ده وظیفه ای که کارآفرینان باید در سال 2023 برون سپاری کنند


استفاده از توانایی یک تیم کوچک داخلی اغلب مستلزم آن است که کارمندان کارهایی را انجام دهند که لزوماً در آن تخصص ندارند. در حالی که این امر به کارآفرینان و صاحبان مشاغل کوچک اجازه می دهد تا مقداری پول پس انداز کنند، اغلب اوقات، برون سپاری موارد حیاتی می تواند سودمندتر باشد. کارها یا وظایف به جای انجام داخلی به متخصصان.

برون سپاری به ویژگی مشترک کسب و کارهای مدرن تبدیل شده است و به کارمندان و کارآفرینان این امکان را می دهد تا بر تلاش های عملیاتی مهم تری تمرکز کنند، در حالی که مشاغل دیگر را به متخصصانی واگذار می کنند که می توانند در یک زمان روی یک پروژه تمرکز کنند.

در حالی که همه کسب‌وکارها پهنای باند لازم برای انجام هر کاری را که نیازمند عملکرد صحیح کسب‌وکار است، ندارند، به‌ویژه برای استارت‌آپ‌های جدیدتر و جوان‌تر، یافتن نامزدهای مناسب برای برون‌سپاری می‌تواند به افزایش بهره‌وری کلی تیم و خروجی شرکت کمک کند و به افزایش عملکرد نهایی کمک کند. .

چرا وظایف را به عنوان یک کارآفرین برون سپاری می کنیم؟

دلایل بی‌شماری وجود دارد که چرا کارآفرینان، یا در این مورد، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک، باید به برون‌سپاری مشاغل خاص و با گرایش بالا به متخصصان شخص ثالث فکر کنند.

در اینجا برخی از مزایای اساسی برون سپاری وظایف به عنوان یک کارآفرین آورده شده است:

صرفه جویی در هزینه های عملیاتی

تحقیقات نشان می دهد که یک کسب و کار می تواند تقریباً 30٪ در هزینه های عملیاتی کلی خود در هنگام برون سپاری وظایف صرفه جویی کند. این به این دلیل است که نیاز به کارمندان داخلی کاهش یافته است، و برخی از مشاغل اکنون می توانند توسط متخصصان خارجی، چه در محل کسب و کار یا در کشورهای کم هزینه، تکمیل شوند.

افزایش انعطاف پذیری

کارآفرینان در برنامه‌های خود انعطاف‌پذیری بیشتری دارند، که به آن‌ها فرصت بیشتری برای تمرکز بر ویژگی‌های مهم تجاری و سیستم‌های بهبود یافته می‌دهد.

بهره وری کارکنان را آزاد می کند

به جای اینکه چندین کارمند به طور همزمان مشاغل مختلف را به طور همزمان انجام دهند، برون سپاری برخی از وظایف تضمین می کند که کارکنان داخلی اکنون زمان بیشتری برای تکمیل مشاغلی که برای آنها استخدام شده اند دارند و فرصت بهتری برای افزایش بازده بهره وری به آنها می دهد.

کارهای برون سپاری شده توسط افراد حرفه ای انجام می شود

برخی از بخش‌های کسب‌وکار ممکن است به کمک افراد حرفه‌ای نیاز داشته باشد که می‌توانند پروژه‌های ظریف را به طور مستقل انجام دهند و در عین حال یک قرارداد قراردادی با شرکت حفظ کنند. این بدان معنی است که مشاغل خاص که در حیطه تجارت نیستند توسط متخصصانی که در زمینه خود به خوبی مجهز و آشنا هستند تکمیل می شوند.

برون سپاری می تواند در کسب و کار صرفه جویی کند

در برخی موارد، مشخص شده است که برون سپاری ساخت و تولید کالاها می تواند به صرفه جویی در کسب و کار تا 20 درصد کمک کند. علاوه بر این، هنگام برون سپاری تحقیق و توسعه، کارآفرینان و صاحبان مشاغل می توانند هزینه های خود را تا 22 درصد کاهش دهند.

به مقیاس نیروی کار تجاری کمک می کند

کسب و کارهای تازه تاسیس می توانند به سرعت نیروی کار خود را با برون سپاری مشاغل حیاتی به متخصصانی که خارج از حوزه فعالیت خود هستند، افزایش دهند. این به آن‌ها فرصت بیشتری می‌دهد تا روی توسعه استراتژی‌های کسب‌وکار حیاتی تمرکز کنند که می‌تواند به رشد چشم‌اندازهای سازمانی کمک کند و در عین حال خروجی‌های بهره‌وری خود را ارائه دهند.

