با دیزنی شریک شوید تا ارتباطات چندحسی را به خانه ها بیاورید


هیجان بازی GamesBeat Summit را از دست داده اید؟ نگران نباش! برای تماشای همه جلسات زنده و مجازی در اینجا، اکنون وارد شوید.


Emerge با دیزنی شریک شده است تا پلتفرم ارتباطی چندحسی خود – عمدتاً احساس بازخورد لمسی – را به خانه بیاورد.

این شرکت ها یک قرارداد استراتژیک چند ساله را در تلاش برای ملموس تر کردن تجربیات حسی امضا کرده اند. این مشارکت یک گام بزرگ رو به جلو در ماموریت Emerge برای ایجاد یک پارادایم جدید برای
ارتباط عاطفی در فاصله و زمان، در جهانی که سطوح جدیدی از قطع ارتباط را تجربه می کند.

مشارکت Emerge با دیزنی محتوای مورد علاقه خود را در پلت فرم ارتباط شخصی Emerge یکپارچه می کند. با شروع یکی از برترین فرنچایزهای دیزنی، طرفداران می توانند تجربیات چندحسی را به اشتراک بگذارند و با دوستان و خانواده خود در سراسر جهان از آسایش خانه تعامل داشته باشند. این به کاربران این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به دستکش یا کنترلر، یک «پنج مجازی مجازی» یا ابرقدرت‌های مورد علاقه خود را احساس کنند.

برای بسیاری از طرفداران کمپانی والت دیزنی، بهترین خاطرات در لحظات مشترکی است که از طریق داستان‌هایی که در 100 سال گذشته گفته‌ایم شکل گرفته است. از طریق مشارکت ما با Emerge، ما هستیم
از استفاده از پلتفرم فناوری خود برای افزودن سطح عمیق تری از “احساس” به این داستان ها و نمادها هیجان زده هستند.
اریک گفت: لحظاتی که فقط به تخیل سپرده شده است – تجربه کردن مستقیم در خانه هایشان
Bautista، مدیر محصولات مصرفی، بازی ها و انتشارات در دیزنی، در بیانیه ای.

یک پلت فرم ارتباط شخصی – با لمس شروع می شود، با هوش مصنوعی احساسی

ظهور هوش مصنوعی مولد و ادغام آن با ورودی‌ها و خروجی‌های حسی مختلف، فرصتی بی‌نظیر در رقابت برای فناوری‌هایی می‌گشاید که به تقویت ارتباطات در مسافت‌ها کمک می‌کنند. Emerge گفت که Emerge در حال ساخت یک پلت فرم ارتباطی چند حسی است – از طریق بینایی، لمس، صدا و فعالیت مغز، که توسط هوش مصنوعی احساسی تقویت می شود.

محصول لنگر Emerge، Emerge Wave-1 در سال 2022 بتا راه اندازی شد. تقریباً به اندازه یک لپ تاپ 13 اینچی، امواج اولتراسونیک حجاری شده منتشر می کند که به کاربران اجازه می دهد از طریق لمس در دنیای مجازی با هم ارتباط برقرار کنند. با استفاده از فناوری ثبت اختراع Emerge، Emerge Wave-1 یک میدان تعامل میان هوا تا سه فوت بالاتر از دستگاه و 120 درجه در اطراف آن ایجاد می کند.

این به کاربران امکان می‌دهد با افزایش حضور اجتماعی ارتباط برقرار کنند، زمان خود را با هم بگذرانند و از طریق میدان‌های نیروی مافوق صوت دقیق وسط هوا با تماس لمسی دست به دست بصری ارتباط برقرار کنند. به زودی، Emerge همچنین کاربران را قادر می سازد تا احساسات خود را دیجیتالی کرده و در زمان واقعی انتقال دهند، رویکردی که هدف آن ایجاد استاندارد جدیدی برای ارتباط شخصی است.

“چند سال بعد، ما به تعاملات دیجیتال فعلی خود به همان روشی که کربن خود را می بینیم نگاه خواهیم کرد.
انتشار امروز با 33 درصد از جمعیت جهان احساس عدم ارتباط با دیگران، این تنهایی است
اپیدمی در حال حاضر یکی از بزرگترین تهدیدات زندگی زمان ما است. زمان ایجاد یک پلت فرم ارتباطی است
تمرکز حول آنچه واقعاً مهم است – ارتباط عاطفی ما با دیگران. ما از شراکت هیجان زده هستیم
آیزاک کاسترو، مدیر عامل شرکت Emerge، در بیانیه ای گفت: با دیزنی برای پیشبرد ماموریت خود.

Emerge همچنین با برندهای بزرگ لوازم الکترونیکی مصرفی با هدف ایجاد پایه و اساس پلتفرم Emerge برای پشتیبانی از تلویزیون های هوشمند، علاوه بر هدست های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، تعامل دارد. با ادامه پذیرش تلویزیون‌های مجهز به اینترنت و افزودن موارد استفاده مانند پخش ویدیو، بازی‌های ابری و تماس‌های ویدیویی، حالت جدیدی از تعامل و تعامل از طریق حس لامسه فعال خواهد شد. این پیشرفت می‌تواند تجربه کاربری همهجانبه‌تری را فراهم کند، نحوه تعامل بینندگان با محتوای دیجیتال و یکدیگر را تغییر دهد و آینده ارتباطات و رسانه‌های تعاملی را شکل دهد.

«سفر به سوی جعل دسته‌بندی مصرف‌کننده جدید، یک دوی سرعت نیست. این یک ماراتن است اطلاعیه امروز است
اوج سال ها فداکاری و سخت کوشی تیم ما. در همکاری با دیزنی، ما همسو می شویم
خودمان با برندی هستیم که داستان سرایی بی انتها آن برای یک قرن مخاطبان را مجذوب خود کرده است. با یکدیگر،
ما آماده هستیم تا از محدودیت های فناوری ارتباطی فعلی فراتر برویم و از 1.3 میلیارد استفاده کنیم
Sly Spencer-Lee، مدیر عامل شرکت Emerge در بیانیه ای گفت: تلویزیون های هوشمند در خانه ها در سراسر جهان.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.