آثار هنری روی جلد آلبوم که با هوش مصنوعی گسترش یافته است، به لطف Generative Fill فتوشاپ در فضای مجازی منتشر می شود


نسخه توسعه یافته با هوش مصنوعی از یک جلد آلبوم معروف شامل چهار پسر و یک جاده خاص که با استفاده از Adobe Generative Fill ایجاد شده است.
بزرگنمایی کنید / نسخه توسعه یافته با هوش مصنوعی از یک جلد آلبوم معروف شامل چهار پسر و یک جاده خاص که با استفاده از Adobe Generative Fill ایجاد شده است.

در آخر هفته، کاورهای آلبوم های موسیقی معروف با هوش مصنوعی اصلاح شدند ویروسی شد در توییتر به لطف Adobe Photoshop’s Generative Fill، یک ابزار سنتز تصویر که هفته گذشته در نسخه بتا ویرایشگر تصویر عرضه شد. با استفاده از Generative Fill، مردم اندازه آثار هنری معروف را افزایش داده اند و آثار هنری خیالی بزرگتری را فراتر از مرزهای تصاویر اصلی آشکار می کنند.

این شاهکار گسترش تصویر، که اغلب در محافل هوش مصنوعی “نقاشی بیرونی” نامیده می شود (و سال گذشته با OpenAI’s DALL-E 2 معرفی شد)، به دلیل یک مدل سنتز تصویر به نام Adobe Firefly امکان پذیر است که بر روی میلیون ها اثر هنری آموزش داده شده است. کاتالوگ عکس استوک Adobe. هنگامی که یک تصویر موجود برای کار با آن داده می شود، Firefly از آنچه در مورد سایر آثار هنری می داند برای ترکیب ادامه قابل قبولی از اثر هنری اصلی استفاده می کند. و هنگامی که با اعلان‌های متنی که سناریوی خاصی را توصیف می‌کنند هدایت شوند، نتایج ترکیب‌شده می‌توانند در مکان‌های وحشی بروند.

به عنوان مثال، یک گسترش از معروف مایکل جکسون دلهره آور آلبوم بقیه بدن جکسون را روی پیانو دراز کشیده بود. بر اساس زمینه، منطقی به نظر می رسد. اما بسته به راهنمایی کاربر، Generative Fill همچنین می‌تواند تفاسیر خارق‌العاده‌تری ایجاد کند: گسترش کیتی پری رویای نوجوانی روی جلد (احتمالاً با پیشنهاد متنی از کاربر هدایت می شود) پری را نشان داد که روی یک گربه صورتی کرکی غول پیکر دراز کشیده است.

اگر می خواهید آثار هنری توسعه یافته خود را بسازید، باید در Creative Cloud مشترک شوید و نسخه بتای Adobe Photoshop را در برنامه Creative Cloud دانلود کنید. بعد، یک تصویر را باز کنید و اندازه بوم را بزرگ کنید. کل تصویر اصلی را انتخاب کنید، سپس انتخاب را معکوس کنید تا قسمت بیرونی بوم انتخاب شود. در صورت تمایل، توضیحی را تایپ کنید، سپس روی “پر کردن مولد” کلیک کنید. فتوشاپ تصاویری ایجاد می کند تا فضای اطراف تصویر اصلی را پر کند و می توانید بین احتمالات مختلف ورق بزنید.

جلد آلبوم ها تنها تصاویری نیستند که اخیراً در رسانه های اجتماعی به نمایش گذاشته شده اند. جدای از گسترش آشکار نقاشی های معروفی مانند مونالیزا، توییتی که گسترش یافت چندین تصویر میم معروف روز سه شنبه تقریبا 10000 لایک به دست آورد.

یک نسخه توسعه یافته با هوش مصنوعی از معروف
بزرگنمایی کنید / یک نسخه توسعه یافته با هوش مصنوعی از تصویر میم معروف “دوست پسر حواس پرت”، که با استفاده از Adobe Generative Fill ایجاد شده است.

می‌توانید آثار هنری گسترده‌تر آلبوم را در موضوعاتی مشاهده کنید دوبروکوتوف و لورنزو گرین در توییتر.

به دلایل مختلف قابل درک، از جمله نقص فنی در نتایج، تقدس هنر اعتراضات، و مسائل اخلاقی مربوط به استفاده از آثار هنری تولید شده توسط هوش مصنوعی، همه از نتایج سرگرم یا تحت تأثیر قرار نگرفته اند. با مرور توییت‌های نقل قول، منصفانه است که بگوییم پاسخ به روند گسترش تصویر بین خوشحالی و انزجار ترکیب شده است. صرف نظر از این، Generative Fill یک اسباب بازی بصری برای کاربران رسانه های اجتماعی بوده است که به هدیه دادن ادامه می دهد.