The Settlers در تاریخ 17 مارس برای رایانه های شخصی عرضه می شود


به رهبران بازی، در کنار GamesBeat و Facebook Gaming، برای دومین اجلاس سالانه GamesBeat & Facebook Gaming Summit بپیوندید | GamesBeat: Into the Metaverse 2 در 25 تا 27 ژانویه 2022 آینده. درباره این رویداد بیشتر بدانید.


یوبی سافت امروز اعلام کرد که The Settlers در تاریخ 17 مارس برای رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

این در واقع یک راه‌اندازی مجدد برای یک سری بازی‌های استراتژیک بلادرنگ است که در سال 1993 شروع شد. Ubisoft Düsseldorf که خود سازنده اصلی این فرنچایز در زمان استودیو Blue Byte است، در حال توسعه بازی جدید است. مانند ورودی های گذشته، The Settlers بازیکنانی دارد که سرزمین های جدید را کشف می کنند، منابع را جمع آوری می کنند و شهرها را می سازند.

یوبی سافت همچنین اعلام کرد که نسخه بتای بسته بازی از 20 ژانویه شروع می شود و تا 24 ژانویه ادامه خواهد داشت. شما می توانید در اینجا برای بتا ثبت نام کنید. نسخه بتا و بازی کامل از طریق Ubisoft Connect و فروشگاه Epic Games بر روی رایانه شخصی در دسترس خواهد بود.

این بازی شامل سه بخش قابل بازی Elari، Maru و Jorn است و از موتور Snowdrop اختصاصی Ubisoft استفاده می کند. در حالی که یوبی‌سافت تا حد زیادی بر روی سری بازی‌های جهان باز مانند Assassin’s Creed و Far Cry تمرکز دارد، هنوز هم برخی از بازی‌های استراتژیک از جمله سری Anno را منتشر می‌کند.

رویداد

دومین نشست سالانه GamesBeat و Facebook Gaming و GamesBeat: Into the Metaverse 2

بیشتر بدانید

GamesBeat

اعتقاد GamesBeat هنگام پوشش صنعت بازی این است که “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. چه مقالات ما را بخوانید، چه به پادکست‌های ما گوش دهید یا ویدیوهای ما را تماشا کنید، GamesBeat به شما کمک می‌کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید.

شما چگونه انرا انجام خواهید داد؟ عضویت شامل دسترسی به:

  • خبرنامه هایی مانند DeanBeat
  • سخنرانان فوق العاده، آموزشی و سرگرم کننده در رویدادهای ما
  • فرصت های شبکه سازی
  • مصاحبه‌ها، چت‌ها، و رویدادهای «Open Office» با کارکنان GamesBeat فقط برای اعضا
  • گپ زدن با اعضای انجمن، کارکنان GamesBeat و سایر مهمانان در Discord ما
  • و شاید حتی یک یا دو جایزه سرگرم کننده
  • معرفی مهمانی های همفکر

عضو شوید