10 شرکت برتر توسعه نرم افزار در شیکاگو 2023


یافتن شرکت های برتر توسعه نرم افزار در شیکاگو هرگز انتخاب آسانی نیست. شیکاگو یک مرکز فناوری مهم است و هزاران شرکت در این منطقه دفاتر دارند. این امر انتخاب شریک زندگی شما را دشوار می کند. اما نه از الان. اگر به پایان این مقاله ادامه دهید، شرکت‌های توسعه نرم‌افزار را می‌شناسید که هر زمان که به خدماتی نیاز داشتید باید به آنها مراجعه کنید.

لیست 10 شرکت برتر توسعه نرم افزار در شیکاگو برای سال 2023

1. eSparkBiz

eSparkBiz یک شرکت توسعه نرم افزار با چندین دهه تجربه در ارائه خدمات به مشتریان بین المللی و محلی است. این شرکت دارای دفاتر متعدد در سراسر جهان است و مدل های استخدامی را ارائه می دهد که برای مشتریان در هر اندازه مناسب است.

خدماتی مانند تحول دیجیتال، توسعه نرم افزار، توسعه اپلیکیشن وب، توسعه اپلیکیشن موبایل، هوش مصنوعی/ML، علم داده، تجزیه و تحلیل عمیق، IoT و توسعه بلاک چین را ارائه می دهد. این شرکت یک راه حل یک مرحله ای برای تمام نیازهای نرم افزاری شماست و شما بهترین راه حل ها را از کادر مجرب آن ها دریافت خواهید کرد.

eSparkBiz همچنین توسعه و نگهداری محصول نهایی را برای استارت آپ ها فراهم می کند. بنابراین، اگر ایده خوبی دارید، به آنها حلقه بدهید و با تخصص آنها آن را به یک تجارت تبدیل کنید.

2. گروه فورته

Forte Group یک شرکت توسعه نرم افزار بزرگ از شیکاگو با 22 سال تجربه در صنعت است. این شرکت بیش از 900 نرم افزار حرفه ای دارد که روی پروژه ها و فناوری های مختلف برای مشتریان جهانی خود کار می کنند.

این شرکت خدمات مدیریت محصول، QA، استراتژی تجارت الکترونیک و خدمات مهندسی نرم افزار سازمانی را ارائه می دهد. Forte توسعه و نگهداری محصول نهایی را برای مشتریان در سراسر جهان از ده دفتر جهانی خود ارائه می دهد.

3. هایلند

هایلند یکی دیگر از شرکت های حاضر در این لیست با چندین دهه تجربه است. این به سازمان‌ها در توسعه، طراحی، مقیاس‌بندی و سفارشی‌سازی کالاها، تجربیات و شرکت‌های دیجیتالی کمک می‌کند که به نفع دیگران باشد. این مجموعه گسترده ای از پروژه ها دارد و تاکنون به مشتریان خود کمک کرده است تا بیش از 350 محصول پیشگام را عرضه کنند.

این شرکت راه‌حل‌های تجاری نوآورانه ارائه می‌کند و به شرکت‌ها در زمینه تحول دیجیتال و نیازهای نوآوری کمک می‌کند.

4. Launchpad Lab

Launchpad lab تیمی از متخصصان محصولات دیجیتال است که با استفاده از خدمات، استعدادها و فناوری مربوطه، با شما همکاری می کنند تا شرکت شما را تغییر دهند. این شرکت خدمات متنوعی مانند توسعه اپلیکیشن وب، توسعه اپلیکیشن موبایل، طراحی UI/UX، استراتژی محصول و توسعه نیروی فروش را ارائه می دهد.

اگر می‌خواهید با بهترین و آینده‌نگرترین فناوری‌ها کار کنید، تیم آزمایشگاه Launchpad مطمئناً به شما کمک خواهد کرد. علاوه بر این، این شرکت قبلاً از سال 2012 راه حل های آینده نگرانه ای را برای شرکت های سراسر جهان ساخته و حفظ کرده است.

5. نوآوری خرک

Vault innovation یک شرکت توسعه نرم افزار سفارشی است که خدمات مهندسی نرم افزار را به صورت انتها به انتها ارائه می دهد. این به بسیاری از صاحبان مشاغل کمک کرده است تا محصولات دیجیتالی هیجان انگیز خود را عرضه کنند و رقبا را در گرد و غبار رها کنند.

این شرکت خدمات توسعه مختلفی مانند معماری فنی، توسعه Backend، توسعه Frontend، تست QA و مدیریت پروژه را نیز ارائه می دهد.

