از 25 ژانویه می توانید Final Fantasy XIV را دوباره خریداری کنید


به رهبران بازی، در کنار GamesBeat و Facebook Gaming، برای دومین اجلاس سالانه GamesBeat & Facebook Gaming Summit بپیوندید | GamesBeat: Into the Metaverse 2 در 25 تا 27 ژانویه 2022 آینده. درباره این رویداد بیشتر بدانید.


از زمان راه اندازی توسعه Endwalker خود در دسامبر، Final Fantasy XIV محبوب بوده است. در واقع، بیش از حد محبوب بوده است. بازیکنان زیادی در بازی غوغا کردند که سرورهای MMO را غرق کردند و باعث شد منتظران صف طولانی و قطع ارتباط برای کسانی که امیدوار به ورود به سیستم هستند، شوند.

برای مبارزه با این موضوع، Square Enix در واقع فروش بازی را متوقف کرد. امروز، اعلام کرد که مردم می توانند از 25 ژانویه دوباره FFXIV را خریداری کنند.

اسکوئر انیکس همچنین مراحل دیگری را که باید به کاهش تراکم سرور کمک کند، فاش کرد. مرکز داده جدید Oceana نیز در 25 ژانویه افتتاح خواهد شد. این به بازیکنان استرالیا و مناطق اطراف سرورهای محلی بیشتری برای بازی کردن می دهد و به گسترش جمعیت بازی کمک می کند. Square Enix همچنین در حال برنامه ریزی برای گسترش مراکز داده آمریکای شمالی و اروپا از تابستان امسال است.

همچنین از 26 ژانویه، بازیکنان بار دیگر می توانند شخصیت های خود را به سرورهای مختلف منتقل کنند. سیستم سفر به مرکز داده که اسکوئر انیکس نیز آن را به دلیل شلوغی بازی به تاخیر انداخت، در پچ آینده عرضه می شود.

رویداد

دومین نشست سالانه GamesBeat و Facebook Gaming و GamesBeat: Into the Metaverse 2

بیشتر بدانید

می‌توانید جزئیات بیشتر درباره این برنامه‌ها را از نائوکی یوشیدا، تهیه‌کننده و کارگردان Final Fantasy XIV در اینجا بخوانید.

GamesBeat

اعتقاد GamesBeat هنگام پوشش صنعت بازی این است که “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. چه مقالات ما را بخوانید، چه به پادکست‌های ما گوش دهید یا ویدیوهای ما را تماشا کنید، GamesBeat به شما کمک می‌کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید.

شما چگونه انرا انجام خواهید داد؟ عضویت شامل دسترسی به:

  • خبرنامه هایی مانند DeanBeat
  • سخنرانان فوق العاده، آموزشی و سرگرم کننده در رویدادهای ما
  • فرصت های شبکه سازی
  • مصاحبه‌ها، چت‌ها، و رویدادهای «Open Office» با کارکنان GamesBeat فقط برای اعضا
  • گپ زدن با اعضای انجمن، کارکنان GamesBeat و سایر مهمانان در Discord ما
  • و شاید حتی یک یا دو جایزه سرگرم کننده
  • معرفی مهمانی های همفکر

عضو شوید