شاید اینترنت نباید میزبان اسکار را انتخاب کند


مانیتور است آ ستون هفتگی اختصاص داده شده به همه چیز اتفاق می افتد در سیمی دنیای فرهنگ، از فیلم تا میم، تلویزیون تا توییتر.

خب دوستان، دوباره اینجا هستیم: فصل جوایز. نه تنها این، بلکه دومین فصل جوایز است که در بحبوحه افزایش موارد ابتلا به کووید-19 اتفاق می افتد که فرش قرمز و جشن های بزرگ را غیرقابل توصیه می کند، اگر کاملاً ناامن نباشد. مراسم گرمی قبلاً از تاریخ اصلی خود یعنی 31 ژانویه به تعویق افتاده است. ناهار جوایز AFI نیز به تعویق افتاده است. لیست ادامه دارد و ادامه دارد. چیزی که هنوز به تعویق نیفتاده یا لغو نشده است؟ اسکار. برنامه برای 27 مارس برنامه ریزی شده است – و این بار، میزبان خواهد داشت.

نه اینکه قبلاً میزبانی نداشته است. در سال‌های گذشته، همه از بیلی کریستال گرفته تا الن دی جنرس در این برنامه حضور داشتند. اما از زمان پایان کار جیمی کیمل در سال 2018، هیچ کس این کنسرت را برعهده نگرفته است. (بخشی از دلیلی که این برنامه بدون میزبانی برگزار شد، مجادله کامل کوین هارت بود که من در اینجا وارد آن نمی شوم.) امسال، با این حال، آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک یک بار دیگر قرار است فردی را در این سمت بپذیرد. مسئله این است که آنها نمی دانند کیست.

پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه این برنامه در روز سه شنبه مجری خواهد داشت، گمانه زنی ها در مورد اینکه چه کسی ممکن است باشد و چه کسی باشد، منتشر شد. باید بودن. Spider-Man: No Way Home ستاره تام هالند کلاه خود را در رینگ انداخت. صفحه ششم گزارش داد که شخصی ایده روشنی برای دادن میکروفون به پیت دیویدسون داشته است. اما در حالی که همه منتظر اعلام رسمی بودند، اینترنت بهترین کار را انجام می دهد و رقبای خود را کنار می گذارد.

یکی از واضحه مورد علاقه جمعیت المو بود شخص قرمز کوچک از خیابان کنجد اخیراً به دلیل ناهنجاری هایی که انجام داده است، اینترنت را سوزانده است – که مشخصه آن نیست خیابان کنجد اما نه برای المو – در مورد اینکه چقدر احمقانه است که یک کلوچه به یک سنگ حیوان خانگی بدهید. (بله، این واقعاً اتفاق افتاده است. او در واقع بر سر عروسک دیگرش زویی فریاد زد: «روکو نیست. زنده!» در یک لحظه سورئال که همه ثابت کردند سال 2022 می تواند سال اوج ترس وجودی باشد.) در ظاهر، این می تواند ایده خوبی باشد. که نمی خواهد شب با الف تمام شود خیابان کنجد شخصیتی که فریاد می زند «چرا بود ماشین من را بران طرد شده؟ به المو بگو!»؟ اما پس از آن به یاد می آورید که هالیوود به اندازه کافی بچه متحجر دارد و داشتن یک مجری یک برنامه جوایز خیلی زود پیر می شود.

یکی دیگر اندیشه چیزی که ظاهر شد این بود که نه تنها هلند میزبان، بلکه اندرو گارفیلد و توبی مگوایر – همکارهای او مرد عنکبوتی – را نیز میزبانی می کرد. سرگرم کننده به نظر می رسد! اما همچنین، چرا ما از Zendaya چشم پوشی می کنیم؟ فقط گفتن با گذشت این هفته، نام های دیگری وارد میدان شدند. ویلم دفو! اریک آندره! حتی آکادمی سوال را در توییتر مطرح کرد، از مردم می خواهد گزینه های میزبان فرضی را ارائه دهند. (پیشنهاد مورد علاقه شخصی: شنبه شب زنده بازیگر Bowen Yang.)