منابع ارزشمند ظریف

داشتن فریلنسرهای شخص ثالث یا کارگران قراردادی که وظایف خاصی را انجام می دهند، تضمین می کند که صاحبان مشاغل جدید می توانند منابع ارزشمندی را بین کارمندان داخلی اختصاص دهند. این شامل زمان و تلاشی است که برای استخدام کارکنان جدید، برنامه های آموزشی و منابع داخلی در دسترس کارکنان داخلی صرف شده است.

کارآفرینان چه وظایفی را می توانند برون سپاری کنند؟

برون سپاری می تواند از استخدام فریلنسر تا استخدام یک کارگر قراردادی خارج از کسب و کار را شامل شود. این تضمین می‌کند که کارآفرینان می‌توانند به مجموعه بزرگتری از استعدادها دسترسی داشته باشند که به طور مستقیم در هنگام جذب کارمندان جدید برای کسب‌وکار در دسترس نیستند.

کارآفرینان می‌توانند برخی از وظایف زیر را برون‌سپاری کنند، زیرا کسب‌وکار خود را در مرحله توسعه اولیه آن افزایش می‌دهند.

اداره کل

تکمیل مدیریت مرتبط با دفتر مانند پاسخ به ایمیل‌ها، پیگیری درخواست‌های مشتری، یا حتی راه‌اندازی چندین حساب رسانه‌های اجتماعی، کارآفرینان را ملزم می‌کند که چندین ساعت در روز برای تکمیل این وظایف وقت بگذارند.

در واقع، برخی تحقیقات نشان داد که کارآفرینان و صاحبان مشاغل که به طور متوسط ​​50 ساعت در هفته کار می کنند، تقریباً 31٪ را صرف رشد استراتژیک کسب و کار خود می کنند. 68 درصد باقیمانده برای تکمیل مشکلات و وظایف روزانه استفاده می شود.

خدمات مالی

طبق آمار بانک ایالات متحده، نزدیک به 82 درصد از مشاغل کوچک به دلیل کمبود جریان نقدی و مشکلات مالی با شکست مواجه می شوند. در حالی که برون سپاری برخی از وظایف به افزایش جریان نقدی برای کسب و کار کمک نمی کند، اما استخدام یک کارمند شخص ثالث برای مدیریت وظایف حسابداری و حسابداری می تواند اطمینان حاصل کند که وجوه موجود به درستی استفاده می شود.

ردیابی هزینه ها و حسابداری عمومی نه تنها یک کار وقت گیر است، بلکه به طور کلی به کارآفرینان نیاز دارد که بدانند بودجه خود را تنظیم کنند، امور مالی خود را مدیریت کنند، هزینه ها را کنترل کنند و نکات اساسی مالیات را درک کنند.

با برون سپاری این وظایف، صاحبان کسب و کار می توانند در زمان صرفه جویی کنند، اما همچنین از تلاش های مدیریت حسابداری خود که جنبه مهمی از هر کسب و کار رو به رشدی است، بهتر استفاده کنند.

محضری

در سال های اولیه هر کسب و کار کوچک، کارآفرینان نمی توانند یک دفتر اسناد رسمی استخدام کنند. امروزه، فریلنسرها و آژانس‌ها متخصصانی را آموزش داده‌اند که می‌توانند در زمینه خدمات اسناد رسمی کمک کنند، که تضمین می‌کند کارآفرینان ملزم به قربانی کردن امنیت قانونی کسب‌وکار خود نیستند.

به غیر از استخدام یک شخص ثالث حرفه ای، خدمات اسناد رسمی آنلاین نیز وجود دارد که می تواند انعطاف پذیری و راحتی بیشتری را به کارآفرینان ارائه دهد، در حالی که تمام اسناد محضری آنها در یک اکوسیستم وجود دارد.

برنامه ریزی و بازاریابی رسانه های اجتماعی

راه اندازی چندین اکانت رسانه های اجتماعی، در حالی که تبلیغ یک کسب و کار به صورت آنلاین پیچیده تر از چندین سال پیش شده است. امروزه، گرایش‌های رسانه‌های اجتماعی و تجزیه و تحلیل موتورهای جستجو ظاهراً هر روز تغییر می‌کنند، و کارآفرینان ملزم هستند که با همه این روندهای در حال تغییر در طول سال‌ها همگام باشند.

