Fenix ​​Games با بازی‌های Immutable در وب 3 همکاری می‌کند


هیجان بازی GamesBeat Summit را از دست داده اید؟ نگران نباش! برای تماشای همه جلسات زنده و مجازی در اینجا، اکنون وارد شوید.


Fenix ​​Games، ناشر بازی‌های Web3، با Immutable، پلتفرم بازی Web3، برای شناسایی، پشتیبانی و راه‌اندازی بازی‌های Web3 برای پذیرش در بازار انبوه شریک شده است.

Fenix ​​Games با Immutable همکاری کرد تا مجموعه ای از بازی های مبتنی بر بلاک چین را با توسعه دهندگان بازی های سطح بالا بسازد.

تیم Fenix ​​Games با داشتن چندین دهه تجربه عملیاتی عمیق در مدیریت فرنچایزهای موفق مانند Madden Mobile، Need for Speed ​​Mobile، The Sims Mobile، و Plants vs. Zombies، گفت که می داند چگونه بازی های دارای مجوز و اصلی را بسازد و مقیاس آن به صدها میلیون برسد. گیمرها در سراسر جهان

با هدف ادغام یکپارچه بازی ها در اکوسیستم Web3، Fenix ​​Games به دنبال یک پلتفرم قابل اعتماد و امن برای پشتیبانی از چشم انداز خود بود. سابقه اثبات شده Immutable و زیرساخت قوی، پایه و اساس عالی را برای Fenix ​​فراهم کرد. Fenix ​​Games امیدوار است با استفاده از Immutable، پیچیدگی‌های Web3 را کنترل کند و خطرات را برای توسعه‌دهندگان به حداقل برساند و رشد کلی صنعت را تسریع بخشد.

اندرو سوروکوفسکی، معاون توسعه تجارت جهانی در Immutable، در بیانیه‌ای گفت: «از آنجایی که ما به دنبال گسترش پیشنهاد Immutable در خدمات به بهترین بازی‌های وب 3 هستیم، خوشحالیم که از Fenix ​​Games به خانواده Immutable استقبال می‌کنیم. با توجه به تجربه تیم موسس، چه در ناشران triple-A و چه در Web3 در Mythical Games، ما بی صبرانه منتظر همکاری برای ساختن آینده بازی هستیم.

به نوبه خود، Fenix ​​Games تخصص عمیق خود را برای کمک به آوردن برخی از بهترین تیم‌های توسعه بازی به Web3 با مدیریت، مشاوره و انتشار خدمات زنده به اکوسیستم بازی‌های Immutable ارائه می‌کند.

رودی کخ، مدیر بازرگانی Fenix ​​Games در بیانیه‌ای گفت: «Immutable معیاری برای ارائه راه‌حل‌های مقیاس‌پذیر و سرتاسر web3 برای بازی‌های بازار انبوه بوده است. “با تلاش های جمعی خود، هدف ما تسریع رشد در بخش بازی های وب 3 و ارائه یک مسیر روشن برای توسعه دهندگان بازی های سطح بالا که به دنبال ورود به این فضا هستند، هستیم. ما نمی‌توانیم هیجان‌زده‌تر از این باشیم که با تیمی درخشان از نوآوران شریک شویم و مشتاقانه منتظر یک همکاری عمیق و طولانی‌مدت هستیم.»

Fenix ​​Games هنوز با شکایت Mythical Games روبرو است، که از سه مدیر سابق Mythical به دلیل راه اندازی Fenix ​​شکایت کرد، ظاهراً در حالی که آنها قرار بود برای Mythical پول جمع کنند. Fenix ​​در مورد این شکایت اظهار نظری نکرده است.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.