جشنواره Games for Change از فینالیست های جوایز 2023 رونمایی کرد


هیجان بازی GamesBeat Summit را از دست داده اید؟ نگران نباش! برای تماشای همه جلسات زنده و مجازی در اینجا، اکنون وارد شوید.


Games for Change، سازمان غیرانتفاعی متمرکز بر بازی‌های تأثیرات اجتماعی، امروز از فینالیست‌های جوایز Games for Change 2023 خود رونمایی کرد.

برای اولین بار از سال 2019، مراسم جوایز Games for Change به صورت حضوری در مرکز تایمز برگزار می شود.

سوزانا پولاک، رئیس G4C، در بیانیه‌ای گفت: «این سال مهمی برای جشنواره «بازی‌های تغییر» است و جوایز ما تفاوتی با هم ندارند. با تقریباً 340 ارسال از بیش از 37 کشور و برجستگی روزافزون عناوین XR، ما واقعاً می‌توانیم شاهد رشد پویا، متنوع و نوآورانه بازی‌ها برای فضای خوب باشیم. ما هیجان‌زده هستیم که از این توسعه‌دهندگان و پروژه‌های خلاق و پیشگام که مرزهای بازی و رسانه‌های همه‌جانبه را جابجا می‌کنند و از آنها به عنوان نیرویی برای خیر در جهان استفاده می‌کنند، احترام می‌گذاریم.”

فینالیست های جایزه Games for Change

نوآورانه ترین بازی این جایزه بازی‌هایی را که در سال گذشته در سراسر پلتفرم‌هایی عرضه شده‌اند که آزمایش‌ها و بیان خلاقانه جدید را برای هموار کردن راه‌های جدید برای رسانه‌ها در آغوش می‌گیرند، قدردانی می‌کند.

رویداد

GamesBeat Summit 2023

برای روز مجازی و محتوای درخواستی ما به انجمن GamesBeat بپیوندید! از باهوش ترین ذهن های صنعت بازی می شنوید تا به روز رسانی های خود را در مورد آخرین پیشرفت ها به اشتراک بگذارند.

اینجا ثبت نام کنید

بهترین بازی آموزشی – بازی‌هایی را که در سال گذشته در پلتفرم‌هایی عرضه شده‌اند که تعامل معناداری در مورد اهداف یادگیری ارائه می‌کنند و با موفقیت اهداف آموزشی را با گیم‌پلی سرگرم‌کننده و جذاب متعادل می‌کنند، تشخیص می‌دهد.

بهترین بازی دانشجویی –– بازی هایی را که در سال گذشته توسط دانشجویان کالج و دانشگاه ساخته شده است را تشخیص می دهد که با موفقیت به چالش های به موقع تأثیرگذار بر جامعه و افراد رسیدگی می کند.

بهترین بازی مدنی – بازی‌هایی را می‌شناسد که الهام‌بخش شهروندی و مشارکت مسئولانه از طریق پر کردن شکاف‌ها بین جوامع و روشن کردن فوری‌ترین مسائل اجتماعی زمان ما هستند.

بهترین XR برای تجربه تغییر – تجربیات واقعیت مجازی، افزوده یا ترکیبی را که برای ایجاد تغییرات معنادار در مسائل اجتماعی کنونی طراحی شده اند، تشخیص می دهد.

بهترین بازی روایی – بازی‌هایی را می‌شناسد که از شخصیت، روایت، و تعامل برای گفتن داستان‌های موضوعی و قدرتمند درباره علل تأثیر اجتماعی استفاده می‌کنند.

بهترین بازی سلامتی – بازی‌هایی را می‌شناسد که نتایج فوق‌العاده مثبت سلامت و تندرستی را در بازیکنان/بیمارانی که از آن‌ها استفاده می‌کنند، ارتقا می‌دهد.

مهم ترین تأثیر – بازی‌هایی را می‌شناسد که آگاهی را افزایش می‌دهند و/یا تغییرات معناداری را در مسائل اجتماعی رایج و فعلی ایجاد می‌کنند..

بهترین گیم پلی – بازی‌هایی را که با مکانیک‌های بسیار قانع‌کننده و صیقلی طراحی شده‌اند را تشخیص می‌دهد که تأثیر مورد نظر بازی را از طریق گیم‌پلی جذاب تقویت می‌کنند..

جایزه برگزیده مردم
بازی‌هایی که در دسته‌های بهترین گیم‌پلی، نوآورانه‌ترین، مهم‌ترین تأثیر، بهترین سلامت، بهترین روایت، بهترین بازی مدنی، و بهترین بازی آموزشی نامزد شده‌اند، واجد شرایط دریافت جایزه «انتخاب مردم G4C» هستند که بر اساس رای آنلاین طرفداران اعطا می‌شود. رای گیری برای جایزه منتخب مردم در هفته های آینده به روی عموم باز خواهد شد.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.