سامسونگ فروشگاه آنلاین بازی را در 30 کشور راه اندازی می کند


هیجان بازی GamesBeat Summit را از دست داده اید؟ نگران نباش! برای تماشای همه جلسات زنده و مجازی در اینجا، اکنون وارد شوید.


Samsung Electronics در بیش از 30 کشور جهان، Samsung Game Portal، یک فروشگاه آنلاین برای گیمرها را در Samsung.com معرفی کرده است.

این پورتال اکنون در ایالات متحده، بریتانیا، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا و برزیل در اواخر ژوئن راه اندازی می شود. این نشان می دهد که غول الکترونیکی که دارای هاب بازی و خدمات بازی ابری در تلویزیون های متصل خود است، در مورد بازی جدی است.

The Game Portal یک فروشگاه آنلاین یک مرحله ای را برای گیمرها ارائه می دهد تا محصولات مرتبط با بازی مانند تلفن های هوشمند، تلویزیون ها، مانیتورهای بازی و درایوهای حالت جامد (SSD) را با کارایی بالا مرور کنند و خریداری کنند. همچنین انواع محتوای مرتبط با بازی را در یک مکان به مشتریان ارائه می دهد که متناسب با ترجیحات و تجربیات آنها است.

پورتال بازی برای پاسخگویی به تعداد فزاینده گیمرهایی طراحی شده است که از چندین دستگاه برای بازی استفاده می کنند. طبق یک مطالعه در سال 2021 توسط Accenture، این گیمرهای کراس پلتفرم به طور متوسط ​​16 ساعت در هفته را به بازی، هشت ساعت در هفته برای تماشای محتوای ویدیویی مرتبط با بازی و شش ساعت در هفته را برای شرکت در انجمن های مرتبط با بازی صرف می کنند.

این پورتال محتوای متنوعی از جمله اطلاعات محصولات بازی، بررسی کارشناسان داخلی و بین‌المللی، مزایا و پیشنهادات خرید، ایده‌های استفاده از محصول و اخبار مرتبط با بازی را ارائه می‌دهد.

Evelyn Kim، معاون اجرایی مرکز D2C در Samsung Electronics در بیانیه‌ای گفت: «بازی به بخش مهمی از سبک زندگی مصرف‌کنندگان تبدیل شده است، نه فقط سرگرمی، به ویژه برای Millennials و Gen Z». ما ابتکارات مختلفی را برای ارائه یک تجربه بازی برتر به مشتریان، از خرید تا استفاده، با ارائه محیطی که خرید محصولات مرتبط با بازی را لذت‌بخش و آسان می‌کند، اجرا خواهیم کرد.»

پورتال بازی سامسونگ، Galaxy S23 Ultra بهینه‌سازی شده برای بازی‌های موبایل، تلویزیون Neo QLED برای بازی‌های ابری و مانیتور Odyssey OLED G9 را برای تجربه‌ای از بازی همهجانبه به فروش می‌رساند. SSD 990 PRO نیز در دسترس خواهد بود که امکان بارگیری با سرعت بالا بازی های رایانه شخصی پلی استیشن و دایرکت استوراژ را فراهم می کند.

صنعت بازی یکی از معدود بخش هایی است که در طول رکود اقتصادی جهانی به رشد خود ادامه می دهد و اقدام سامسونگ برای باز کردن پورتال بازی گامی کلیدی در تقویت رهبری آن در این صنعت است.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.