Hadean 5 میلیون دلار برای راه حل های زیرساختی متاورس جمع آوری می کند


در اجلاس GamesBeat 2023 در 22 تا 23 می با رهبران برتر بازی در لس آنجلس ارتباط برقرار کنید. اینجا ثبت نام کنید.


Hadean امروز اعلام کرد که 5 میلیون دلار بودجه اضافی برای ساخت راه حل زیرساخت متاورس خود جمع آوری کرده است. بودجه جدید به دور قبلی سری A اضافه می‌شود، جایی که سپتامبر گذشته 30 میلیون پوند جمع‌آوری کرد. به گفته این شرکت، این بودجه به حمایت از دنیای مجازی بزرگتر و فراگیرتر کمک خواهد کرد.

Ericsson Ventures، Metrea Discovery، VU Venture Partners، Sanctor Capital و Tirta Ventures همگی در تامین مالی اضافی مشارکت داشتند. پل مک نامارا، معاون توسعه شرکت اریکسون ونچرز، در مورد این بودجه گفت: «متاورس یکی از مهمترین موارد استفاده از 5G است. Hadean یک زیرساخت مقیاس پذیر و اثبات شده برای قدرت بخشیدن به آینده متاورس فراهم می کند. همراه با 5G، Hadean امکانات نامحدودی را در متاورس باز خواهد کرد. Ericsson Ventures مشتاق است که از Hadean در سفر خود برای ایجاد تجربه ای همهجانبه برای شرکت ها و مصرف کنندگان حمایت کند.

کریگ بدیس، مدیرعامل Hadean در بیانیه ای گفت: «ما از حمایت چنین گروه متنوع و با تجربه ای از سرمایه گذاران هیجان زده هستیم. این بودجه اضافی ما را قادر می‌سازد تا به پیشرفت قابل توجهی که در پشت سری A خود داشته‌ایم ادامه دهیم و پیشرفت راه‌حل‌های مبتنی بر ابر برای متاورس را تسریع کنیم. هدف ما ایجاد پل بین دنیای فیزیکی و مجازی برای بهبود تصمیم‌گیری، حمایت از اقتصاد خالق و در نهایت افزایش کیفیت زندگی در دنیای واقعی است.

Hadean قصد دارد برخی از بزرگترین نقاط چسبنده متاورس، مانند مقیاس و تأخیر را حل کند. این شرکت قبلاً از رویدادهای با تعداد بالا مانند رویداد EVE Online Aether Wars پشتیبانی کرده است.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.