Automation Anywhere با AWS برای تقویت فرآیندهای سازمانی با هوش مصنوعی مولد همکاری می کند.


در تاریخ 11 تا 12 ژوئیه به مدیران ارشد در سانفرانسیسکو بپیوندید تا بشنوید که چگونه رهبران سرمایه‌گذاری‌های هوش مصنوعی را برای موفقیت ادغام و بهینه می‌کنند.. بیشتر بدانید


شرکت راه حل های اتوماسیون بومی ابری Automation Anywhere امروز همکاری استراتژیک با خدمات وب آمازون (AWS) را با هدف توانمندسازی شرکت ها با ترکیبی از اتوماسیون هوشمند و هوش مصنوعی مولد اعلام کرد. از طریق این همکاری، Automation Anywhere از Amazon SageMaker JumpStart و Amazon Bedrock برای ارائه پایگاه گسترده مشتریان خود با قابلیت‌های هوش مصنوعی مولد پیشرفته استفاده می‌کند.

به گفته این شرکت، این پیشنهاد به مشتریان انعطاف پذیری، انتخاب و قابلیت اطمینان بیشتری در به کارگیری راه حل های اتوماسیون خود می دهد.

مایک می‌گوید: «رویکرد منحصربه‌فرد AWS با Bedrock برای ارائه خدمات مدل کاملاً مدیریت‌شده از طیفی از بهترین ارائه‌دهندگان در کلاس مانند Anthropic و Stability.ai به معنای Automation Anywhere مشتریان می‌توانند برنامه‌های مولد مبتنی بر هوش مصنوعی را به سرعت با مدل مناسب برای برنامه خود بسازند.» میکوچی، مدیر عامل در Automation Anywhere، به VentureBeat گفت. «مشتریان ترکیبی ما از یکپارچگی عمیق با فناوری‌های کلیدی AWS مانند Text برای پردازش اسناد، AWS Connect برای خدمات مشتری، و کتابخانه AI/ML Sagemaker از بهترین مدل‌های زبان بزرگ بهره خواهند برد.»

Automation Anywhere و AWS با گسترش شراکتی که در سال 2017 آغاز کردند، همکاری خود را فراتر از زیرساخت های اصلی توسعه دادند تا لایه برنامه را با هوش مصنوعی در بر بگیرند.

رویداد

تبدیل 2023

در 11 تا 12 جولای در سانفرانسیسکو به ما بپیوندید، جایی که مدیران ارشد نحوه ادغام و بهینه سازی سرمایه گذاری های هوش مصنوعی برای موفقیت و اجتناب از دام های رایج را به اشتراک می گذارند.

اکنون ثبت نام کنید

این شرکت‌ها بر این باورند که ادغام راه‌حل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی در حوزه‌هایی مانند تجربه مشتری، پردازش اسناد و هوشمندی مرکز تماس، باعث تقویت و تقویت بیشتر روابط آنها در بازار خواهد شد.

«با ادغام [with] میکوچی به VentureBeat گفت: مدل‌های هوش مصنوعی مولد آمازون، و همچنین شرکای دیگر مانند Google Vertex AI و OpenAI، مشتریان می‌توانند به راحتی مراحل هوش مصنوعی مولد را بدون هیچ کدی به گردش کار اتوماسیون خود اضافه کنند. ما همچنین در حال ادغام بهترین شیوه‌ها در ادغام‌های خود در مورد درخواست و انتخاب مدل هستیم تا مشتریان بالاترین کیفیت را با مدل‌های هوش مصنوعی مولد دریافت کنند.»

او اضافه کرد: «گاردریل‌های تعبیه‌شده در پلت‌فرم ما همچنین تضمین می‌کنند که تنها داده‌هایی که تأیید کرده‌اید با هوش مصنوعی مولد استفاده می‌شوند و مدل‌ها به شیوه‌ای ثابت استفاده می‌شوند و نتایج قابل پیش‌بینی و با کیفیت را تضمین می‌کنند».

ساده سازی اتوماسیون سازمانی از طریق هوش مصنوعی مولد

به گفته Micucci، ترکیب اتوماسیون و هوش مصنوعی مولد نشان دهنده یک هم افزایی قدرتمند است که می تواند موج بعدی بهره وری را آزاد کند. برای معرفی هوش مصنوعی مولد به پلتفرم بومی ابری باز و سازگار Automation Anywhere، این شرکت با AWS و Google Cloud همکاری برقرار کرده است.

