Elden Ring فصل جوایز را با برنده شدن GDCA GOTY تمیز می کند


در اجلاس GamesBeat 2023 در 22 تا 23 می با رهبران برتر بازی در لس آنجلس ارتباط برقرار کنید. اینجا ثبت نام کنید.


Elden Ring فصل جوایز بازی را با برنده شدن بازی سال دیگر در جوایز انتخاب توسعه‌دهنده بازی (GDCA) فرا می‌گیرد. عنوان FromSoftware نیز جوایز بهترین طراحی و بهترین هنرهای تجسمی را دریافت کرد.

صنعت به اتفاق آرا Elden Ring را در این فصل جوایز ستایش کرده است. بازی اکشن RPG همچنین در The Game Awards، New York Game Awards و Dice Awards جوایز برتر را به خود اختصاص داد.

امسال دیگر مورد علاقه – خدای جنگ راگناروک – سه جایزه را نیز به خانه برد. این بازی اکشن ماجراجویی بیشترین آرای طرفداران را برای کسب جایزه تماشاگران و همچنین جوایز بهترین صدا و بهترین فناوری را به خود اختصاص داد.

از دیگر برندگان بزرگ این شب می‌توان به Stray (بهترین اولین فیلم)، IMMORTALITY (جایزه نوآوری)، Pentiment (بهترین روایت) و Citizen Sleeper (تأثیر اجتماعی) اشاره کرد.

رویداد

GamesBeat Summit 2023

در تاریخ 22 تا 23 می به انجمن GamesBeat در لس آنجلس بپیوندید. از باهوش ترین ذهن های صنعت بازی می شنوید تا به روز رسانی های خود را در مورد آخرین پیشرفت ها به اشتراک بگذارند.

اینجا ثبت نام کنید

>>پوشش مداوم GDC 2023 VentureBeat را دنبال کنید<<

GDCA ها همچنین از جان رومرو با جایزه یک عمر دستاورد امسال تقدیر کردند. کار رومرو روی فرنچایزهای Wolfenstein، Doom و Quake به تعیین استانداردهای سبک تیراندازی اول شخص کمک کرد. او بیش از 10 شرکت بازی سازی موفق را تأسیس کرد، از جمله id Software، Gazillion Entertainment و اخیراً Romero Games.

افتخار ویژه دیگر شب، جایزه پیشگام، به Mabel Addis که به عنوان اولین سازنده بازی زن در جهان شناخته می شود، اعطا شد. آدیس به عنوان طراح اصلی بازی سومری در سال 1964 خدمت کرد. این عنوان بسیاری از تکنیک‌های پیش از زمان خود را که امروزه به طور گسترده در صنعت استفاده می‌شود، نشان می‌دهد. اینها شامل به‌روزرسانی‌های بازی، تجربه‌های روایت درون بازی و صحنه‌های برش بود، همگی قبل از اختراع فناوری نمایشگر مدرن.

پیش از GDCA ها، جوایز بنیاد بازی مستقل، که به عناوین مستقل افتخار می کند، برگزار شد. خیانت در کلاب لو جایزه بزرگ Seumas McNally را به خانه برد.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.