Blink Ops برای ساده‌سازی اتوماسیون امنیتی، AI Copilot را راه‌اندازی می‌کند


در تاریخ 11 تا 12 ژوئیه به مدیران ارشد در سانفرانسیسکو بپیوندید تا بشنوید که چگونه رهبران سرمایه‌گذاری‌های هوش مصنوعی را برای موفقیت ادغام و بهینه می‌کنند.. بیشتر بدانید


Blink Ops، یک استارت آپ امنیت سایبری مستقر در تل آویو، یک محصول نرم افزاری جدید راه اندازی کرده است که از هوش مصنوعی مولد برای ایجاد گردش کار بدون کد برای عملیات های امنیتی و فناوری اطلاعات استفاده می کند. این سرویس که Blink Copilot نام دارد، به اپراتورهای امنیتی اجازه می دهد تا هر گردش کار امنیتی را با نوشتن اعلان های متنی ساده خودکار کنند.

این شرکت ادعا می‌کند که Blink Copilot اولین در نوع خود در بازار است و می‌تواند زمان و تلاش مورد نیاز برای خودکارسازی گردش‌های امنیتی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

Blink Copilot از چندین مدل زبان بزرگ مختلف (LLM) در هسته خود استفاده می‌کند (خدمات شناختی مایکروسافت، Google Bard، OpenAI) که با استفاده از مجموعه داده‌های Blink از هزاران گردش کار امنیتی و زیرساختی، و همچنین صدها ادغام امنیتی شخص ثالث به‌خوبی تنظیم شده‌اند. گیل باراک، مدیر عامل و بنیانگذار Blink Ops به VentureBeat گفت.

گردش کار امنیتی را با استفاده از پیام های متنی ساده به صورت خودکار انجام دهید

از امروز، پلتفرم امنیتی Blink اکنون چندین ویژگی را با هدف خودکارسازی امنیت ارائه می دهد. به‌روزرسانی‌های کلیدی آن شامل Blink Copilot، سیستم هوش مصنوعی است که می‌تواند جریان‌های کاری را بر اساس پیام‌های متنی ایجاد کند. یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن برای سفارشی کردن گردش کار. کتابخانه ای از بیش از 7000 گردش کار خودکار از پیش ساخته شده برای وظایف امنیتی رایج؛ یک مرکز یکپارچه سازی برای اتصال پلت فرم به سایر ابزارهای امنیتی؛ و یک موتور گردش کار برای اجرای فرآیندهای خودکار در مقیاس در داخل محل و محیط های ابری.

رویداد

تبدیل 2023

در 11 تا 12 جولای در سانفرانسیسکو به ما بپیوندید، جایی که مدیران ارشد نحوه ادغام و بهینه سازی سرمایه گذاری های هوش مصنوعی برای موفقیت و اجتناب از دام های رایج را به اشتراک می گذارند.

اکنون ثبت نام کنید

به گفته باراک، گردش‌های کاری امنیتی که معمولاً ماه‌ها طول می‌کشد تا خودکار شوند، اکنون می‌توانند در چند ثانیه با استفاده از Blink Copilot ساخته شوند. این شرکت همچنین می گوید که تیم داخلی آن تاکنون بیش از 7000 گردش کار را با استفاده از این محصول ایجاد کرده است و هر هفته صدها گردش کار جدید را منتشر می کند.

به عنوان مثال، در طول یک نسخه ی نمایشی اخیر، من از Blink Copilot خواستم گردش کاری ایجاد کند که آسیب پذیری های جدید در زیرساخت ابری را بررسی کند، به طور خودکار مهندسان مربوطه را که می توانند آنها را تعمیر کنند جستجو می کند و یک بلیط ServiceNow با سررسید 48 ساعت اختصاص می دهد. باراک گفت.

به طور مشابه، او افزود، «تیم‌ها ممکن است گردش‌های کاری پیچیده‌ای را برای ورود کارکنان جدید به سرویس‌های مختلف با مجوزهای از پیش پیکربندی شده ایجاد کنند، یا گردش‌های کاری قرنطینه‌ای را برای دستگاه‌های در معرض خطر راه‌اندازی کنند که به‌طور خودکار حساب‌ها را قفل می‌کنند و اعلان‌هایی را برای تأیید فعالیت‌های اخیر از کارمندان ارسال می‌کنند».

در دسترس قرار دادن اتوماسیون امنیتی برای همه

طبق گزارش McKinsey در سال 2022، کمبود متخصصان امنیت سایبری، اتوماسیون را برای شرکت‌هایی که باید در برابر حجم بالایی از حملات سایبری دفاع کنند، حیاتی کرده است. Blink Ops می گوید که سیستم هوش مصنوعی جدید آن به طور قابل توجهی موانع را برای خودکارسازی گردش کار امنیتی که قبلاً به ماه ها کار نیاز داشت، کاهش می دهد.

باراک خاطرنشان کرد که بر اساس این گزارش، بیش از 3.4 میلیون نقش امنیتی تکمیل نشده وجود دارد 2022 (ISC)² مطالعه نیروی کار امنیت سایبری.

او گفت: “انسان ها هرگز نمی توانند تمام این نقش ها را ایفا کنند، بنابراین ما باید به اتوماسیون هدایت شده توسط انسان برای مدیریت جریان های کاری امنیتی تکیه کنیم.” Blink Copilot در نهایت تیم‌های امنیتی را قادر می‌سازد تا بدون در نظر گرفتن اندازه تیم، گردش‌های کاری امنیتی را به طور موثر خودکار و مدیریت کنند.

این شرکت گفت که پلتفرم Blink برای تیم‌های امنیت سایبری سازمانی طراحی شده است و شامل ویژگی‌هایی مانند مجوزهای مبتنی بر نقش، پشتیبانی از محیط‌های داخلی و ابری و توانایی ارائه خدمات به مشتریان متعدد است.

Blink Ops که در سال 2021 تأسیس شد، توسط شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر از جمله Lightspeed Venture Partners و Entrée Capital پشتیبانی می‌شود. این شرکت علاوه بر دفتر مرکزی آن در تل آویو، دفاتری در سانفرانسیسکو نیز دارد.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.