Riot Games 2 میلیون دلار به تلاش آموزشی لس آنجلس جنوبی اختصاص می دهد


به رهبران بازی، در کنار GamesBeat و Facebook Gaming، برای دومین اجلاس سالانه GamesBeat & Facebook Gaming Summit بپیوندید | GamesBeat: Into the Metaverse 2 در 25 تا 27 ژانویه 2022 آینده. درباره این رویداد بیشتر بدانید.


Riot Games با هدف کاهش شکاف دیجیتالی بیش از 2 میلیون دلار به بنیاد I Can SoLa Impact اختصاص داده است.

مشارکت Riot Games مستقر در لس آنجلس، ناشر League of Legends، به تأمین مالی تلاش‌های آموزشی محلی و کمک به ساخت و راه‌اندازی مرکز فناوری و کارآفرینی SoLa کمک می‌کند، که آموزش فناوری رایگان را به جامعه لس جنوبی ارائه می‌کند. آنجلس

مشارکت Riot امکان تکمیل 14000 فوت مربع، مرکز فناوری و ورزش های الکترونیکی کلاس جهانی در پردیس Beehive SoLa را می دهد که اواخر این ماه افتتاح می شود. در این مرکز پیشرفته، دانش آموزان در زمینه کدنویسی، انیمیشن، طراحی گرافیک، تولید محتوای دیجیتال، توسعه ورزش های الکترونیکی، کارآفرینی، و مهارت های زندگی عملی و شغلی آموزش خواهند دید.

Riot گفت که از جامعه لس آنجلس حمایت خواهد کرد و در عین حال تنوع و گنجاندن در صنعت بازی، ورزش‌های الکترونیکی و فناوری را نیز ترویج خواهد کرد. هدف این مرکز الهام بخشیدن و توسعه نسل بعدی بازی‌سازان سیاه و قهوه‌ای، ورزشکاران ورزش‌های الکترونیکی، متخصصان فناوری، رهبران و کارآفرینان است که همگی رایگان برای ساکنان لس‌آنجلس جنوبی هستند.

رویداد

دومین نشست سالانه GamesBeat و Facebook Gaming و GamesBeat: Into the Metaverse 2

بیشتر بدانید

طی چند سال گذشته، Riot متعهد شده است که نمایندگی خود را در صنعت بازی افزایش دهد و فرصت هایی را برای گروه های به حاشیه رانده در سراسر جهان فراهم کند. جفری بورل، مدیر تأثیر اجتماعی در Riot Games در بیانیه‌ای گفت: مشارکت ما با SoLa Impact و بنیاد SoLa I CAN برای ساخت این مرکز و عرصه بازی، این تعهد را از نزدیک نشان می‌دهد. ما از پیوستن نیروها به سولا، که با موفقیت برای ارائه آموزش فناوری و مهارت‌های کارآفرینی به جوامعی که بیشتر به آن نیاز دارند، در زمین تلاش می‌کند، هیجان‌زده هستیم.»

در بالا: SoLa I Can به کودکان در لس آنجلس جنوبی کمک می کند تا یاد بگیرند.

اعتبار تصویر: Riot Games/SolaICan

در این مرکز، دانش‌آموزان در زمینه کدنویسی، انیمیشن، طراحی گرافیک، تولید محتوای دیجیتال، توسعه ورزش‌های الکترونیکی، کارآفرینی و مهارت‌های زندگی عملی و شغلی آموزش خواهند دید. Riot Games و SoLa I Can Foundation با هدف بلندمدت بستن شکاف دیجیتال و الهام بخشیدن به نسل‌های آینده برای دنبال کردن حرفه‌های معنادار در علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات، سالانه برای بیش از 1000 دانش‌آموز به آموزش فناوری شریک خواهند شد. ساقه).

شری فرانسوا، مدیر اجرایی SoLa Impact و مدیر اجرایی SoLa I Can Foundation، در بیانیه‌ای گفت: «ما به‌طور باورنکردنی از نمونه‌ای که Riot Games با اجرای تعهد خود به تنوع و گنجاندن ارائه کرده است، الهام گرفته و تشویق می‌شویم. به لطف Riot، تا سال آینده در این زمان، ما بیش از 1000 دانش‌آموز جوان سیاه‌پوست و قهوه‌ای خواهیم داشت که مانند همتایان خود در مناطق مرفه‌تر، به مزایای قدرتمند فناوری دسترسی خواهند داشت – و این تازه شروع است.»

مشارکت Riot و SoLa مسیرهای جدیدی را برای فرصت‌های اقتصادی و آموزشی تضمین می‌کند و به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهد تا مسیر زندگی خود را به طور اساسی تغییر دهند و در نتیجه رشد اقتصادی بلندمدتی را ایجاد کنند که هدف آن کاهش فقر بین نسلی در لس‌آنجلس است.

GamesBeat

اعتقاد GamesBeat هنگام پوشش صنعت بازی این است که “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. چه مقالات ما را بخوانید، چه به پادکست‌های ما گوش دهید یا ویدیوهای ما را تماشا کنید، GamesBeat به شما کمک می‌کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید.

شما چگونه انرا انجام خواهید داد؟ عضویت شامل دسترسی به:

  • خبرنامه هایی مانند DeanBeat
  • سخنرانان فوق العاده، آموزشی و سرگرم کننده در رویدادهای ما
  • فرصت های شبکه سازی
  • مصاحبه‌ها، چت‌ها، و رویدادهای «Open Office» با کارکنان GamesBeat فقط برای اعضا
  • گپ زدن با اعضای انجمن، کارکنان GamesBeat و سایر مهمانان در Discord ما
  • و شاید حتی یک یا دو جایزه سرگرم کننده
  • معرفی مهمانی های همفکر

عضو شوید