چگونه صندوق صورتی به مراقبت از بیماران سرطانی در خارج از بیمارستان کمک می کند


سیزده درصد از زنانی که در ایالات متحده زندگی می کنند امسال سرطان سینه تشخیص داده می شوند که حدود 298000 نفر است.

خوشبختانه، پزشکی دقیق برای درمان بهتر سرطان تکامل یافته است. با این حال، درمان می تواند از نظر مالی فاجعه بار باشد.

هزینه درمان برای بیماران سرطان سینه چقدر است؟ بر اساس برخی برآوردها، مجموع می تواند تا چند صد هزار دلار باشد. و این فقط برای هزینه‌های پزشکی مانند قرارهای ملاقات سرپایی و اقامت در بیمارستان است، نه قبض‌های روزمره خانواده که تحت تأثیر دستمزدهای از دست رفته قرار می‌گیرند.

به همین دلیل است که سازمانی مانند صندوق صورتی در این فضا برای جبران سختی های مالی سرطان سینه استقبال می کند. صندوق صورتی کمک و امید را در قالب حمایت مالی کوتاه مدت ارائه می دهد. کمک مالی به بیماران در پرداخت هزینه های روزانه زندگی، مسکن، حمل و نقل، آب و برق و بیمه کمک می کند. رسیدگی به تمام مشکلاتی که هر سرطان به همراه دارد به اندازه کافی دشوار است. فهمیدن اینکه چگونه می توان به درآمد رسید، نباید بخشی از معادله باشد.

کمک هزینه سرطان که به افراد و خانواده ها کمک مالی می کند

مانند بسیاری از مؤسسات غیرانتفاعی متمرکز بر سرطان، صندوق صورتی توسط یک بازمانده از سرطان سینه، مولی مک دونالد تأسیس شد. اگرچه مک دونالد به اندازه کافی خوش شانس بود که در مراحل اولیه تشخیص داده شد، سرطان او باعث شد که او نتواند کار کند. طولی نکشید که نبود درآمد خانواده دوم زندگی او و خانواده اش را زیر و رو کرد.

مک دونالد که مصمم بود هیچ کس نباید با سرنوشت مشابهی روبرو شود، سرانجام Pink Fund را راه اندازی کرد. چیزی که آن را به ویژه منحصر به فرد می کند این است که فقط هزینه های غیر پزشکی را پوشش می دهد. دریافت کنندگان کمک هزینه از Pink Fund باید در حال درمان فعال باشند و باید به سازمان مراجعه کنند. پس از تایید، قبوض خانوار مستقیماً به طلبکاران آنها پرداخت می شود. پشتیبانی می تواند تا سه ماه با سقف 3000 دلار ادامه یابد.

مزایای بی پایان یک برنامه کمک هزینه برای بیماران مبتلا به سرطان پستان

بین سال‌های 2006 تا 2022، صندوق پینک بیش از 6.8 میلیون دلار از طرف بیماران مبتلا به سرطان سینه پرداخت کرد. در همان دوره زمانی مورد توجه برندهای قدرتمندی از جمله Ford Motor Company، Snap-on Tools و Ernst & Young قرار گرفت. یکی از دلایل تجلیل و افتخارات فراوان آن، مزایایی است که بودجه فراهم می کند.

Pink Fund چه مزایایی را برای افرادی که به آنها گفته شده سرطان سینه دارند به ارمغان می آورد؟ در زیر پنج مورد از بارزترین ویژگی های سازمان آورده شده است.

1. صندوق صورتی یک نیاز برآورده نشده را پوشش می دهد.

بسیاری از افرادی که سرطان سینه دارند ممکن است بیمه درمانی داشته باشند. با این حال، داشتن بیمه درمانی همچنان می تواند به معنای هزینه های زیادی از جیب خود در پرداخت های مشترک، سفر، بیمه مشترک و فرانشیز باشد. علاوه بر این، برخی از بیمه های درمانی همه انواع درمان های سرطان را پوشش نمی دهند. این هزینه ناگهانی پول نقد می تواند فشار زیادی بر بودجه خانواده وارد کند.

