Squiint برای گسترش پلت فرم فناوری مبتنی بر واقعیت افزوده خود بودجه جمع آوری می کند


در تاریخ 11 تا 12 ژوئیه به مدیران ارشد در سانفرانسیسکو بپیوندید تا بشنوید که چگونه رهبران سرمایه‌گذاری‌های هوش مصنوعی را برای موفقیت ادغام و بهینه می‌کنند.. بیشتر بدانید


Squiint، یک پلتفرم فناوری که از واقعیت افزوده (AR) برای بهینه‌سازی رویه‌های کارخانه استفاده می‌کند، امروز از تکمیل دور سرمایه‌گذاری ترکیبی seed و pre-seed با جمع‌آوری ۶ میلیون دلار خبر داد.

پلتفرم AR Squint به اپراتورهای کارخانه یک تجربه تلفن همراه بصری ارائه می‌کند و کمکی پویا و متنی را ارائه می‌دهد که با محیط اطراف آنها همسو می‌شود.

Squiint با زنده کردن دستورالعمل‌های سنتی فروشگاه، یک تجربه تعاملی جذاب و مؤثر ارائه می‌کند که سرعت یادگیری را تسریع می‌کند و حفظ دانش را افزایش می‌دهد.

«آنچه ما را به سوی Squiint کشاند ترکیبی از یک بنیانگذار پرت بود [CEO] دوین [Bushant]جس لی، شریک Sequoia در بیانیه‌ای کتبی گفت، که پیشینه‌اش او را به یک متخصص پیشرو در AR سازمانی تبدیل می‌کند، و یک پیشنهاد ارزش قانع‌کننده که در بین مشتریان سازمانی بزرگ مانند زیمنس، ولوو و غیره طنین‌انداز می‌شود. Squiint از AR موبایل، بینایی کامپیوتر و یادگیری ماشینی برای جایگزینی با کلاسورهای کاغذی، یادداشت‌های چسبناک و آموزش‌های انسانی استفاده می‌کند. روشی که رویه‌های کارخانه را بهینه می‌کند فوق‌العاده قدرتمند است و می‌تواند به طور بالقوه عملیات کارخانه را افزایش دهد و نحوه تعامل کارگران با ماشین‌ها و برنامه‌های کاربردی را فراتر از کف کارخانه تغییر دهد.

رویداد

تبدیل 2023

در 11 تا 12 جولای در سانفرانسیسکو به ما بپیوندید، جایی که مدیران ارشد نحوه ادغام و بهینه سازی سرمایه گذاری های هوش مصنوعی برای موفقیت و اجتناب از دام های رایج را به اشتراک می گذارند.

اکنون ثبت نام کنید

به گفته این شرکت، فناوری نسل بعدی سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا به طور یکپارچه رویه‌های عملیاتی استاندارد را دیجیتالی کنند و نیاز به تیم فناوری اطلاعات را از بین ببرند و تنها به تلفن همراه تکیه کنند. در نتیجه، وظایف معمول مانند آموزش، بهره برداری و تعمیر و نگهداری را می توان با کارایی بیشتر و ایمنی بهبود بخشید.

راه‌حل ما در حال حاضر توسط شرکت‌هایی در بخش‌های تولید و انرژی استفاده می‌شود تا به آن‌ها کمک کنیم تا یادگیری فردی را بهینه و مقیاس کنند. به عنوان مثال، ما در حال تغییر رویه‌های عملیاتی استاندارد یک کارخانه (SOP) با AR هستیم. اکنون، به جای تکیه بر دستورالعمل‌های مبتنی بر کاغذ و ساعت‌ها آموزش انسانی، Squiint روشی بصری، جذاب و متنی را برای اپراتورها ارائه می‌کند تا یاد بگیرند که چگونه از ماشین‌ها به طور ایمن، مؤثر و بسیار سریع‌تر استفاده کنند.

بوشان گفت که انعطاف پذیری بی نظیر Squiint یکی از ویژگی های متمایز آن است. او ادعا می کند که این پلتفرم تنها راه حل واقعیت افزوده در بازار است که رویکرد “دنیای باز” را در بر می گیرد. برخلاف راه‌حل‌های دیگر، Squint ایجاد محتوا را بدون نیاز به کد QR یا مدل سه‌بعدی برای شناسایی اشیاء و تراز کردن خود امکان‌پذیر می‌کند.

او گفت: «فرایند پیاده‌سازی ما ساده و خود خدمت است و سریع‌ترین زمان را به بخش فناوری تولید ارائه می‌دهد.» «نتایج فوق‌العاده بود، زیرا مشتریان اولیه ما گزارش دادند که با استفاده از Squint، زمان آموزش اپراتور تا 86 درصد کاهش می‌یابد. آنچه قبلاً هفته‌ها و ماه‌ها طول می‌کشید، اکنون می‌توان در یک روز انجام داد.»

