چگونه Visual Concepts با Lego 2K Drive مقابله کرد | مصاحبه برایان سیلوا


در اجلاس GamesBeat 2023 در 22 تا 23 می با رهبران برتر بازی در لس آنجلس ارتباط برقرار کنید. اینجا ثبت نام کنید.


به نظر می رسد برای همیشه برادران وارنر. TT Games روی بازی های ویدیویی لگو کار می کند. اما لیبل 2K Take-Two Interactive امروز اعلام کرد که در حال کار بر روی Lego 2K Drive، یک بازی کاملاً جدید مسابقه ای جهان باز در دنیای لگو است.

2K گفت این بازی اولین بازی از سری عناوین مبتنی بر فرنچایز اسباب‌بازی لگو است و اولین بازی توسط استودیوی Visual Concepts 2K در نواتو، کالیفرنیا ساخته می‌شود. من توانستم برای یک پیش نمایش مطبوعاتی از استودیو دیدن کنم و جزو اولین خارجی هایی بودم که اخیرا بازی را بازی کردم.

این بازی دارای شخصی سازی عمیق خودرو است که در آن می توانید در گاراژ کار کنید و مکانیک لگو باشید. همچنین دارای یک جهان باز با بیوم های متعدد و تعداد زیادی آهنگ، مینی بازی، ماموریت ها و تعداد زیادی قطعات لگو است. بزرگترین لذت بازی راندن روی تمام قطعات لگو و از بین بردن همه چیز از قارچ های غول پیکر گرفته تا لامپ است. وقتی به افراد لگو ضربه می زنید، آنها با کمی جیغ به هوا پرواز می کنند.

سپس با کارگردان خلاق برایان سیلوا مصاحبه ای انجام دادم. ما در مورد شروع بازی از صفر، بازار هدف و تفاوت آن با عناوینی مانند Mario Kart صحبت کردیم.

رویداد

GamesBeat Summit 2023

در تاریخ 22 تا 23 می به انجمن GamesBeat در لس آنجلس بپیوندید. از باهوش ترین ذهن های صنعت بازی می شنوید تا به روز رسانی های خود را در مورد آخرین پیشرفت ها به اشتراک بگذارند.

اینجا ثبت نام کنید

در اینجا متن ویرایش شده مصاحبه ما آمده است. این بازی در 19 می شروع به کار کرد. این یک سورپرایز خوب برای گیمرها است.

Lego 2K Drive در 19 مه وارد بازار می شود.

GamesBeat: آیا مدتی است که روی این موضوع کار می‌کنید؟ شروع کردن چطور بود؟

برایان سیلوا: الان چهار پنج سال. این یک سری چیزهاست. اندازه تیم در طول فرآیند توسعه افزایش یافته است. در اوایل همه چیز کندتر حرکت می کرد. همانطور که تیم را ساختیم، بسیار مراقب بودیم که تیم مناسبی بسازیم. ما فقط نمی خواستیم مردم را به این پروژه پرتاب کنیم زیرا به آنها نیاز داشتیم. ما باید مطمئن می شدیم که همه مناسب هستند. وقتی به اندازه نسبتاً سالمی برای تیم توسعه‌دهندگان رسیدیم، توانستیم سریع‌تر حرکت کنیم. این بیشتر یک سرعت و روند توسعه تصاعدی بود. در ابتدا آهسته تر، اما اکنون ما با سرعت کامل جلو هستیم.

GamesBeat: با فکر کردن به این که چگونه یک بازی مسابقه ای لگو چیز متفاوتی را به این ژانر می آورد، این موضوع را چگونه تصور کردید؟

سیلوا: به نظر می رسد یک تناسب طبیعی عالی است. لگو، مسابقه، رانندگی. و نه تنها این، بلکه ما تعدادی توسعه دهنده در تیم خود داریم که در زمینه بازی های مسابقه ای و رانندگی بسیار با تجربه هستند، از جمله من. ما مطمئن بودیم که می‌توانیم چیزی در سبک رانندگی ارائه کنیم و آن را با لگو ترکیب کنیم. ما برای انجام این کار هیجان زده بودیم. لگو نیز بسیار پذیرای این ایده بود. آنها هم از این موضوع هیجان زده بودند.

GamesBeat: حدس می‌زنم این ایده بسیار محبوبی است که بتوانید همه چیز را زیر پا بگذارید، صداهای کلیک را بشنوید و احساس کنید که دارید چیزها را از بین می‌برید.

