و پتانسیل باورنکردنی است که می‌تواند ما را به یک سیستم مراقبت‌های بهداشتی که ریشه در مراقبت‌های پیشگیرانه، طولی و چند رشته‌ای دارد که بر نتایج بیمار متمرکز است، هدایت کند.

نوآورانه ترین مراقبتی که امروز می توانید ببینید، ابتدا مجازی است و در خارج از بیمارستان انجام می شود. ما این موج آتی را “Telehealth 2.0” می نامیم، و این همان چیزی است که ما معتقدیم در آینده برای تحویل بهداشت از راه دور، ترکیب فناوری با یک ارائه دهنده طولی و تیم مراقبت برای ایجاد تجربه بهتری برای بیمار نسبت به آنچه تاکنون دیده ایم، است. ما زمینه های زیادی برای پوشش دادن داریم تا آن را به واقعیت تبدیل کنیم، و اکنون زمان آن است که بر روی این شتاب ایجاد کنیم و پایه جدیدی را برای ارائه مراقبت های بهداشتی ایجاد کنیم.

اریکا جین یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Healthie است.

DataDecisionMakers

به انجمن VentureBeat خوش آمدید!

DataDecisionMakers جایی است که کارشناسان، از جمله افراد فنی که کار داده را انجام می دهند، می توانند بینش ها و نوآوری های مرتبط با داده را به اشتراک بگذارند.

اگر می‌خواهید درباره ایده‌های پیشرفته و اطلاعات به‌روز، بهترین شیوه‌ها و آینده فناوری داده و داده مطالعه کنید، به ما در DataDecisionMakers بپیوندید.

شما حتی ممکن است در نظر داشته باشید که مقاله ای از خودتان ارائه دهید!

از DataDecisionMakers بیشتر بخوانید