Verana Health که اطلاعات جمع آوری شده پزشکی را باز می کند، 150 میلیون دلار جمع آوری می کند.


آیا جلسه ای از نشست Future of Work را از دست داده اید؟ برای پخش جریانی به کتابخانه بر اساس تقاضای Future of Work Summit بروید.


Verana Health، یک شرکت سلامت دیجیتال که از بینش های کلان داده برای تقویت تحقیقات پزشکی استفاده می کند، 150 میلیون دلار در دور E سرمایه جمع آوری کرده است.

این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو با تعدادی از انجمن های پزشکی قابل توجه، از جمله آکادمی چشم پزشکی آمریکا، آکادمی نورولوژی آمریکا، و انجمن اورولوژی آمریکا، برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های بیماران ناشناس و تسریع در توسعه داده ها، مشارکت داده است. داروهای جدید همچنین مدعی است که با شرکت‌های دارویی چندملیتی متعدد و «شرکت‌های نوظهور بیوتکنولوژی و داروسازی» همکاری می‌کند.

هوش مصنوعی با مراقبت های بهداشتی ملاقات می کند

Verana Health دارای دو محصول اصلی است – پلتفرم VeraQ، که به عنوان یک موتور داده سلامت ارائه شده است که داده های مراقبت های بهداشتی متفاوت و فیلتر نشده را به هم متصل می کند. و Qdata که مجموعه داده های مشتق شده از VeraQ برای بیماری هایی از جمله چشم پزشکی، نورولوژی و اورولوژی هستند. پلتفرم Verana Health از پردازش زبان طبیعی (NLP) و یادگیری ماشینی برای «حفظ یکپارچگی زمینه بالینی اصلی» یادداشت‌ها و ورودی‌های یک ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی استفاده می‌کند – اساساً، داده‌های متنی بدون ساختار را در پرونده‌های سلامت الکترونیکی (EHRs) معنا می‌کند.

این شرکت که ابتدا با نام DigiSight Technologies در سال 2008 تأسیس شد، در سال 2018 به همراه سرمایه گذاری 30 میلیون دلاری توسط بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر آلفابت GV به عنوان Verana Health تغییر نام داد. Verana Health با 150 میلیون دلار جدید در بانک گفت که قصد دارد توسعه محصول خود را دوبرابر کند و از طریق ایجاد مشارکت بیشتر با انجمن پزشکی و مراقبت‌های بهداشتی، “جایگاه داده‌های خود را گسترش دهد”.

Verana Health برای سری E راند خود تعداد زیادی از سرمایه گذاران راهبردی و نهادی بزرگ را جذب کرده است، از جمله حامیان اصلی Johnson & Johnson Innovation و Novo Growth، و همچنین GV، Casdin Capital، Brook Byers، Merck Global Health Innovation Fund. THVC و Breyer Capital.

VentureBeat

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری تحول آفرین به دست آورند و معاملات انجام دهند. سایت ما اطلاعات ضروری در مورد فن آوری ها و استراتژی های داده را ارائه می دهد تا شما را در حین رهبری سازمان خود راهنمایی کند. ما از شما دعوت می کنیم که عضو انجمن ما شوید، برای دسترسی به:

  • اطلاعات به روز در مورد موضوعات مورد علاقه شما
  • خبرنامه های ما
  • محتویات رهبر فکر و دسترسی با تخفیف به رویدادهای ارزشمند ما، مانند تبدیل 2021: بیشتر بدانید
  • ویژگی های شبکه و موارد دیگر

عضو شوید