سیلوا: مردم عاشق ساختن لگو هستند، اما عاشق شکستن لگو نیز هستند. ما از آن بسیار آگاه هستیم.

شما نمی توانید ساختمان ها را خراب کنید، اما می توانید تقریباً هر چیز دیگری را در Lego 2K Drive نابود کنید.

GamesBeat: چقدر زود به آن به عنوان کاری که انجام دادن آن راضی کننده بود، چسبیدید؟

سیلوا: تقریبا فوری. همان لحظه بود. همچنین، تبدیل وسیله نقلیه شما از خیابان به خارج از جاده به آب، بلافاصله انجام شد. ما باید این کار را انجام دهیم. ما باید چیزها را بشکنیم این تقریباً یک چک لیست واضح برای ما بود.

GamesBeat: این احساس وجود دارد که شما هرگز واقعاً مجبور نیستید ترمزهای خود را پا بگذارید، اما سپس به ساختمان هایی برخورد می کنید که دارای زوایای درست هستند و می توانید در آنجا گیر کنید تا زمانی که به عقب برگردید. چرا آن انتخاب طراحی خاص اتفاق افتاد؟

سیلوا: آره، باید برگردی و برگردی بیرون. اگر در مورد این صحبت می‌کنید که چرا همه چیز شکستنی نیست، اساساً ما مجبور شدیم جایی را خط بکشیم. شما نمی توانید به سادگی کل جهان را نابود کنید، اگرچه این عالی بود. یک مسئله عملکرد در بازی وجود دارد. برخی چیزها باید ثابت و دائمی باشند. نحوه تصمیم گیری ما در مورد اینکه چه چیزی شکستنی است و چه چیزی غیرقابل شکستن است یک مسئله مقیاس بود. وقتی به اندازه خاصی رسید و به نظر می رسید که احتمالاً نمی توان آن را شکست، آنها گفتیم: “آره، ما آن را نمی شکنیم.”

GamesBeat: به نظر می رسد مهارت هایی در دانستن اینکه چه چیزی می توانید و چه چیزی را نمی توانید دارید وجود دارد.

سیلوا: شما خیلی سریع یاد می گیرید. ذاتاً مانند آن است – بله، آن ساختمان بزرگ، آن‌ها نمی‌شکنند. من به آن تصادف نمی کنم. ما باید در طول بازی در جایی موانع و راهنمایی داشته باشیم.

در Lego 2K Drive می توانید در خشکی یا دریا رانندگی کنید.

GamesBeat: به نظر می رسید دکمه چرخش سریع برای من بسیار آسان تر از دریفت کردن است. آیا تفاوتی در آنچه از آن تکنیک ها به دست می آورید وجود دارد؟

سیلوا: بله، این انتخاب بازیکن است. مزیت دریفت این است که با دریفت کردن، سوخت تقویتی به دست می آورید. دریفت کردن نسبت به پیچ سریع کمتر دقیق و فوری است، اما تعادلی وجود دارد. اگر سریع بچرخید دقیقاً به آن می رسید. می توانید کارآمدتر حرکت کنید. اما شما در راه سوخت تقویتی به دست نمی آورید. اگر بتوانید دریفت کنید، خیلی بهتر از فرمان معمولی است. به خوبی چرخش سریع نیست، اما مزیت آن این است که بوست متر خود را پر می کنید.

GamesBeat: هدف از داستان سرایی برای شما چه بود؟ این مانند جنگ ستارگان نیست، جایی که شما سعی می کنید یک فیلم کامل از جنگ ستارگان را در بازی تعریف کنید.

سیلوا: بله، هیچ داستانی وجود ندارد که بر اساس آن باشد. با Star Wars می‌دانید که از یک بازی Star Wars چه چیزی به دست می‌آورید زیرا فیلم‌های Star Wars را دیده‌اید. اینها همه شخصیت های کاملاً جدید هستند، یک دنیای کاملاً جدید. همه چیز 100% اورجینال است. این یک فرصت باورنکردنی بود، برای خلق شخصیت‌های جدید و داستان جدید، بلکه خلق شخصیت‌های جدید لگو و داستان لگو. این کاملاً ناشنیده است. فرآیند فکر برای داستان، میل اساسی در هنگام داستان سرایی، چیزی سبک و حواس پرت و مضحک و احمقانه و احمقانه و سرگرم کننده بود. هیچ چیز سنگینی نیست

