بررسی مقیاس بدنی و سلامتی Withings Body Comp: برای خیلی زیاد کافی نیست


پیشگام مقیاس هوشمند Withings بیش از یک دهه است که ترازوهای متصل به Wi-Fi را می سازد. همانطور که از نام Body Comp پیداست، آخرین ترازوهای Withings تجزیه و تحلیل ترکیب بدن شما را ارائه می‌دهند و سن عروق، چربی احشایی و سلامت اعصاب را به لیست معمول اندازه‌گیری‌ها اضافه می‌کنند. ترازو Body Comp (210 دلار) با یک سال اشتراک در سرویس تناسب اندام جدید Withings ارائه می‌شود و توصیه‌های عملی را به همه این داده‌ها اضافه می‌کند، با برنامه‌هایی که شامل تمرینات و پیشنهادات وعده‌های غذایی است تا شما را به سمت عادات سالم‌تر سوق دهد.

با ارتقاء از Withings Body+ عالی (100 دلار)، مشتاق بودم ببینم آیا اشتراک Body Comp و Health+ هزینه اضافی را توجیه می‌کند یا خیر. پس از گذراندن چندین هفته با این ترازوها، من متقاعد نشده‌ام که اندازه‌گیری‌های جدید ضروری هستند، و من تحت تأثیر خدمات تناسب اندام اشتراکی نوپا قرار گرفتم.

باهوش تر یا زائد؟

عکس: Withings

ترازو Withings Body Comp در رنگ‌های سیاه یا سفید عرضه می‌شود و دارای طراحی بادوام آشنا با رویه شیشه‌ای، مرکز فلزی دایره‌ای و نمایشگر کوچکی است که آمار شما را نشان می‌دهد. راه اندازی ساده است، با چهار باتری قلمی (اگر روزانه یک بار خود را وزن کنید، برای 15 ماه عمر باتری کافی است).

یکی از چیزهایی که در مورد Body Comp دوست دارم این است که ترازو مستقیماً به Wi-Fi متصل می‌شود، بنابراین برای آپلود آخرین اندازه‌گیری‌ها، نیازی نیست تلفن شما در نزدیکی شما باشد. برنامه Health Mate خوب است، به خصوص اگر از سایر دستگاه های Withings مانند ScanWatch (8/10، WIRED توصیه می کند) یا Sleep Mat استفاده می کنید. اما شما همچنین می توانید اندازه گیری های خود را به Apple Health، Google Fit، Fitbit، Strava و چند برنامه دیگر صادر کنید.

برنامه Health Mate نمودارهایی از وزن شما را در طول زمان نمایش می دهد، به شما امکان می دهد اهدافی را تعیین کنید و نکات و نکاتی را ارائه می دهد. ما در یک لحظه به آنچه Health+ اضافه می کند خواهیم پرداخت. در حالی که برای مشاهده روندهای بلندمدت و دریافت بیشترین ارزش از ترازوهای Body Comp خود، نیاز به جستجو در برنامه دارید، می توانید نمایشگر ترازو را سفارشی کنید تا آماری را که می خواهید به شما نشان دهد.

برای اندازه گیری دقیق، با پاهای برهنه (در حالت ایده آل برهنه) روی ترازو بپرید. ترازو تا هشت کاربر را پشتیبانی می‌کند و معمولاً وزن شما را به درستی شناسایی می‌کند (این برای خانواده من خوب عمل می‌کند، اما دو نفر با وزن مشابه ممکن است مجبور باشند به طور خاص اندازه‌گیری را نسبت دهند). سنسورهای موجود در ترازو Body Comp می توانند کمی خلق و خو باشند. پاهای خود را در مرکز قرار دهید و کاملاً ثابت بایستید تا مجموعه ای از اندازه گیری ها را آغاز کنید. شما باید چند ثانیه در آنجا بمانید که در یک صبح سرد می تواند آزاردهنده باشد.

به طور پیش‌فرض، Body Comp وزن، روند وزن (بالا یا پایین از آخرین اندازه‌گیری)، توده چربی، توده عضلانی، چربی احشایی، ضربان قلب، سرعت موج نبض، سن عروق، و نمره سلامت اعصاب، به‌علاوه آب و هوا و کیفیت هوا. همچنین BMI (شاخص توده بدن)، درصد آب بدن و توده استخوانی را اندازه گیری می کند و می تواند مراحل شما را نمایش دهد (اگر یک ردیاب مرتبط دارید). می توانید نمایشگر را برای هر کاربر سفارشی کنید.