Lucidworks پلت فرم SaaS تجزیه و تحلیل جستجو را برای درک اهداف کاربر راه اندازی می کند


آیا جلسه ای از نشست Future of Work را از دست داده اید؟ برای پخش جریانی به کتابخانه بر اساس تقاضای Future of Work Summit بروید.


امروز، ارائه‌دهنده اپلیکیشن‌های جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی Lucidworks از انتشار Springboard، یک پلت‌فرم نرم‌افزار به‌عنوان سرویس (SaaS) بومی ابری خبر داد. محصول SaaS نقاط بین جستجوهای سایت، مرور، و تجربیات کشف را به هم متصل می‌کند تا سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا داده‌های جستجوهای جستجوی مشتریان خود را به طور موثرتری دریافت و درک کنند.

اولین برنامه کاربردی Springboard در دسترس عموم، جستجوی متصل، یک ابزار جستجوی سایت مبتنی بر هوش مصنوعی است که برای کمک به سازمان‌ها در مدیریت پرسش‌های پیچیده کاربر در مقیاس طراحی شده است.

این راه حل به سازمان هایی با کاتالوگ های محتوای پیچیده امکان می دهد که ترجیحات و اهداف جستجوی کاربر (مانند خرید، اشتراک در خبرنامه و غیره) را از طریق موتور جستجو و بینش داخلی و هوش مصنوعی دکمه ای بهتر دریافت و درک کنند.

نسل بعدی تجزیه و تحلیل جستجو

یکی از اهداف اصلی Lucidworks با راه اندازی Springboard و Connected Search طراحی یک پلت فرم جستجوی سازمانی بود که هر کارمندی بتواند از آن استفاده کند. ویل هیز، مدیرعامل Lucidworks گفت: «جستجو دیگر فقط برای توسعه دهندگان نیست.

هیز گفت: «نسل بعدی جستجو ارتباطات بین افراد ایجاد می‌کند، سیگنال‌هایی را که ترجیح و هدف را نشان می‌دهند، ضبط و درک می‌کند، و تجربه کلی را برای مشتریان، نمایندگان خدمات و کارمندان بدون نیاز به تجربه جستجو یا توسعه بهبود می‌بخشد. «فلسفه طراحی Springboard مبتنی بر ایجاد تجربه‌ای شخصی‌شده است که با جستجوی باکیفیت بالا که راه‌اندازی آسان، نتیجه‌محور و مقرون‌به‌صرفه است، اهداف کاربران را برآورده می‌کند.»

Lucidworks قصد دارد بر روی اولین تکرار جستجوی متصل در طول سال 2022 با چشم‌اندازی به افزودن ویژگی‌هایی از جمله گردش کار هدایت‌شده، تجزیه و تحلیل پیشرفته، و به طور خاص، ادغام با Google Analytics برای رویکردی جامع‌تر برای تجزیه و تحلیل از جستجوهای سایت، ایجاد کند.

علاوه بر این، این سازمان قصد دارد با افزودن گردش‌های کاری راهنمایی برای بهینه‌سازی ارتباط، تجزیه و تحلیل پیشرفته و ادغام Google Analytics، بخش جستجوی متصل را در بازار تقویت کند تا اطمینان حاصل شود که کاربران تجربه جستجوی شفاف و بهینه‌ای دارند.

بهبود دسترسی در تجزیه و تحلیل جستجوی سازمانی

Lucidworks و پلتفرم SaaS آن Springboard به نظر می رسد در موقعیتی قوی برای رشد هستند، پس از یک سال موفقیت آمیز برای ابزار Fusion پرچمدار سازمان ها، پلت فرمی برای ساخت برنامه های جستجو و اکتشاف. فیوژن پس از سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری در سال 2019، 200 درصد رشد کرد.

در همان زمان، بازار نرم‌افزار جستجوی سازمانی گسترده‌تر نیز رشد قابل‌توجهی داشته و به ارزش 3.8 میلیارد دلار در سال 2020 رسیده است که محققان پیش‌بینی می‌کنند تا سال 2027 به 8 میلیارد دلار برسد.

Lucidworks و محصول Fusion آن با بسیاری از ارائه‌دهندگان در بازار رقابت می‌کنند، از جمله Elasticsearch، یک موتور جستجو و تجزیه و تحلیل توزیع شده، که مجموعاً 608.5 میلیون دلار در سال 2021 درآمد و درآمد SaaS 166.3 میلیون دلار دارد.

رقبای دیگر عبارتند از استارت آپ جستجوی API Algolia که 150 میلیون دلار جمع آوری کرد و در سال گذشته به ارزش 2.25 میلیارد دلاری دست یافت و راه حل جستجوی هوش مصنوعی Yext که در سال 2021 درآمدی معادل 354.7 میلیون دلار داشت.

در حالی که سایر ارائه دهندگان مانند Elasticsearch، Algolia و Yext راه حل های جستجوی فنی قوی هستند، Lucidwork قصد دارد با توسعه راه حل های جستجوی قابل دسترس تر و کارآمدتر خود را متمایز کند.

هیز ادعا می کند: “شرکت هایی مانند Algolia و Yext به توسعه بیشتری نسبت به Springboard نیاز دارند و ارتباط کمتری دارند.” ما در حال ایجاد راه‌حل‌هایی برای کاربر تجاری با گردش کار و تجربیات هدایت‌شده هستیم که استقرار، مقیاس‌بندی و حفظ چیزی به پیچیدگی جستجو را آسان‌تر می‌کند. مزیت رقابتی Lucidworks این است که می تواند راه حل های گسترده ای را برای کاربران غیر فنی ایجاد کند.

VentureBeat

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری تحول آفرین به دست آورند و معاملات انجام دهند. سایت ما اطلاعات ضروری در مورد فن آوری ها و استراتژی های داده را ارائه می دهد تا شما را در حین رهبری سازمان خود راهنمایی کند. ما از شما دعوت می کنیم که عضو انجمن ما شوید، برای دسترسی به:

  • اطلاعات به روز در مورد موضوعات مورد علاقه شما
  • خبرنامه های ما
  • محتویات رهبر فکر و دسترسی با تخفیف به رویدادهای ارزشمند ما، مانند تبدیل 2021: بیشتر بدانید
  • ویژگی های شبکه و موارد دیگر

عضو شوید