GamesBeat: چگونه سختی را تنظیم کردید تا مردم احساس چالش کنند، اما ناامید نشوند و تسلیم نشوند؟

سیلوا: در ابتدا، در ابتدای بازی، دست شما را خیلی محکم می‌گیریم. ما چیزهایی را به شما یاد می دهیم. سپس به آرامی آن چنگال را شل می کنیم. در حین بازی ممکن است متوجه نشوید، اما ما در یک نقطه خاص رها کردیم و می‌توانید کاری را که می‌خواهید انجام دهید، هر کجا که می‌خواهید بروید، آنچه را که می‌خواهید رانندگی کنید. وقتی بازی را شروع می‌کنید، در کلاس صفر، کلاس C هستید. XP به دست می‌آورید و در حین انجام بازی، سطح خود را بالا می‌برید. همه چیز خیلی تدریجی است – این قورباغه است در دیگ آب که به آرامی می جوشد. متوجه نمی‌شوید که به‌طور طبیعی در بازی، رانندگی، در حین بازی بهتر می‌شوید. در 15 ساعت، شما یک راننده خبره هستید. اما این یک پیشرفت طبیعی است که شما را به آنجا می رساند. امیدوارم هیچ نوع دردی را در روند بهبود احساس نکنید. خیلی حس طبیعی داره من امیدوارم که در پایان از طریق.

بیوم های زیادی در Lego 2K Drive وجود دارد.

GamesBeat: احساس کردم یادگیری آن آسان تر است. نمی دانم به این دلیل است که من قبلاً با چیزهایی مانند ماریو کارت آشنا هستم.

سیلوا: آیا مدل رانندگی را دوست داشتید؟ آیا در ابتدا برای شما آشنا بود؟

GamesBeat: بله، احساس کردم که خوب بود. قسمتی که من با آن مشکل بیشتری داشتم این بود که می خواستم قارچ ها را دقیقاً روی آنها بچرخانم یا آنها را طوری ردیف کنم که همزمان روی یک دسته بروند.

سیلوا: آیا از چرخش سریع در آن چالش استفاده کردید؟

GamesBeat: من این کار را انجام دادم، اما گاهی اوقات این کار در هر دو جهت جبران می‌شود، رفت و برگشت.

سیلوا: بله، مطمئناً ظرافت هایی در آن وجود دارد. به همین دلیل است که ما آن را در اوایل ارائه می کنیم، زیرا بیشتر یک مکانیک ماهر و چالش برانگیز در بازی است. ما می‌خواستیم در اوایل یک چالش امن، آن را روی بازیکن فشار دهیم. هیچ اتفاق بدی نمی تواند بیفتد. اگر قارچ را دریافت نکردید، می توانید دوباره امتحان کنید. این چیز مهمی نیست. اما این یکی از آن تجربیات یادگیری است که در پس ذهن خود دارید. “من در دنیای باز نیز در چرخش سریع خوب خواهم شد.”

GamesBeat: دویدن روی چیزهای زیادی به طور همزمان، آیا تا آنجا که عملکرد سخت است؟ خیلی چیزها در یک زمان اتفاق می افتد.

سیلوا: بله، بله، این است. باید مراقب چنین چیزهایی بود. وقتی وسایل زیادی را زیر پا می‌گذاریم و آنها در قسمت‌های کوچک آجری منفجر می‌شوند، ترفندهایی وجود دارد که انجام می‌دهیم. بسیاری از آن چیزها نمونه است. شما بیش از 100 درخت را اجرا می کنید، اساساً فقط یک درخت است که در آن نمونه باید پردازش کنیم. ما همچنین ساخت لگو را با هم تکه تکه خواهیم کرد. اگر از روی یک ساختمان کوچک، برج، تانک یا وسیله نقلیه عبور کنم، آن را به تک تک تکه‌های آجری خرد نمی‌کنیم. آنها با هم به قطعات خاصی تقسیم می شوند. انجام این کار کمی کارآمدتر است.

ما همچنین باید در نظر داشته باشیم که چه زمانی آن قطعات را خاموش می کنیم. وقتی از وسیله نقلیه خارج می شوند و در سراسر جهان پراکنده می شوند، تا کی آنها را در جهان رها می کنیم؟ هرچه مدت بیشتری در جهان باشند، پردازش بیشتری را انجام می دهند. تعادل خوبی در آنجا وجود دارد؟ ما باید در نقطه ای آن را خاموش کنیم، اما شما نمی خواهید خیلی زود آن را خاموش کنید، در غیر این صورت عجیب به نظر می رسد. این برای بازیکن راضی کننده نیست. چیزهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد

می‌توانید هر آنچه را که می‌خواهید در Lego 2K Drive سفارشی کنید.