به یاد داشته باشید: بیشتر بزرگسالان کمتر از 6400 دلار پس انداز دارند. این پس‌اندازها و دلارهای بازنشستگی را می‌توان خیلی سریع با درمان‌های گران قیمت سرطان، درمان‌ها و داروها از بین برد. وقتی پول تمام می‌شود، پرداخت صورت‌حساب‌های روزمره برای مردم دشوار است. Pink Fund راهی را برای آنها فراهم می کند تا بتوانند با وام مسکن، پرداخت های خودرو، بیمه و خدمات آب و برق همراه شوند. رهایی از نگرانی در مورد نحوه ماندن در برنامه درمانی در مقابل پرداخت صورت حساب های اولیه، هنگام مبارزه با سرطان قابل توجه است.

2. Pink Fund به راحتی می‌تواند یک بیمار سازگار باشد.

برای زنان و مردانی که سرطان سینه در آنها تشخیص داده شده است که از قرار ملاقات و درمان خودداری کنند، غیرعادی نیست. دلیل؟ همانطور که یک بیمار 70 ساله به نیویورک تایمز توضیح داد، او نمی توانست قیمت را توجیه کند. بنابراین، او چاره ای جز فدا کردن سلامت جسمانی و آینده خود برای رفاه مالی خود احساس نمی کرد. بیماران جوان اغلب پس‌انداز یا صندوق بازنشستگی ندارند و ممکن است بدهی‌های دانشگاه را پرداخت کنند.

انطباق با درمان برای بقای طولانی مدت و در برخی موارد حتی درمان بسیار مهم است. دریافت کنندگان کمک های مالی Pink Fund برای پوشش سایر صورت حساب ها مشکل کمتری دارند. آنها می توانند در صورت نیاز طبق توصیه متخصصان مراقبت های بهداشتی، مراقبت های پزشکی را دریافت کنند.

3. صندوق صورتی برای بسیاری از موقعیت های فردی و خانوادگی باز است.

به جای اینکه فقط به افراد و خانواده های کم درآمد محدود شود، صندوق پینک آستانه بسیار بالاتری دارد. متقاضیان فقط باید درآمدی داشته باشند که 500٪ بالاتر از سطح فقر فدرال نباشد. برای یک خانواده چهار نفره، این به معنای درآمد سالانه 150000 دلار یا کمتر است، و به Pink Fund اجازه می‌دهد تا در طبقه متوسط ​​جامعه که اغلب واجد شرایط برنامه‌های کمکی نیستند، استفاده کند.

4. صندوق صورتی به کاهش استرس کمک می کند.

شنیدن سرطان سینه ویرانگر است. آگاهی از هزینه مراقبت شما می تواند باعث ورشکستگی شما شود، بیماران را به فکر تصمیم گیری های تغییر دهنده زندگی سوق می دهد. سرطان می تواند منجر به مشکلات اعتباری و گاهی اوقات حتی ورشکستگی شود. دو سوم ورشکستگی ها در قبوض پزشکی قابل ردیابی است.

اگرچه هر کمک مالی یک بار از صندوق پینک ظرف 90 روز به پایان می رسد، اما می تواند راه حل موقتی باشد که یک بیمار سرطانی نیاز دارد. هرگز فراموش نکنید که بیمارانی که می توانند نیت خود را بر بهبودی متمرکز کنند، شانس بقای خود را افزایش می دهند. مطالعات نشان می دهد که بین استرس مزمن و ایجاد سرطان ارتباط وجود دارد. حذف تنها چند عامل استرس زا می تواند تفاوت قابل توجه و محسوسی ایجاد کند.

5. صندوق صورتی منابع در محل را فراهم می کند.

یکی از مزایای اصلی Pink Fund در وب سایت آن دسترسی آسان به برنامه است. این سایت فقط برای مکانی طراحی نشده است که مردم می توانند برای کمک هزینه های کوتاه مدت درخواست دهند. همچنین راهنمایی در مورد چگونگی کمک به مدیریت مالی درمان، همراه با راه هایی برای عزیزان، دوستان، و هر کسی که به دنبال مشارکت است، ارائه می دهد.

یک روز، سرطان سینه ممکن است ریشه کن شود. تا آن زمان، خوشحال کننده است که بدانید بیماران و خانواده هایشان صندوق صورتی دارند که باید به آنها مراجعه کنند. با Pink Fund، آنها می‌توانند روی بهتر شدن تمرکز کنند، نه فقط روی پیشرفت.

اعتبار تصویر ویژه: توسط Thirdman. Pexels; با تشکر!

دینا ریچی

ویرایشگر مدیریت در ReadWrite

Deanna مدیر ویرایشگر ReadWrite است. او قبلاً به عنوان سردبیر Startup Grind کار می کرد و بیش از 20 سال تجربه در مدیریت محتوا و توسعه محتوا دارد.