علم پشت هول بدون الکل ژانویه خشک


بسیاری از مردم هستند استراحت از الکل در این ماه، یک لحظه فرهنگی که به عنوان ژانویه خشک شناخته می شود. با این حال، فراتر از روندهایی که با تصمیمات سال نو ایجاد شده است، نوشیدنی بدون الکل از رونق خوبی برخوردار بوده است. برندهای نوشیدنی و بارمن‌های فانتزی کوکتل‌ها و آبجوهای بکر پیچیده درست می‌کنند تا ذائقه‌ی افراد هوشیار، افرادی که به‌طور موقت بی‌اعتبار هستند، و عموماً از الکل بیزارند، بسازند. اما واقعاً چگونه این نوشیدنی ها را ابداع می کنند؟ و چقدر آنها انتظارات فرهنگی ما را از آنچه “نوشیدن” باید باشد، برآورده می کنند؟

محتوا

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه گرفته نیز مشاهده کرد.

این هفته در Gadget Lab، خبرنگار ارشد WIRED، آدام راجرز به ما می‌پیوندد تا در مورد علم مشروب و مشروب‌نخوردن صحبت کنیم.

نمایش یادداشت ها

کتاب آدم را بخوانید اثبات: علم الکل.

توصیه ها

آدام تلخی ها را توصیه می کند، سرگرمی های خود را اغراق کرده و مشترک WIRED شوید. لورن شراب سفید غیر الکلی Letiz’s Eins Zwei Zero Sparkling Riesling را توصیه می کند. مایک سرویس پخش رایگان (و غیرانتفاعی) رادیو کشور خارجی را توصیه می کند.

آدام راجرز را می توان در توییتر @ پیدا کردجت جوکو. لورن گود @لورن گود. مایکل کالور @تنقلات جنگی. خط تلفن اصلی را در @GadgetLab. این نمایش توسط بون اشورث (@بوناشورث). موسیقی تم ما توسط Solar Keys است.

اگر بازخوردی درباره نمایش دارید، یا فقط می‌خواهید برای برنده شدن یک کارت هدیه 50 دلاری وارد شوید، در نظرسنجی مختصر شنوندگان ما در اینجا شرکت کنید.

نحوه گوش دادن

همیشه می‌توانید از طریق پخش‌کننده صوتی در این صفحه به پادکست این هفته گوش دهید، اما اگر می‌خواهید برای دریافت هر قسمت به صورت رایگان مشترک شوید، به این صورت است:

اگر از iPhone یا iPad استفاده می کنید، برنامه ای به نام پادکست را باز کنید یا فقط روی این پیوند ضربه بزنید. همچنین می توانید برنامه ای مانند Overcast یا Pocket Casts را دانلود کنید و Gadget Lab را جستجو کنید. اگر از Android استفاده می‌کنید، فقط با ضربه زدن روی اینجا می‌توانید ما را در برنامه Google Podcasts بیابید. ما هم در Spotify هستیم. و اگر واقعاً به آن نیاز دارید، در اینجا فید RSS است.


بیشتر داستان های سیمی بزرگ

  • 📩 آخرین اخبار در زمینه فناوری، علم و موارد دیگر: خبرنامه های ما را دریافت کنید!
  • 4 نوزاد مرده، یک مادر محکوم و یک معمای ژنتیکی
  • مواد منفجره، یک ربات و یک سورتمه یک یخچال طبیعی روز رستاخیز را آشکار می‌کنند
  • چگونه فیسبوک، توییتر و موارد دیگر خود را حذف کنیم
  • بهترین برنامه های تلویزیونی که در سال 2021 از دست دادید
  • سیستم های حمل و نقل عمومی دوباره بر روی سواران اصلی خود تمرکز می کنند
  • 👁️ با پایگاه داده جدید ما هوش مصنوعی را مانند قبل کاوش کنید
  • 🎧 چیزها درست به نظر نمی رسند؟ هدفون های بی سیم، نوارهای صوتی و بلندگوهای بلوتوث مورد علاقه ما را بررسی کنید