به جای صرف ساعت های بی شماری برای توسعه رسانه های اجتماعی و استراتژی های بازاریابی که مخاطبان مناسب مشتریان را هدف قرار دهد. برون سپاری این وظایف به فریلنسرهای جوان تر و آگاه تر از فناوری، تضمین می کند که کسب و کار در معرض دید خود قرار می گیرد. بسیاری از متخصصان جوان در این زمینه دائماً روندهای جدید را دنبال می کنند و به خوبی در مورد آنچه مصرف کنندگان هنگام مرور اینترنت به دنبال آن هستند، آگاه هستند.

فناوری اطلاعات

راه اندازی، راه اندازی و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات داخلی نیازمند تخصص و همچنین زمان زیادی است. راه‌اندازی و راه‌اندازی نداشتن سیستم‌های مناسب می‌تواند برای هر کسب‌وکار کوچکی که به دنبال افزایش فعالیت‌های تجاری خود است، باد مخالف بزرگی باشد.

استفاده از خدمات برون سپاری فناوری اطلاعات یا افراد حرفه ای به این معنی است که کارآفرینان می توانند این سیستم ها را از راه دور نصب و نگهداری کنند. علاوه بر این، این کسب‌وکار دارای تیمی از متخصصان است که می‌توانند به سرعت و کارآمد مشکلات دیجیتالی را در صورت بروز مشکل برطرف کنند.

منابع انسانی

طبق تحقیقات مجله تجاری کانزاس سیتی، حدود 44 درصد از صاحبان مشاغل جدید تقریباً 30 ساعت برای هر کارمند جدید صرف می کنند. علاوه بر این، تحقیقات ثانویه نشان می دهد که حدود 90 درصد از کارآفرینان و صاحبان مشاغل کوچک به طور مستقیم در فرآیند استخدام کارکنان جدید دخالت دارند.

تامین منابع، مصاحبه و آموزش کارمندان جدید می تواند بین یک تا دو ماه طول بکشد که اغلب فراتر از آن است. علاوه بر این، قوانین کارگری فدرال و ایالتی وجود دارد که کارفرمایان باید هنگام استخدام کارکنان جدید آن را درک کنند.

نگاه کردن به واقعیت ها نشان می دهد که چقدر می تواند برای کارآفرینان مهم باشد که نیازهای منابع انسانی خود را به متخصصان آموزش دیده برون سپاری کنند، که نه تنها به فرآیند استخدام کمک می کند، بلکه تضمین می کند که کسب و کار از رویه های استخدام فدرال و ایالتی لازم پیروی می کند.

مدیریت فروش

داشتن یک قیف یا رویه فروش شفاف می‌تواند به کسب‌وکارها کمک کند بهره‌وری خود را افزایش دهند، اما در عین حال به افزایش سودشان نیز کمک می‌کند. اگرچه دسترسی به اطلاعات پیش فروش مناسب و پشتیبانی مشتری پس از فروش نیازمند تیمی از متخصصان است که بتوانند این اطلاعات را برای کارآفرینان جمع آوری کنند.

تکیه بر مدل‌ها یا استراتژی‌های قدیمی و قدیمی نه تنها در کوتاه‌مدت به یک کسب‌وکار آسیب می‌زند، بلکه می‌تواند باعث کندی رسیدن به اهداف از پیش تعیین‌شده و فاقد ساختارهای اساسی که می‌تواند به ایجاد و افزایش حفظ مشتری و انتظارات ارائه خدمات مشتری کمک کند.

خدمات حقوق و دستمزد

برون سپاری خدمات حقوق و دستمزد به متخصصان شخص ثالث چیز جدیدی نیست و در برخی موارد، صاحبان مشاغل کوچک از نرم افزار دیجیتال برای کنترل و نظارت بر پردازش حقوق و دستمزد خود استفاده می کنند.

اگرچه چندین پلت فرم دیجیتال در دسترس کارآفرینان وجود دارد که می تواند به آنها در مدیریت خدمات حقوق و دستمزد کمک کند، برون سپاری این شغل تضمین می کند که کسب و کار مطابق با مقررات استخدامی باقی می ماند و کسب و کارها ملزم به تکیه بر فناوری گران قیمت حقوق و دستمزد نیستند.

