مدیران در اجلاس رهبری تبدیل 2023 به بررسی لبه های برتر هوش مصنوعی می پردازند.


شرکت‌هایی که جلوتر از بازی هوش مصنوعی هستند، نه تنها کمی جلوتر از منحنی‌ها هستند، بلکه مایل‌ها جلوتر هستند. اینجاست که اجلاس رهبری اجرایی، که در 12 ژوئیه در Transform 2023 برگزار می‌شود، وارد می‌شود. این یک فضای خصوصی و بی سابقه برای رهبران است تا به روش‌هایی که هوش مصنوعی چشم‌انداز فناوری را در سراسر جهان مختل می‌کند، غواصی کنند، آنچه را که باید بدانند. شرکت‌های خود را در لبه‌های پرخطر قرار دهند و یاد بگیرند که همتایانشان در شرکت‌های خودشان چه کار می‌کنند – فرصت‌ها، چالش‌ها، و نحوه برخورد آنها با آنها.

اجلاس سران با یک سخنرانی کلیدی و ناهار شبکه ای آغاز می شود، سپس به پنج بحث میز گرد همزمان تقسیم می شود. هر مکالمه یک ساعته بیش از 20 شرکت کننده را گرد هم می آورد تا گفتگوهای صمیمی و صریح درباره برخی از مهم ترین ملاحظات هوش مصنوعی امروزی داشته باشند. جای خود را از دست ندهید – فضا محدود است، پس زود ثبت نام کنید.

در مورد مکالمات فرکانس

تسهیل‌کننده‌ها هر یک از مکالمه‌های اصلی را هدایت می‌کنند، در هر موضوع عمیق می‌کاوند و تبادل معنی‌دار دانش، تجربه و بینش را تشویق می‌کنند. برای تشویق گفتگوی باز، هر یک از جلسات از قانون چتم هاوس پیروی می کند که بیان می کند هر اطلاعات جمع آوری شده را می توان آزادانه استفاده کرد، اما هویت و وابستگی سخنرانان و شرکت کنندگان باید محرمانه بماند.

در اینجا نگاهی به پنج موضوع بحث ارائه شده است (شرکت کنندگان یکی را انتخاب می کنند):

1. کاهش تعصب با هوش مصنوعی قابل توضیح

اجرای یک فرآیند اعتبار سنجی دقیق برای اطمینان از توضیح پذیری و ماندگاری مدل های هوش مصنوعی قبل از استقرار آنها در محیط های روبروی مشتری، کلیدی است. در این جلسه، Wells Fargo نحوه برخورد آنها با این موضوع را به اشتراک می‌گذارد و بحثی را در مورد نحوه به کارگیری درس‌هایی که آموخته‌اند در عرصه‌های دیگر رهبری می‌کند.

2. هوش مصنوعی سازگار با محیط زیست

این بحث به بررسی روش‌هایی می‌پردازد که توسعه و استقرار هوش مصنوعی بر محیط‌زیست تأثیر می‌گذارد، چگونگی کاهش اثرات زیست‌محیطی مانند مصرف انرژی، استفاده از منابع و موارد دیگر را بررسی می‌کند.

3. ایجاد دستورالعمل ها و شفافیت برای تقویت هوش مصنوعی مسئول

چگونه شرکت ها می توانند هوش مصنوعی را توسعه دهند که پاسخگو، شفاف و منصفانه باشد؟ در این جلسه شرکت کنندگان در مورد ایجاد دستورالعمل های اخلاقی واضح، رسیدگی به سوگیری در هوش مصنوعی و ایجاد شفافیت پایدار بحث خواهند کرد.

4. ارتباط ریسک در حین مدیریت امنیت

این جلسه به بررسی چگونگی مدیریت امنیت سایبری به عنوان یک حوزه ریسک و نحوه ارتباط ریسک سایبری به هیئت مدیره و سایر ذینفعان تجاری غیرفنی می پردازد.

5. مدیریت تأثیر هوش مصنوعی بر نیروی کار با فناوری و مشارکت های انسانی

همانطور که هوش مصنوعی به تکامل و تغییر ماهیت کار ادامه می دهد، فرصت های همکاری انسانی و فناوری چیست؟ شرکت کنندگان در مورد رابطه پیچیده بین نیروی کار و هوش مصنوعی بحث خواهند کرد و راه هایی را برای حرکت رو به جلو و یافتن تعادل در این چشم انداز در حال تحول بررسی خواهند کرد.

در پایان جلسات یک ساعته، همه گروه ها گرد هم می آیند تا خلاصه ای از هر بحث را به اشتراک بگذارند و بینش ها و ملاحظات کلیدی را به اشتراک بگذارند.

اجلاس رهبری از مدیران ارشد محصولات، برند، نوآوری و بازاریابی (VP+) از صنایع مختلف استقبال می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به ادامه مطلب بروید صفحه فرود 2023 را تغییر دهید. و اگر یک مدیر ارشد هستید، اکنون ثبت نام کنید – فضا محدود است! هر ثبت نام در اجلاس رهبری شامل دسترسی به رویداد تبدیل کامل است.