GamesBeat: فهمیدید چه کسی این نوع بازی ها را دوست دارد؟ آیا آنها تقریباً برای همه جذاب هستند؟ آیا جمعیت شناسی خاصی وجود دارد؟

سیلوا: تا آنجا که ما از نظر مخاطب برای این بازی چه کسی را هدف قرار دادیم، هدف این بود که جذابیت گسترده ای داشته باشیم، درست مانند لگو. لگو جذابیت گسترده ای دارد. اینطور نیست که لگو فقط برای بچه ها باشد. این کاملا درست نیست. من از بچگی عاشق لگو بودم، اما هنوز با لگو بازی می کنم. من پیرمردهای زیادی را می شناسم که با لگو بازی می کنند. به فروشگاه لگو می روید و بزرگسالان را می بینید که خودشان خرید می کنند، جعبه ها را از قفسه بیرون می آورند و به خانه می برند. این یک طیف نسبتا گسترده است.

این چیزی است که ما در این بازی به دنبال آن هستیم. شما می توانید این بازی را به عنوان یک مبتدی انجام دهید. شما می توانید این بازی را به عنوان یک متخصص انجام دهید. عمق زیادی دارد. ما آن را به اجبار بر روی پخش کننده نمی گذاریم، اما اگر به کشف آن عمق علاقه دارید، وجود دارد.

GamesBeat: محتوای تولید شده توسط کاربر بسیار محبوب شده است. چگونه در مورد آن فکر کردید و تا کجا با سفارشی سازی پیش رفتید؟

سیلوا: گاراژ یک ابزار فوق العاده قدرتمند و پیچیده است. برای خوب شدن در گاراژ زمان و تلاش لازم است. می‌توانید چند آجر روی شاسی بکوبید و آن را به اطراف برانید و آن را وسیله نقلیه خود بنامید، اما اگر کمی تلاش کنید، می‌توانید چیزی شبیه آنچه پشت سر من در اینجا می‌بینید بسازید. شما می توانید هر یک از این چیزها را، آجر به آجر، و فراتر از آن نیز بسازید. هر چه می خواهید بسازید. می توانید یک رول دستمال کاغذی بسازید. شما می توانید یک کفش بسازید. می توانید یک دونات روی چرخ بسازید. شما فقط با آنچه تصور می کنید می توانید ایجاد کنید محدود می شوید.

تا آنجا که UGC پیش می رود، بله، ما یک مکانیک UGC در محل خواهیم داشت. من نمی توانم به جزئیات زیاد در مورد آن وارد شوم، اما همه چیز باید قبل از ارسال، مراحل تأیید را طی کند، به دلایل ایمنی واضح. این بخش مهمی از بازی خواهد بود. مردم دوست دارند خلاقیت خود را به رخ بکشند.

Lego 2K Drive پر از شخصیت های دیوانه است.

GamesBeat: آیا چیز دیگری وجود دارد که بخواهید مطمئن شوید در مورد آن صحبت کرده ایم؟

سیلوا: یکی از مهم ترین چیزهایی که دوست دارم بیان کنم این است که Lego Racers نیست. این مسابقه لگو نیست. این لگو درایو است. ما به دلیلی آن را “Drive” می نامیم. این در مورد رانندگی است. این فقط در مورد مسابقه نیست. این خیلی بیشتر از مسابقه است. ما مسابقه داریم، اما چالش هایی هم داریم. ما بازی های کوچک داریم. ما کلکسیون داریم ما ماموریت داریم ما رویدادهای در حال حرکت داریم. اکتشاف داریم خیلی چیزهای مختلف در بازی، و چیزهای بیشتری هم که برنامه ریزی کرده ایم. این یک بازی ماجراجویی رانندگی است.

برای همین هم می پرید. نمی دانم چقدر درگیر پرش وسیله نقلیه خود شدید، اما فکر می کنم این یکی از ویژگی های برجسته بازی است. نه تنها پرش، بلکه تبدیل از نوع زمین به نوع زمین. این به بازی کمک می‌کند تا خودش را برجسته کند. احساس یک ماجراجویی بزرگ است.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.