Samsung Gaming Hub با Blacknut و Antstream Arcade شریک است


هیجان بازی GamesBeat Summit را از دست داده اید؟ نگران نباش! برای تماشای همه جلسات زنده و مجازی در اینجا، اکنون وارد شوید.


سامسونگ امروز اعلام کرد که با دو شریک جدید در Gaming Hub خود همکاری کرده است. دو شریک جدید Blacknut و Antstream Arcade با کتابخانه های ترکیبی خود تعداد کل بازی های قابل پخش در Samsung Gaming Hub را به بیش از 3000 می رساند. هر دو از امروز برای کاربران Gaming Hub عرضه می شوند.

این شرکت نوامبر گذشته اعلام کرد که این دو سرویس به Gaming Hub خواهند پیوست. Blacknut یک سرویس استریم ابری است که در حال حاضر دسترسی به حدود 500 بازی را با هزینه اشتراک ماهانه ارائه می دهد، از جمله Saints Row، Lords of the Fallen و WRC 9. به طور مشابه، Antstream Arcade دسترسی به 1400 بازی کلاسیک را با هزینه ماهانه خود ارائه می دهد. Blacknut در حال حاضر به کاربران سامسونگ یک آزمایش رایگان ارائه می دهد، در حالی که Antstream تخفیف ارائه می دهد.

مایک لوسرو، رئیس مدیریت محصولات بازی‌های سامسونگ در بیانیه‌ای گفت: «Samsung Gaming Hub به بازیکنان راه‌های بیشتری برای دسترسی به عناوینی که دوست دارند و کشف عناوین جدید برای بازی از شرکای پخش بازی ما، بدون نیاز به کنسول، ارائه می‌دهد. با Antstream Arcade و Blacknut، ما بازی‌ها را آسان‌تر کرده‌ایم. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که کنترل تلویزیون سامسونگ خود را بردارید تا از بازی‌های عالی مانند «Pac-Man» و «چه کسی می‌خواهد میلیونر شود؟» لذت ببرید، یا کنترل‌کننده بلوتوث خود را جفت کنید تا به هزاران بازی در سطح جهانی در ژانرهای مختلف دسترسی داشته باشید. ”

Antstream و Blacknut به چندین سرویس بازی ابری دیگر در هاب سامسونگ می پیوندند. از جمله Xbox Game Pass، Nvidia’s GeForce Now، Amazon Luna و Utomik.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.