حمل و نقل و تدارکات

برای کسب‌وکارهایی که محصولات را می‌فروشند و ارسال می‌کنند، رسیدگی به این موضوع می‌تواند کاری خسته‌کننده باشد، به‌خصوص اگر محصولات نیاز به ارسال به سراسر کشور یا حتی بیشتر در سراسر جهان باشد.

استفاده از آژانسی که در درجه اول بر حمل و نقل، حمل و نقل و تدارکات کالا متمرکز است، تضمین می کند که یک تجارت محصولات خود را به موقع به مشتریان خود تحویل می دهد.

علاوه بر این، ایجاد رابطه با این آژانس‌ها می‌تواند در درازمدت به کارآفرینان کمک کند و با رشد کسب‌وکارشان، آژانس‌های لجستیکی شخص ثالث می‌توانند به یک دارایی ارزشمند برای هر کسب‌وکاری تبدیل شوند، زیرا تجارت الکترونیک و خرید آنلاین همچنان در حال رشد هستند.

طرح

کنار هم قرار دادن طرح‌ها برای کسب‌وکار، چه برای برچسب‌ها، بسته‌بندی یا حتی محتوای رسانه‌های اجتماعی، نیازمند کمی تجربه خلاقانه و زمان زیادی در پشت برنامه‌های طراحی است.

برای کارآفرینان پرمشغله، که چشم انداز دارند، اما لزوماً زمان، استعداد یا تخصص لازم برای زنده شدن این طرح ها را ندارند، استخدام یک طراح گرافیک آزاد تضمین می کند که کار طراحی می تواند به راحتی به یک حرفه ای برون سپاری شود که بتواند محتوای جذابی را در کنار هم قرار دهد. تجارت.

طراحان گرافیک زیادی برای کار در دسترس هستند و برای مشاغل کوچک که بودجه زیادی برای طراحی ندارند، برنامه های مفیدی نیز به صورت آنلاین موجود است که می توانند به صورت رایگان از آنها استفاده کنند.

با این حال، به نفع کسب و کار است که به دنبال استخدام یک طراح گرافیک حرفه‌ای باشد که بتواند طرح‌هایی را ایجاد کند که با برند تجاری مرتبط هستند و از عناصر زیبایی‌شناختی مناسب استفاده کنند که توجه مخاطب را به خود جلب کند.

نظرات نهایی در مورد وظایف برون سپاری

هنگام برون سپاری وظایف به شخص یا آژانس شخص ثالث، ایده روشنی از آنچه به دنبال آن هستید و اینکه کجا می توانید افراد مناسب برای آن شغل را پیدا کنید، داشته باشید.

از پرسیدن سوالات مهم نترسید و مطمئن شوید که افراد مناسبی را استخدام کرده اید که می توانند نمونه کارهای قبلی خود یا مجموعه ای از مشتریانی را که در گذشته با آنها کار کرده اند به شما ارائه دهند.

سعی کنید به دنبال متخصصانی بگردید که ارزش ها و اخلاق کاری خود را با ارزش های کاری شما هماهنگ کنند، زیرا معمولاً ایجاد رابطه با متخصصانی که علاقه مشابهی با تجارت شما دارند آسان تر است.

در نهایت، زمانی که به یک فریلنسر برون سپاری می کنید، زمانی را صرف کنید تا کمی با آنها آشنا شوید و نیازهای خود را به درستی بیان کنید. علاوه بر این، قراردادی تنظیم کنید که می تواند از شما در برابر هرگونه اقدام قانونی، اطلاعات شخصی و شرکتی و مشتریانتان محافظت کند.

هرچه بیشتر به دنبال افرادی بگردید که به جای استخدام کارمندان تمام وقت جدید یا اینکه کارکنان فعلی با حجم کاری زیاد سروکار دارند، بتوانند کار را انجام دهند، برای شما به عنوان یک کارآفرین آسان تر خواهد بود که از زمان و منابع خود برای افزایش مقیاس استفاده کنید. کسب و کار خود را بالا ببرید

اولین بار در ValueWalk منتشر شد. اینجا را بخوانید.

اعتبار تصویر ویژه: عکس توسط Fauxels. Pexels; متشکرم!