بازی Prodigy Racing League با ترکیب ورزش‌های الکترونیکی و موتوراسپورت راه‌اندازی شد


هیجان بازی GamesBeat Summit را از دست داده اید؟ نگران نباش! برای تماشای همه جلسات زنده و مجازی در اینجا، اکنون وارد شوید.


Racing Prodigy با راه اندازی لیگ مسابقه Prodigy خود، گیمرها را در صندلی راننده می نشاند. PRL بازیکنانی را از چهار بازی مسابقه‌ای مختلف – iRacing، Street Kart Racing، rFactor 2 و RaceRoom – برای فرصتی برای مسابقه دادن با ماشین‌های واقعی در لیگ خود استخدام می‌کند.

از 19 ژوئن تا اکتبر، 15 بازیکن 12 شانس برای کسب جایگاه در اولین هفته اعجوبه لیگ خواهند داشت. این اولین رویداد حضوری، گیمرها را پشت فرمان اتومبیل‌های مسابقه‌ای رادیکال SR1 در پارک موتور اسپورت آتلانتا قرار می‌دهد. PRL با Pit Fit همکاری کرد تا منابعی را در اختیار شرکت‌کنندگان قرار دهد تا تکنیک، تناسب اندام و ارتباطات خود را قبل از رویداد 30 اکتبر تا 1 نوامبر آموزش دهند. این شرکت قصد دارد دومین هفته اعجوبه را در اوایل سال 2024 با 35 راننده واجد شرایط دیگر برگزار کند.

گیمرها رادیکال SR1 را در هفته اعجوبه رانندگی خواهند کرد.

این رویدادهای هفته اعجوبه یک مجموعه استعداد متشکل از 50 راننده واجد شرایط را ایجاد می کند که تیم PRL می تواند قبل از اولین فصل کامل در ایالات متحده در سال 2024 پیش نویس آن ها را ایجاد کند. در حال حاضر، PRL قصد دارد پیش نویس کند. 24 رانندگانی که به همه آنها برای رقابت پرداخت می شود.

در حال حاضر، PRL هر یک از شش تیم – با چهار راننده – که در لیگ شرکت می کنند، اداره می کند. با این حال، این ممکن است از الان تا اکتبر تغییر کند.

ترکیب ورزش‌های الکترونیکی و موتوراسپرت

لیگ مسابقه اعجوبه اولین باری نیست که ورزش های موتوری به گیمرها به عنوان استعدادهای بالقوه نگاه می کنند. دیوید کوک، مدیرعامل Racing Prodigy، قبلاً مسابقات مزدا را رهبری می کرد که گیمرها را در مقابل مسابقه دهندگان برتر در زندگی واقعی قرار می داد.

من با برخی از بهترین شرکت کنندگان iRacing در مزدا کار کردم. آنها به تازگی در پیست مسابقه حاضر شدند و ما هیچ درکی از توانایی های آنها نداشتیم. آنها همیشه کاملاً رقابتی بودند و به طور کلی رقابتی تر از سایر کارآموزان مزدا بودند.

البته، فیلم آینده Gran Turismo بر اساس موفقیت واقعی گیمر آکادمی GT آکادمی Jann Mardenborough ساخته شده است. در حالی که PRL هیچ وابستگی به این فیلم که در 11 آگوست اکران می شود ندارد، لیگ احتمالاً از این افزایش نمایش سود خواهد برد. به طور مشابه، Drive to Survive نتفلیکس علاقه به F1 را برانگیخت و مخاطبان ورزش های موتوری را افزایش داد.

«از Drive to Survive و فیلم Gran Turismo چیزهای زیادی می توانیم بیاموزیم. اکنون افراد بیشتری می خواهند راننده باشند. این فیلم همچنین به مردم نشان می‌دهد که می‌توانید مهارت‌ها را از مسابقه سیم‌کارت به مسابقات دنیای واقعی ببرید.» «گفتن داستان‌های مورد علاقه انسان‌ها و کنار زدن پرده [in Drive to Survive] سن تماشاگران را پایین آورده و به ورزش های موتوری کمک کرده است تا زنان بیشتری را جذب کند.

علاوه بر این، PRL علاقه مند به همکاری با گروه های مالکیت از هر دو ورزش موتوری و esports برای پر کردن شکاف است. کوک می‌گوید: «به‌جای اینکه یک تیم را از ورزش‌های الکترونیکی جدا کنیم و سپس آن‌ها را در مدل کسب‌وکار ورزش‌های موتوری خود قرار دهیم، در عوض سعی می‌کنیم مدلی ایجاد کنیم که بتواند این دنیاها را به روشی بهتر ترکیب کند».

PRL موانع ورود را کاهش می دهد

کاهش موانع مالی برای پیوستن به دنیای ورزش های موتوری در ماموریت اصلی لیگ مسابقه اعجوبه است. طبق گفته کوک، در سطح ورودی، شرکت کنندگان معمولاً 50000 دلار تا شش رقم پایین خرج می کنند. در مقایسه، دستگاه‌های تلفن همراه، کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و لوازم جانبی سیم‌کارت در دسترس‌تر هستند.

گیمرها از مسابقه سیم کارت به مسابقه واقعی خواهند رفت.

ما این کار را انجام می‌دهیم زیرا می‌خواهیم ورزش‌های موتوری را به روی همه و همه، صرف‌نظر از پس‌زمینه اجتماعی-اقتصادی باز کنیم. کوک به GamesBeat گفت: ما می‌خواهیم فرصت‌هایی را به افرادی بدهیم که استعداد دارند اما ممکن است کتاب جیبی نداشته باشند. تیم ما بر این باور است که تا کنون موتوراسپرت‌ها به گیمرها فرصت‌های محدودی برای ورود به در می‌دادند. آنها به اندازه کافی دوام نیاورده اند تا تجربه لازم برای رسیدن به رویاهایشان را به گیمرها بدهند. لیگ Prodigy Racing اینجاست تا این استعداد را پرورش دهد.

بازیکنان برای رقابت باید 13 سال داشته باشند و ثبت نام اکنون باز است.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.