Shadow خدمات بازی ابری ناشران را هدف قرار می دهد و Shadow for Makers را باز می کند


در اجلاس GamesBeat 2023 در 22 تا 23 می با رهبران برتر بازی در لس آنجلس ارتباط برقرار کنید. اینجا ثبت نام کنید.


Shadow از دو سرویس محاسبات ابری جدید برای مشاغل رونمایی کرد و همچنین سرویس جدیدی به نام Shadow for Makers را راه اندازی کرد.

این امر پس از آن صورت می‌گیرد که Shadow مستقر در فرانسه، که در بازی‌های ابری شروع به کار کرد، در چند سال گذشته تغییر کرد.

این شرکت در کنفرانس توسعه دهندگان بازی در سانفرانسیسکو اعلام کرد. Sébastien Kaiser، مدیر استراتژی و مدیر ارشد استراتژی، گفت: خدمات جدید برای ناشران و استودیوهای بازی طراحی شده است: یک راه حل آزمایشی و آزمایشی بازی انعطاف پذیر و کنترل شده، Echo Sessions، و ابزاری برای ارائه نسخه نمایشی بازی امن به هزاران کاربر، Virtual Booth. افسر توسعه Shadow در مصاحبه با GamesBeat.

در ابتدا، شرکتی که پیشگام رایانه‌های شخصی ابری رده بالا بود، Shadow تمرکز قوی روی بازی داشت. زمان گذشته است و این تکامل یافته است – Shadow اکنون از فعالیت‌های معماران، هنرمندان سه بعدی، مدیران فناوری اطلاعات و بسیاری موارد دیگر پشتیبانی می‌کند، در حالی که کاربران مصرف‌کننده آن می‌توانند به لطف انعطاف‌پذیری ارائه شده توسط سرویس رایانش ابری خود، بازی کنند و کارهای بیشتری انجام دهند. با این حال، این شرکت همچنان روی گیمرها تمرکز دارد.

رویداد

GamesBeat Summit 2023

در تاریخ 22 تا 23 می به انجمن GamesBeat در لس آنجلس بپیوندید. از باهوش ترین ذهن های صنعت بازی می شنوید تا به روز رسانی های خود را در مورد آخرین پیشرفت ها به اشتراک بگذارند.

اینجا ثبت نام کنید

>>پوشش مداوم GDC 2023 VentureBeat را دنبال کنید<<

پس از پروژه‌های اولیه با شریک Bandai Namco، که شرکت برای آن از کمپین روابط عمومی Elden Ring با ابزارهای اختصاصی مبتنی بر ابر پشتیبانی کرد، این شرکت در حال ایجاد طیف کاملی از خدمات متناسب با استودیوهای بازی، توسعه‌دهندگان و ناشران، و همچنین شرکت‌های روابط عمومی و QA است. حمایت از آنها

Echo Sessions دسترسی چندگانه کنترل شده به یک بازی را فراهم می کند. این یک راه حل آزمایشی و آزمایشی بازی انعطاف پذیر اما کنترل شده و ایمن است که از فضای ابری در دسترس است. این امکان استفاده های مختلفی مانند PR و سایر تست های خارجی، QA و سایر تست های داخلی را فراهم می کند و بین تیم های توسعه دهنده همگام سازی می کند. از چند واحد تا چند صد، Echo Sessions می‌تواند به سرعت اجرا شود و گزینه‌هایی مانند ضبط کامل، نظارت زنده و تعاملات، بازخورد زنده و پس از پخش و موارد دیگر را ارائه دهد.

Shadow در حال حاضر این راه حل را برای شرکای مختلف ارائه می دهد، از جمله اخیراً با Daedalic Entertainment برای پشتیبانی از پیش نمایش عنوان The Lord of the Rings: Gollum. این راه‌حل‌ها در چند ماه گذشته در دست توسعه و آزمایش بوده‌اند، و این نسخه اولیه بود که به Bandai Namco اروپا کمک کرد پیش‌نمایش حلقه شگفت‌انگیز Elden Ring را در سال گذشته ارائه دهد.

Echo Sessions در حال حاضر در دسترسی زودهنگام در اروپا و آمریکای شمالی در دسترس است.

غرفه مجازی

غرفه مجازی سایه

Virtual Booth ابزاری برای ناشران و استودیوهایی است که می‌خواهند بدون محدودیت‌های یک رویداد فیزیکی، در اطراف عنوان خود حرکت ایجاد کنند و در عین حال داده‌های ارزشمند و اطلاعات فروش را نیز جمع‌آوری کنند. این یک راه منحصر به فرد برای توزیع نسخه ی نمایشی بازی های خود از طریق رویدادهای مجازی است، جایی که بازیکنان می توانند فوراً از طریق دسترسی ساده به مرورگر، دموهای سفارشی را روی GPU های اختصاصی پخش کنند. این برای دوران پس از کووید طراحی شده است.

