برکلی اسکای دک شاهد افزایش 120 درصدی متقاضیان است و 18 استارت آپ نهایی را انتخاب می کند


در اجلاس GamesBeat 2023 در 22 تا 23 می با رهبران برتر بازی در لس آنجلس ارتباط برقرار کنید. اینجا ثبت نام کنید.


برو خرس. برکلی اسکای دک، شتاب دهنده فناوری دانشگاه کالیفرنیا در برکلی، امسال شاهد رشد 120 درصدی متقاضیان شتاب دهنده بود و در حال رونمایی از 18 استارت آپ نهایی است.

روز نمایشی شتاب دهنده برای دسته 15 در 4 آوریل در UC Berkeley برگزار می شود. سرمایه‌گذاران شرکت‌های بزرگ سرمایه‌داری خطرپذیر دره سیلیکون از 18 استارت‌آپ، از جمله 15 شرکت جدید و سه استارت‌آپ فارغ‌التحصیل، از هشت کشور و چهار قاره مطلع خواهند شد.

این استارت آپ ها راه حل هایی در زمینه تراشه ها و سخت افزار، رباتیک، سازمانی، هوش مصنوعی مولد، محصولات B2B و فناوری سلامت ارائه خواهند کرد. در طول روز دمو، هر استارتاپ یک ارائه پنج دقیقه ای به سرمایه گذارانی ارائه می دهد که برخی از بزرگترین و فعال ترین VC ها را در سراسر سیلیکون ولی نمایندگی می کنند. لیست کامل استارت آپ های شرکت کننده در وب سایت برکلی اسکای دک موجود است.

چون تانگ در روز نمایشی برکلی SkyDeck.

درخواست ها برای Batch 15 در مقایسه با دوره درخواست پاییز قبلی 120٪ افزایش یافته است و نرخ پذیرش برکلی SkyDeck کمی بیش از 1.5٪ باقی مانده است.

رویداد

GamesBeat Summit 2023

در تاریخ 22 تا 23 می به انجمن GamesBeat در لس آنجلس بپیوندید. از باهوش ترین ذهن های صنعت بازی می شنوید تا به روز رسانی های خود را در مورد آخرین پیشرفت ها به اشتراک بگذارند.

اینجا ثبت نام کنید

هر شرکت کوهورت منتخب 200000 دلار بودجه، منابع رایگان و با تخفیف به ارزش 750000 دلار و دسترسی به شبکه برکلی SkyDeck از فارغ التحصیلان، اساتید و مشاوران دانشگاه برکلی دریافت می کند.

فارغ‌التحصیلان برکلی SkyDeck، که شامل Deepscribe، MindsDB، Chemix و Xendit می‌شوند، موفقیت زیادی در صنایع مربوطه خود کسب کرده‌اند و مجموعاً بیش از 1.7 میلیارد دلار سرمایه جمع‌آوری کرده‌اند، با نزدیک به 20 خروج از طریق اکتساب یا عرضه عمومی. این برنامه همچنین برکلی اسکای دک اروپا را راه اندازی کرده است تا ردپای جهانی خود را گسترش دهد و اولین گروه خود در یک روز نمایشی در پاییز گذشته ارائه شد.

«Batch 15 یک گروه قدرتمند از استارت آپ های چشمگیر است. کارولین وینت، مدیر اجرایی برکلی اسکای‌دک، در بیانیه‌ای گفت: برکلی اسکای‌دک شرکت‌های گروهی را انتخاب می‌کند که مرزهای صنایع خود را در حالی که از مدل‌های کسب‌وکار اصولاً صحیح پیروی می‌کنند، انتخاب می‌کند، و هر دو کیفیت در شرایط اقتصادی کنونی ضروری هستند. «از راه‌های جدید برای دسترسی و ارائه مراقبت‌های بهداشتی، پایداری در لجستیک، مدیریت بهتر دارایی‌های جایگزین و موارد دیگر، این استارت‌آپ‌ها فرصت‌های سرمایه‌گذاری جالب زیادی را به ارمغان می‌آورند. ما مطمئن هستیم که Batch 15 در روز نمایشی درخشان خواهد بود.”

کارولین وینت در روز نمایشی برکلی SkyDeck.

برکلی اسکای‌دک اخیراً برنامه‌های بچ 16 را بسته است و انتظار می‌رود که دوره همگروهی از اوایل ماه مه 2023 آغاز شود. اکنون در چهارمین سال فعالیت خود و سرمایه‌گذاری از 60 میلیون دلار Fund II، SkyDeck Fund در 180 شرکت سرمایه‌گذاری کرده است که طیف وسیعی از کسب‌وکارها را نمایندگی می‌کنند. صنایع از 30 کشور در سراسر جهان. صندوق سرمایه گذاری نسل جدید، SkyDeck Fund نیمی از سود خود را با UC Berkeley به اشتراک می گذارد و بدین ترتیب به ماموریت دانشگاه برای ارائه برتری در آموزش ادامه می دهد.

چون تانگ، شریک موسس، صندوق برکلی اسکای‌دک، گفت: «تمرکز جهانی برکلی اسکای‌دک به شرکت‌کنندگان در روز دمو این فرصت را می‌دهد تا برای سرمایه‌گذاری‌های بعدی خود به خارج از سیلیکون ولی نگاه کنند، سبد سهام خود را گسترش داده و به شرکت‌های بیشتری در سراسر جهان فرصت‌های لازم برای موفقیت را می‌دهند. ما همچنان از پاسخ به هر روز نمایشی شگفت‌زده می‌شویم و مشتاقانه منتظریم که دسته 15 تأثیر مشابهی داشته باشد.»

چون تانگ از صندوق اسکای دک برکلی.

روز نمایشی برکلی SkyDeck از ساعت 3:00 بعد از ظهر اقیانوس آرام تا 6:30 بعد از ظهر در سالن Zellerbach در برکلی، کالیفرنیا میزبانی خواهد شد. سرمایه‌گذاران معتبر علاقه‌مند به دریافت دعوتنامه برای روز نمایشی انحصاری می‌توانند از طریق این لینک اقدام کنند.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.