Atlas: Earth Atlas: Racer را به عنوان مینی بازی برای عنوان املاک مجازی راه اندازی کرد


هیجان بازی GamesBeat Summit را از دست داده اید؟ نگران نباش! برای تماشای همه جلسات زنده و مجازی در اینجا، اکنون وارد شوید.


Atlas: Earth در یک تغییر جدید برای یک برنامه املاک مجازی، Atlas: Racer، اولین مینی بازی درون برنامه ای خود را با هدف جلب توجه به عنوان Web3 منتشر کرده است.

Atlas: Racer یک بازی تعاملی بازیکن در مقابل بازیکن (PvP) است که بازیکنان را در زمان واقعی برای مسابقه اتومبیل‌های اسپورت سوپ‌دار مطابقت می‌دهد. برندگان منتخب Atlas Bucks، ارز درون بازی برنامه را دریافت خواهند کرد که می تواند برای خرید زمین مجازی استفاده شود.

من Atlas: Earth را امتحان کرده‌ام و تا کنون کار زیادی به جز خرید زمین مجازی در تلاش برای تبدیل شدن به یک سرمایه‌دار سرمایه‌گذاری مجازی املاک وجود ندارد. من هنوز آنجا نیستم، زیرا به شهردار شدن شهر کوچک مجازی خود نزدیک نیستم.

Atlas: Racer یک بازی بیشماری است. این عناوین به عنوان گسترده ترین و در دسترس ترین شکل بازی در نظر گرفته می شوند. این گونه‌های سرگرمی قابل پخش در طول تاریخ برای کسب درآمد به تبلیغات نمایشی متکی بوده‌اند. به گفته این شرکت، با این حال، نابودی قریب‌الوقوع کوکی‌های شخص ثالث و کاهش جهانی در درآمد تبلیغات به دلیل اقتصاد رکودی، محدودیت‌های مدل کسب‌وکار فعلی را نشان داده است.

Atlas: Racer یک بازی کوچک در داخل Atlas: Earth است.

از آنجایی که Atlas: Earth اساساً از طریق فروش املاک و مستغلات مجازی درآمد ایجاد می‌کند، نسبت به بازی‌های یکباره که شکل درآمدی ناپایدار و در حال محو شدن دارند، مزیت رقابتی دارد. این قیف درآمدی خوب به شرکت اجازه می‌دهد تا روی توسعه بازی‌هایی تمرکز کند که بهترین بازی‌های فوق‌العاده در کلاس را ارائه می‌کنند.
این شرکت گفت که سرگرمی برای 1.5 میلیون بازیکن آمریکایی خود است.

سامی خان، مدیر عامل Atlas: Earth، در بیانیه‌ای گفت: «بازی‌های بیشماری مرده نیستند. این فقط به یک پلتفرم متفاوت نیاز دارد. انجام یک بازی یکباره مانند خرید یک کانال تلویزیونی است. با تعبیه بازی ها در متاورس خود، یک شبکه کامل ایجاد می کنیم.

Atlas: Racer برای همه بازیکنان Atlas: Earth در دسترس است که در صورت برگزاری مسابقه به آنها اطلاع داده می شود و در صورت تمایل به شرکت با بازیکن دیگری مطابقت داده می شود. برای برنده شدن، بازیکنان باید به طور بهینه ماشین های خود را راه اندازی کنند و بهتر از رقبای خود جابجا شوند. تابلوهای امتیازات بر اساس ایالت سازمان‌دهی می‌شوند و «پایگاه خانگی» بازیکن محدود به جایی است که در آن اولین مسابقه خود را برای اطمینان از گیم‌پلی منصفانه وارد کرده‌اند.

بازیکنان برتر حق دریافت یک قطعه از گلدان جایزه را خواهند داشت که از اطلس باکس تشکیل شده و با هر مسابقه بزرگتر می شود.

Atlas: Racer اولین بازی از سری مینی گیم هایی است که Atlas: Earth قصد دارد منتشر کند. مینی بازی های ماهیگیری و گلف قریب الوقوع هستند.

خان گفت: «با افزودن بازی‌های بیش از حد معمولی، چرخه‌ای مبتنی بر پاداش برای بازیکنان ایجاد کرده‌ایم که ارزش واقعی دارد. ما متعهد هستیم که به افراد کمک کنیم تا از طریق تجربیاتی که از آنها لذت می برند، درآمد بیشتری کسب کنند. راه‌اندازی مجموعه‌ای از مینی‌بازی‌ها گام بعدی است – و تازه شروع است.»

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.