متا دموی گسترده ای از Asgard’s Wrath 2 را نشان می دهد


هیجان بازی GamesBeat Summit را از دست داده اید؟ نگران نباش! برای تماشای همه جلسات زنده و مجازی در اینجا، اکنون وارد شوید.


متا گیم پلی گسترده Asgard’s Wrath 2 را به نمایش گذاشت، عنوان جاه طلبانه ای که از استودیوی Meta’s Sanzaru Games برای هدست های واقعیت مجازی Quest می آید.

این بازی اکشن نقش آفرینی اواخر امسال عرضه می شود و بیش از 60 ساعت گیم پلی VR خواهد داشت. اگر بتوانید مدت زیادی در یک هدست بمانید، این نوع بازی ممکن است برای شما مناسب باشد و می تواند این تصور را تایید کند که بازی های هاردکور می توانند در بازار رو به رشد VR موفق شوند.

شما بازی را از دید اول شخص انجام می دهید و از دستان خود برای انجام کارهایی مانند تاب دادن شمشیر پهن یا پرتاب تیر به سمت دشمنی که به سمت شما می آید استفاده می کنید.

این بازی توسط Sanzaru Games و Oculus Studios عرضه می‌شود، زیرا متا Sanzaru را در سال 2020 پس از موفقیت استودیو با بازی‌های VR مانند Asgard’s Wrath اصلی که در سال 2019 عرضه شد، خریداری کرد. متا امروز در میان یک اعلامیه، بازی را در نمایشگاه آنلاین خود به نمایش گذاشت. این هدست 500 دلاری Meta Quest 3 VR را اواخر پاییز امسال عرضه خواهد کرد.

در ویدئویی، مت کریمر، مدیر خلاق Sanzaru، گفت که Asgard’s Wrath 2 از جایی که بازی اصلی متوقف شد، ادامه می‌یابد، اگرچه اکشن به جای فضای نوردیک بازی اول، به مصر باستان منتقل شده است. شما می توانید با انواع موجودات و دشمنان انسان بجنگید و می توانید حیوانات را همراه خود قرار دهید.

این بازی در نبردهای تنومند خود زنده می‌شود یا می‌میرد، و ویژگی‌های بهبود یافته‌ای مانند توانایی گرفتن سلاح‌هایی که به سمت شما پرتاب می‌شوند و بازگرداندن آنها وجود دارد. این بازی متا کوئست 2 را هدف قرار داده است و روی متا کوئست 3 نیز کار خواهد کرد.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.