Respawn بازی سوم محرمانه را پس از از دست دادن کارگردان کنسل نمی کند


به رهبران بازی، در کنار GamesBeat و Facebook Gaming، برای دومین اجلاس سالانه GamesBeat & Facebook Gaming Summit بپیوندید | GamesBeat: Into the Metaverse 2 در 25 تا 27 ژانویه 2022 آینده. درباره این رویداد بیشتر بدانید.


Respawn در حال از دست دادن یک مدیر خلاق است. محمد علوی در شبکه های اجتماعی اعلام کرد که او استودیو را ترک می کند تا «ماجراجویی بعدی» خود را دنبال کند. علوی دوران حرفه ای خود را در Infinity Ward و Respawn Entertainment گذرانده است و بیشتر به عنوان طراح سطح No Russian در Call of Duty: Modern Warfare 2 شناخته می شود. اخیراً او به عنوان مدیر خلاق در پروژه مخفی بزرگ بعدی Respawn کار کرده است. به گفته افرادی که با بازی آشنا هستند، استودیو قصد ندارد آن اثر را کنار بگذارد. Publisher Electronic Arts انتظار دارد آن را در سال 2024 یا 2025 راه اندازی کند.

Respawn تنها نکات کوچکی را در مورد بازی علوی تایید کرده است. این سومین پروژه در کنار توسعه مداوم Apex Legends و دنباله Star Wars Jedi: Fallen Order است. این استودیو همچنین قبلاً گفته بود که این یک ماجراجویی تک نفره است. علاوه بر این جزئیات، من آموخته ام که این یک تیراندازی اول شخص با جاه طلبی های سه گانه A است، و تیم طراحی در تلاش برای “تحرک” و “سبک” به عنوان اصول راهنما است.

با این حال، این بازی سوم دنباله ای برای Titanfall 1 و 2 نیست.

رویداد

دومین نشست سالانه GamesBeat و Facebook Gaming و GamesBeat: Into the Metaverse 2

بیشتر بدانید

Respawn در سال آینده یا بیشتر به ساخت نمونه های اولیه برای بازی جدید خود ادامه خواهد داد. سپس آن کار را به محصول نهایی تبدیل می کند.

در مورد علوی، او می گوید این «پایان یک دوران» است. او نگفت که بعداً کجا خواهد رفت، اما صنعت در حال حاضر مملو از پول نقد است. شرکت های بزرگ در حال ایجاد استودیوهای جدید هستند و سرمایه گذاران از سازندگان اثبات شده با چک های بزرگ برای شرط بندی های بزرگتر حمایت می کنند.

در این محیط، حرکت خلاقان کلیدی به سمت فرصت‌های بهتر، عادی‌تر از همیشه است. و تعداد کمی از استودیوها نسبت به Respawn خالقان اثبات شده بیشتری دارند.

GamesBeat

اعتقاد GamesBeat هنگام پوشش صنعت بازی این است که “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. چه مقالات ما را بخوانید، چه به پادکست‌های ما گوش دهید یا ویدیوهای ما را تماشا کنید، GamesBeat به شما کمک می‌کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید.

شما چگونه انرا انجام خواهید داد؟ عضویت شامل دسترسی به:

  • خبرنامه هایی مانند DeanBeat
  • سخنرانان فوق العاده، آموزشی و سرگرم کننده در رویدادهای ما
  • فرصت های شبکه سازی
  • مصاحبه‌ها، چت‌ها، و رویدادهای «Open Office» با کارکنان GamesBeat فقط برای اعضا
  • گپ زدن با اعضای انجمن، کارکنان GamesBeat و سایر مهمانان در Discord ما
  • و شاید حتی یک یا دو جایزه سرگرم کننده
  • معرفی مهمانی های همفکر

عضو شوید