هر غرفه مجازی از مجموعه‌ای از پادهای نمایشی قابل دسترسی در فضای ابری تشکیل شده است که می‌توانند تا 100000 بازیکن را میزبانی کنند. قبل از شروع نسخه ی نمایشی، بازیکنان می توانند هیجان خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند تا زمان بازی بیشتری به دست آورند. در طول نسخه ی نمایشی، تیم های توسعه می توانند داده هایی را در مورد آنچه کار کرده یا نه جمع آوری کنند. پس از پایان دمو، بازیکنان می‌توانند نظر خود را در مورد جنبه‌های مختلف بازی ارائه دهند و در نهایت یک جایزه مناسب دریافت کنند. این در GDC در حال نمایش است و در پاییز 2023 در دسترس است.

سایه برای سازندگان

سایه برای شرکت ها

Shadow for makers برای سازندگان طراحی شده است. این پیشنهادات جدید برای خلاقان، توسعه‌دهندگان، مترجمان آزاد و هر کسی که آزادی دسترسی به رایانه‌های ابری قدرتمند را از هر کجا می‌خواهد، طراحی شده است.

Shadow نه سال است که وجود دارد و فناوری اصلی Shadow PC خود را که برای مصرف کنندگان، به ویژه بر روی گیمرها طراحی شده است، راه اندازی کرده است. با موفقیت اولیه، به سرعت مشخص شد که این فناوری پتانسیل این را دارد که به مخاطبان بسیار بیشتری از جمله خلاقان و متخصصان کمک کند تا به دستاوردهای بزرگی از فضای ابری دست یابند و انعطاف‌پذیری بیشتری را در دنیای پس از همه‌گیری فراهم کند.

برای ارائه خدمات بهتر به بسیاری از خلاقانی که در طول سال‌ها به رایانه‌های شخصی Shadow ابراز علاقه کرده‌اند، Shadow امروز بخش جدیدی از محصول را معرفی می‌کند: Shadow for Makers. این عمودی به افرادی اختصاص داده شده است که برای ساختن و ایجاد هر آنچه که نیاز دارند و می خواهند به قدرت بیشتری نیاز دارند.

Shadow for Makers به ​​شما امکان می دهد جنبه های مختلف استعدادهای خود را کشف کنید، از جمله مدل سازی سه بعدی، توسعه وب، تولید ویدئو، ایجاد آثار مجازی و طراحی مسیر حرفه ای آینده. با Shadow for Makers، می‌توانید پیکربندی Shadow PC را متناسب با بودجه ماهانه خود انتخاب کنید تا اینکه هر بار که به یک دستگاه جدید نیاز دارید بخرید. هر لپ‌تاپ، تبلت، تلفن یا حتی مک را به یک رایانه ویندوزی قدرتمند و ایستگاه خلاقانه تبدیل کنید و از هر کجا به آن دسترسی داشته باشید: به سادگی برنامه را راه‌اندازی کنید و آماده هستید.

Shadow for Makers برای کسانی که به قدرت مناسب برای دستیابی به خلاقیت خود نیاز دارند، بازی را تغییر می دهد. Sébastien Kaiser، مدیر استراتژی و مدیر برنامه Shadow در بیانیه ای گفت: با Shadow for Makers، ما به افراد قدرت می دهیم تا پتانسیل کامل خود را باز کنند و به دستاوردهای بزرگ برسند.

Shadow for Makers اکنون در آمریکای شمالی با دو پیکربندی مجزا در دسترس است: Spark و همچنین Zenith با قدرت.

به روز رسانی شرکتی

جلسه اکو سایه

Shadow در ماه می 2021 تمام سرورهای خود را به دیتاسنترهای OVHcloud که با آب خنک می‌شوند منتقل کرد و در چند سال گذشته رهبری جدیدی داشته است. همه مشتریان را به یک زیرساخت مدرن‌تر منتقل کرد و پیکربندی جدیدی را برای مصرف‌کنندگان ایجاد کرد که به آن Power Upgrade می‌گویند.

همچنین خدمات خود را در شش منطقه جدید راه اندازی کرده است: کانادا، اسپانیا، ایتالیا، سوئد، دانمارک و اتریش. برای حرفه ای ها، Shadow for Enterprise و برای سازندگان را با شرکای کلیدی مانند Bandai Namco، شرکت های معماری و غیره راه اندازی کرد. و Shadow Drive را در اروپا راه اندازی کرد.

همه اینها به رشد دو رقمی آن در سال گذشته کمک کرد. حدود 30 درصد از مشتریان در فرانسه، 30 درصد در بقیه اروپا و 30 درصد دیگر در آمریکای شمالی هستند. ناوگان آن متشکل از 30000 واحد پردازش گرافیکی یکی از بزرگترین در جهان است و 17000 کاربر Power Upgrade دارد. هشت دیتاسنتر وجود دارد.

از زمان اعلام عرضه‌های تجاری به کسب‌وکار در ماه می 2022، Shadow 2300 سرنخ بالقوه جمع‌آوری کرده است و قراردادهایی با SNCF و Bandai Namco منعقد کرده است. این شرکت نزدیک به 200 کارمند دارد که در مقایسه با 125 کارمند چند سال پیش افزایش یافته است.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.