نوآوری Vault همچنین مدل‌های استخدام انعطاف‌پذیری را ارائه می‌کند که به شما کمک می‌کند در عین کنترل هزینه‌ها، بهترین اهرم را داشته باشید. چه به دنبال ساخت یک محصول کاملاً جدید باشید یا یک محصول موجود را بهبود ببخشید، نوآوری Vault از توسعه دهندگان ماهری برخوردار است تا درخواست های شما را به ویژگی تبدیل کنند.

6. نئولوژیک

نئولوژیک در سال 2008 تاسیس شد و از آن زمان تاکنون چندین خدمات مهندسی و توسعه نرم افزار را به مشتریان جهانی ارائه کرده است. خدمات آن شامل مشاوره فرآیند، مدیریت محصول، و پشتیبانی و نگهداری نرم افزار بیش از خدمات توسعه اصلی است.

این یک فرآیند سه مرحله ای را برای توسعه نرم افزار دنبال می کند و به مشتریان در سطح جهانی کمک می کند. مشاوران نئولوژیک با تحقیق عمیق در مورد مشکلات شما شروع می کنند و نیازهای اصلی را درک می کنند. پس از آن، آنها راه حل های سرتاسری را طراحی می کنند و نقشه ها را ترسیم می کنند و شروع به توسعه نرم افزاری می کنند که به کسب و کار شما کمک می کند.

7. پلگو

Plego technology یک شرکت مشاوره نرم افزاری با دفاتر متعدد در سراسر جهان است. خدماتی مانند توسعه وب، توسعه فروشگاه تجارت الکترونیک، محصولات AI/ML و بسیاری موارد دیگر را ارائه می دهد.

Plego از سال 2002 در تجارت توسعه نرم افزار بوده است و تاکنون با شرکت های بزرگی مانند برکشایر هاتاوی، اپل، سامسونگ، اینتل و غیره کار کرده است.

این شرکت چندین مدل استخدام ارائه می دهد، بنابراین شما می توانید مدلی را انتخاب کنید که حداکثر کارایی را برای سرمایه گذاری های شما فراهم می کند و همیشه می توانید مدل های استخدام را با پیشرفت تغییر دهید.

8. جسم اتمی

Atomic Object یک شرکت توسعه نرم افزار و مشاوره سفارشی برای تمام نیازهای فنی شما است. خدماتی مانند توسعه وب، توسعه موبایل، نرم افزار اینترنت اشیا، برنامه های دسکتاپ و مهاجرت ابری را نیز ارائه می دهد.

این شرکت با آخرین فناوری‌ها مانند Android، Swift، Azure، React، AWS، NodeJS و بسیاری دیگر در صورت نیاز مشتریانش کار می‌کند.

9. Caxy Interactive

Caxy Interactive یکی از قدیمی ترین و برترین شرکت های توسعه نرم افزار در شیکاگو است. در سال 1999 تاسیس شد و از آن زمان در شیکاگو مستقر است. این شرکت خدماتی مانند توسعه وب، تجزیه و تحلیل و طراحی را برای مشتریان جهانی ارائه می دهد.

10. SimForm

SimForm یک ارائه دهنده راه حل و مهندسی دیجیتال منحصر به فرد است. این شرکت خدمات خود را در چهار بخش اصلی مانند مهندسی محصول، مهندسی ابر و DevOps، مهندسی داده و مهندسی کیفیت ارائه می دهد.

اگر می‌خواهید محصولات استثنایی را با یک تیم گسترده بسازید، SimForm راهی برای رفتن است. خدمات مدیریت پروژه، طراحی، توسعه، تست عملکرد و مدیریت برنامه را ارائه می دهد. SimForm در سال 2010 شروع به کار کرد و تاکنون به مشتریان در سطوح مختلف از جمله استارتاپ ها، شرکت های عمومی، شرکت های Fortune 500، WHO و سازمان های غیردولتی کمک کرده است.

نتیجه

چه به دنبال یک ارائه دهنده راه حل با تجربه و قابل اعتماد باشید و چه به دنبال یک شرکت توسعه نرم افزار نوآورانه و آزمایشی هستید، بهترین گزینه ها را در این لیست دارید. بنابراین نیازهای خود را پاک کنید و به هر یک از این شرکت های توسعه نرم افزار در شیکاگو بروید تا بهترین محصولات تکنولوژیکی را برای نیازهای خود بسازید.

اعتبار تصویر ویژه: ارائه شده توسط نویسنده. متشکرم!

جیگر آگراول

مدیر بازاریابی دیجیتال Jigar Agarwal @eSparkBiz، علاقه مند به هر چیزی که به بازاریابی دیجیتال مربوط می شود. می‌خواهد دنیای فناوری و رسانه‌های اجتماعی را باز کند، جایی که هر روز فرصتی برای امکان جدید و همچنین نوآوری وجود دارد. او به همه شرکت‌های توسعه SaaS کمک می‌کند تا ROI خود را بهبود بخشند.