او گفت: «ما با افزودن قابلیت‌های کلیدی که بهره‌وری را تسریع می‌کند، دستاوردهای بهره‌وری اتوماسیون را ترکیب می‌کنیم، مانند درک احساسات، خلاصه‌سازی اسناد، خواندن سریع و استخراج داده‌ها از اسناد کلیدی، و تولید محتوای مورد نیاز برای حفظ جریان کار. وقتی در میلیاردها کاربر تجاری ضرب شود، این قدرت را دارد که کل صنایع را متحول کند و نحوه کار ما را کاملاً تغییر دهد.»

این شرکت ادغام هوش مصنوعی مولد را در کل پلتفرم موفقیت اتوماسیون اعلام کرده است و بر این باور خود تاکید می کند که هوش مصنوعی مولد نقشی محوری در شکل دادن به تعاملات انسانی با اتوماسیون در آینده خواهد داشت.

علاوه بر این، Automation Anywhere قرار است طیف وسیعی از ابزارهای اتوماسیون مولد مبتنی بر هوش مصنوعی، از جمله Automation Co-Pilot + Generative AI for Business Users، Automation Co-Pilot + Generative AI for Automators، و Document Automation + Generative AI را با همکاری گوگل معرفی کند. ابر و AWS.

با کمک خلبان اتوماسیون برای اتوماسیون‌های دارای هوش مصنوعی مولد، ما این امکان را برای هر کسی فراهم کرده‌ایم که اتوماسیون خود را ایجاد کند. میکوچی گفت: این از جایی پیشی گرفته است که بیشتر شرکت‌ها با توسعه شهروندی همراه بوده‌اند و موانع یادگیری و پذیرش را از بین می‌برد تا چرخ لنگر بهره‌وری در هر تیمی تسریع شود.

WebPT، یک پلتفرم ثبت الکترونیکی پزشکی مبتنی بر وب، اخیراً شروع به استفاده از پلت فرم اتوماسیون هوشمند سرتاسر ابر بومی این شرکت کرده است. از Automation 360 Cloud در AWS برای تامین زیرساخت های مبتنی بر ابر خود استفاده کرد. AWS نقش مهمی در ارائه زیرساخت با قابلیت کشسانی، چابکی و عملیات کاربر پسند از طریق مقیاس خودکار هوشمند بارهای کاری، تضمین استفاده مقرون به صرفه از منابع ابر ایفا کرد.

به همین ترتیب، بانک ITAU، بزرگترین بانک در برزیل، هزاران ربات بومی ابری Automation Anywhere را در حال اجرا بر روی AWS به کار گرفته است.

آینده برای Automation Anywhere چیست؟

میکوچی گفت که این شرکت متعهد به تقویت بیشتر ادغام هوش مصنوعی خود با AWS، Google Cloud و سایر شرکا است. هدف این سرمایه‌گذاری مستمر این است که مشتریان را قادر سازد تا از قدرت هوش مصنوعی مولد در کسب‌وکار خود با اثربخشی و ایمنی بهینه استفاده کنند.

همانطور که از جامعه بزرگ خود از پذیرندگان اولیه یاد می‌گیریم، بازخورد آن‌ها به هدایت تکامل محصول ما در این زمینه ادامه خواهد داد. ما بر این باوریم که این بازخورد برای نحوه استفاده از اتوماسیون در هر شرکت و صنعتی برای ایجاد سطوحی از اتوماسیون که قبلاً دست نیافتنی نبود، دگرگون کننده است.

او گفت که این شرکت هوش مصنوعی و اتوماسیون را به عنوان رابط در حال ظهور برای محاسبات تجاری درک می کند. با معرفی راه‌حل‌های نوآورانه مانند Co-Pilot for Automators، او امکان ایجاد فرآیندهای تجاری از طریق یک رابط مکالمه را در عین ساده‌سازی مراحل ساختمان و آزمایش از طریق اتوماسیون کامل در نظر می‌گیرد.

Micucci گفت: «برای شرکت‌ها، دنیای کاملاً جدیدی از اتوماسیون و بهره‌وری می‌تواند در زمان بسیار سریع‌تری به بازار و تأثیر تجاری برتر ارائه شود.» با Co-Pilot برای کاربران تجاری، می‌توانیم اتوماسیون‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را در هر برنامه یا تجربه هوش مصنوعی تعبیه کنیم و آنها را بی‌نهایت در دسترس و انعطاف‌پذیر کنیم.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.