استفاده از قدرت AR برای بهینه سازی رویه های کارخانه

به گفته بوشان، فرمت آموزش خودراهنمای Squiint به اپراتورها قدرت می دهد و به آنها اجازه می دهد در هر مرحله از روش مکث کنند و محتوا را از طریق رسانه مورد نظر خود، مانند عکس های مرجع، فیلم های آموزشی یا دستورالعمل های نوشته شده جذب کنند.

در سناریوهای آموزشی سنتی، اپراتورها ممکن است احساس خجالت یا تردید کنند که یک مربی را قطع کنند و کمک بخواهند یا یک نمایش تکرار شود.

با استفاده از Squiint، دستورالعمل ها همیشه به راحتی در دسترس اپراتور هستند و خطاهای پرهزینه را به حداقل می رساند و بهره وری را افزایش می دهد.

اپراتورها همچنین می‌توانند از برنامه Squint برای ایجاد «یادداشت‌های چسبنده» دیجیتالی فوری استفاده کنند که دانش مربوط به تجهیزات را ضبط می‌کند. سپس می‌توانند این یادداشت‌ها را در واقعیت افزوده «پین» کنند تا همکارانشان بعداً به آن دسترسی داشته باشند.

بوشان توضیح داد: “تنها 45 ثانیه طول می کشد تا یک منطقه جدید در Squiint نقشه برداری شود، و این تنها محصول در جهان است که می تواند یک فضا یا یک شی را بدون کد QR یا مدل سه بعدی شناسایی کند.” مزیت یک محیط جهان باز بدون کدهای QR یا مدل‌های سه‌بعدی این است که ما همه موانع را برای موفقیت‌آمیز بودن راه‌حل فناوری جدید و فوراً مفید بودن برای اپراتورها از بین برده‌ایم. هیچ راه‌حل یا پلت‌فرم دیگری قادر به این درجه از جذب دانش و انعطاف‌پذیری مستقل نیست، که در نهایت اپراتورها را با اطلاعات مورد نیاز برای ایمن و موفق توانمند می‌سازد.»

فهرست چشمگیر مشتریان این شرکت شامل غول های صنعتی زیمنس و گروه ولوو است که از فناوری AR Squint برای بهینه سازی عملیات و آموزش کارخانه خود استفاده کرده اند.

هنگامی که می‌بینید چگونه AR می‌تواند SOPهای نوشته شده را با جهت‌گیری‌ها و نمایش‌های بصری و متنی تکمیل و تغییر دهد، واقعاً نمی‌توانید به عقب برگردید. Bhushan گفت: Squiint سرعت یادگیری را با ارائه دستورالعمل‌های آموزشی گام به گام و واضح به هر اپراتور در تلفن یا تبلت خود بهبود می‌بخشد. Squiint همیشه با یک اپراتور در دسترس است، شکاف های دانش یا حافظه را حذف می کند، با همان سرعت اپراتور به صورت متنی پیش می رود، و دانش مربوط به سایت را می گیرد که اپراتور را قادر می سازد عملکرد ماشین محلی را عیب یابی کند.

آینده Squint چیست؟

با کمک مالی جدید، این شرکت قصد دارد تا در پروژه های بینایی کامپیوتری، AR و AI خود، عمودهای جدیدی را معرفی کند.

بوشان گفت که اپراتورها به طور مداوم بازخورد مثبتی در مورد سهولت درک و اثربخشی Squint ارائه کرده‌اند. این پلت فرم آنها را به مهارت های لازم مجهز می کند و اعتماد به نفس برای کار مستقل و ایمن را القا می کند.

ما به ویژه در مورد فناوری جدیدی که در تقاطع AR و AI در حال توسعه هستیم هیجان‌زده هستیم که استفاده از Squint را برای مشتریان آسان‌تر می‌کند. این در مراحل نهایی توسعه است، اما امیدواریم به زودی موارد بیشتری را فاش کنیم.» در چند سال آینده، ما انتظار داریم AR در محیط کار همه جا حاضر شود. همانطور که با پیشرفت برنامه های هوش مصنوعی دیدیم، AR از بازی ها و ترفندها خارج می شود. Squiint در حال حاضر به ایجاد این تغییر کمک می کند.

دور تأمین مالی Squiint توسط Arc، کاتالیزور مرحله اولیه و مرحله اولیه Sequoia Capital، و استودیوی سرمایه گذاری Menlo Ventures، Menlo Labs، با مشارکت چندین سرمایه گذار فرشته دیگر رهبری شد.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.