چگونه استفاده بهتر از داده ها می تواند برنامه های انطباق را بهبود بخشد


در تاریخ 11 تا 12 ژوئیه به مدیران ارشد در سانفرانسیسکو بپیوندید تا بشنوید که چگونه رهبران سرمایه‌گذاری‌های هوش مصنوعی را برای موفقیت ادغام و بهینه می‌کنند.. بیشتر بدانید


سازمان‌های پیشرو که انطباق را چیزی فراتر از یک چک باکس تلقی می‌کنند، از داده‌ها برای کشف نه تنها اعداد، بلکه برای کشف اعداد استفاده می‌کنند. چرا روندهای خاصی در حال رخ دادن هستند و چگونه ممکن است بر تجارت تأثیر بگذارند.

در حالی که برنامه‌های انطباق سالم با ثبات رشد می‌کنند، آنها همچنین باید به اندازه کافی چابک باشند تا در کنار سیاست‌ها و مقررات در حال تغییر تکامل پیدا کنند. استفاده موثر از داده ها کلید این چابکی است و در قلب همه برنامه های انطباق موفق قرار دارد.

انطباق یک عملکرد ضروری است که باید در کل سازمان یکپارچه شود – از مدیریت مقررات خارجی و سیاست های داخلی تا ایجاد آموزش کامل کارکنان. داده های مناسب می تواند به رهبران کمک کند تا وضعیت فرهنگ سازمان خود را بسنجند – یک شاخص قدرتمند از یکپارچگی شرکت.

به عنوان مثالی از قدرت داده‌های انطباق، افزایش حوادث گزارش‌شده می‌تواند نشان‌دهنده تغییر مثبت در فرهنگ شرکت باشد، به طوری که کارکنان احساس قدرت بیشتری برای صحبت در مورد سؤالات یا مسائل محل کار می‌کنند. با این حال، همچنین می تواند نشان دهنده یک خطر در حال ظهور در سازمان باشد که باید مورد توجه قرار گیرد.

رویداد

تبدیل 2023

در 11 تا 12 جولای در سانفرانسیسکو به ما بپیوندید، جایی که مدیران ارشد نحوه ادغام و بهینه سازی سرمایه گذاری های هوش مصنوعی برای موفقیت و اجتناب از دام های رایج را به اشتراک می گذارند.

اکنون ثبت نام کنید

ارتباط این با سایر نقاط داده های کلیدی، مانند حجم گزارش های منطقه یا سایت، می تواند به شناسایی محرک های کلیدی کمک کند. درک این علل اساسی حیاتی برای انطباق ضروری است نه تنها به این دلیل که خطر را کاهش می دهد، بلکه به سازمان ها کمک می کند تکامل پیدا کنند و قوی تر شوند. با این حال، برای رسیدن به این سطح از تجزیه و تحلیل، بینش داده ها باید کاملاً قابل کشف باشد.

کشف بینش های عمیق تر

استفاده از فناوری برای جمع آوری داده ها و کشف بینش جدید نیست. صنایع بی‌شماری استفاده از داده‌ها را برای کشف هوش تجاری عمیق‌تر برای مزیت رقابتی به بلوغ رسانده‌اند.

به عنوان مثال، در اوایل دهه 2000، والمارت علم استفاده از داده‌ها را برای بهینه‌سازی مجموعه محصولات، استفاده از مدل‌های تاریخی و پیش‌بینی‌کننده تقاضای مشتری برای اطمینان از اینکه محصول مناسب در مکان مناسب در قفسه‌های فروشگاه در زمان مناسب قرار می‌گیرد، تکمیل کرد و سود را به حداکثر رساند. روند. و لیگ برتر بیسبال از داده‌های جامع برای ایجاد «دانشنامه بیسبال» استفاده کرد، خلاصه‌ای از آمارهای تحقیقی که شهود را با تجزیه و تحلیل داده‌های تجربی جایگزین می‌کند تا تیم‌های برنده با بودجه‌های متوسط ​​ساخته شوند.

ما اکنون شاهد موج مشابهی از تغییر در انطباق هستیم، با سازمان‌هایی که عمیق‌تر به داده‌ها می‌گردند تا افسران انطباق کمتر به شهود خود و بیشتر بر بینش‌های واقعی و روندهایی که از نزدیک می‌بینند تکیه کنند. به خصوص امروزه، در میان نقض‌های اطلاعاتی شرکت‌ها، استانداردها و مقررات ESG و استعفای گسترده کارکنان، اطمینان از اینکه سازمان‌ها از داده‌ها برای اتخاذ رویکردی پیشگیرانه برای انطباق استفاده می‌کنند، مهم‌تر از همیشه است.

در اینجا آمده است که چگونه سازمان ها می توانند با موفقیت از داده های انطباق استفاده کنند.

کامپایل و مقایسه منابع داده برای ایجاد یک پایه داده قوی

وقتی صحبت از انطباق به میان می‌آید، هرچه داده‌های بیشتر باشد، بهتر است. این بدان معناست که جمع‌آوری و مقایسه داده‌ها از منابع مختلف بهترین راه برای همبستگی نقاط داده برای کشف روندهای مهم و پیش‌بینی ریسک بالقوه است.

به عنوان مثال، افزایش گزارش‌های داخلی که از طریق سیستم‌های گزارش‌دهی مختلف سازمان – خطوط تلفن، پورتال‌های آنلاین یا مستقیماً به مدیران – وارد می‌شود، ممکن است نشان دهنده رعایت ضعیف و مشکلات سازمانی باشد. در حالی که به نظر می رسد گزارش های بیشتر نشان می دهد که مشکلات بیشتری وجود دارد، افزایش در داده های گزارش دهی یک است خوب چیزی است، و برای برنامه های انطباق در حال توسعه ضروری است.

در واقع، سازمان هایی که داده های گزارش دهی بیشتری را از کارکنان خود دریافت می کنند، تقریباً در هر معیاری عملکرد بهتری دارند. آنها سودآورتر هستند، ساختارهای حاکمیتی بهتری دارند و محیط های کاری سالم تری دارند. این عمدتا به این دلیل است که داده های گزارش دهی بیشتر به سازمان دید کامل تری از برنامه ها و فرهنگ انطباق خود می دهد.

تحول دیجیتال را در آغوش بگیرید

جمع آوری، نظارت و ارزیابی داده ها یک کاتالیزور قوی برای تحول دیجیتال است. این می‌تواند سازمان‌ها را فراتر از فرآیندهای قدیمی حرکت دهد، جایی که صفحات گسترده یا حتی دفترچه‌های یادداشت برای مدیریت خط‌مشی، ردیابی انطباق، گزارش‌دهی و موارد دیگر استفاده می‌شوند. این سطح دیجیتالی سازی به سازمان ها کمک می کند تا به طور موثر مقیاس و بالغ شوند و سیلوهای تجاری را حذف کنند.

علاوه بر این، تحول دیجیتال می‌تواند اتوماسیونی را افزایش دهد که بهره‌وری را افزایش می‌دهد، خطای انسانی را حذف می‌کند و به متخصصان اجازه می‌دهد بیشتر بر جنبه‌های با ارزش شغل خود در مقابل وارد کردن دستی و تجزیه و تحلیل ارقام داده‌ها تمرکز کنند.

انطباق را به طور کل نگر ببینید

نقش های زیادی وجود ندارد که واقعاً از سر تا سر به انطباق تجاری فکر کنند و این یک مشکل است. تغییر نحوه استفاده از داده ها می تواند سیلوهای داده ای را که به طور طبیعی در طول زمان ایجاد می شوند، از بین ببرد.

به عنوان مثال، متخصصان انطباق معمولاً فقط به داده‌هایی نگاه می‌کنند که در زیر چتر انطباق قرار می‌گیرند و گاهی اوقات در نظر نمی‌گیرند که چگونه سایر عوامل در کسب‌وکار – مانند داده‌های منابع انسانی یا حتی فناوری اطلاعات – می‌توانند بر برنامه آنها تأثیر بگذارند. وقتی داده‌ها در واحدهای تجاری در دسترس قرار می‌گیرد، سازمان‌ها می‌توانند همبستگی‌هایی را بین تیم‌ها ترسیم کنند و به سؤالات مهم در مورد وضعیت کسب‌وکارشان پاسخ دهند.

شکاف ها و موفقیت های برنامه را کشف کنید

داده‌های تقویت‌شده و تلفیقی یک تصویر فوری از میزان مؤثر و بالغ بودن یک برنامه انطباق ارائه می‌کنند. علاوه بر این، آنها روندهای خرد را نشان می دهند که می توانند به تغییرات در سطح کلان کمک کنند. داشتن درک جامع تر از روندهای سطح خرد و کلان چیزی است که سوزن برنامه های انطباق پیشرفته و مدیریت ریسک فعال را به حرکت در می آورد.

مشابه نحوه تکیه شرکت های بیمه به اکچوئرها برای تعیین ریسک برای مسئولیت، سازمان ها می توانند از داده های انطباق خود برای تقویت تصمیم گیری موثر و مدیریت ریسک فعال استفاده کنند. درک سیگنال‌های ریسک، مانند حجم گزارش‌دهی حادثه، عامل مهمی در بستن شکاف‌های انطباق و ایجاد یک برنامه موفق است. خروجی این تمرین برنامه ای است که قوانین و مقررات را رعایت می کند، محیط کاری ایمن و اخلاقی ایجاد می کند، کسب و کار را در برابر خطرات داخلی و خارجی محافظت می کند و موارد دیگر.

انطباق با کمک داده ها و توانایی کشف سیگنال های خطر و مکانیسم های علّی در حال تغییر است. آنهایی که در لبه برش این جنبش قرار دارند، پروتکل های داده قوی تری را در انطباق پیاده سازی می کنند که به آنها امکان می دهد آسانتر زمینه سازی کنند و اعتماد به نفس خود را در تصمیمات تجاری خود افزایش دهند.

در حالی که داده‌ها همیشه برای انطباق ضروری بوده‌اند، رهبرانی که فراتر از تلقی کردن آن به‌عنوان یک تمرین چک باکس هستند و عمیق‌تر می‌گردند، برنامه‌های انطباق خود را تکمیل می‌کنند و به ایجاد فرهنگ‌های شرکتی اخلاقی کمک می‌کنند که به نوبه خود باعث رشد موفقیت تجاری می‌شود.

باب مک کارتر مدیر ارشد محصولات و فناوری در NAVEX Global است.

DataDecisionMakers

به انجمن VentureBeat خوش آمدید!

DataDecisionMakers جایی است که کارشناسان، از جمله افراد فنی که کار داده را انجام می دهند، می توانند بینش ها و نوآوری های مرتبط با داده را به اشتراک بگذارند.

اگر می‌خواهید درباره ایده‌های پیشرفته و اطلاعات به‌روز، بهترین شیوه‌ها و آینده فناوری داده و داده مطالعه کنید، به ما در DataDecisionMakers بپیوندید.

شما حتی ممکن است در نظر داشته باشید که مقاله ای از خودتان ارائه دهید!

از DataDecisionMakers بیشتر بخوانید