Shiro Games جزئیات مربوط به Dune Spice Wars را به اشتراک می گذارد


Dune Spice Wars یک بازی استراتژیک بلادرنگ با عناصر 4X بر اساس دنیای Dune’s Frank Herbert است.

Shiro Games برخی از ویژگی‌های بیشتر در مورد این بازی را فاش کرد که در زمان واقعی بازی می‌شود اما سرعت آن کندتر از RTS معمولی است. همچنین می‌توانید بازی را که در سال 2022 بر روی Steam منتشر می‌شود، برای اولین بار در دسترسی زودهنگام متوقف کرده و سریع جلو ببرید.

در عنوان، می‌توانید کاوش کنید، قلمرو را کنترل کنید، اقتصاد را رشد دهید، وارد جنگ شوید، از دشمنان خود جاسوسی کنید و در سیاست شرکت کنید. Funcom ناشر است و این بازی جدا از بازی هایی است که در Nukklear روی آن کار می کند.

شما قادر خواهید بود در پایگاه عملیات خود ساختمان های پایه بسازید (برای مثال Arrakeen for the Atreides). می توانید با استفاده از یک رابط، ساختارهایی را به خود پایه اضافه کنید. شما به صورت دستی ساختمان ها را روی زمین قرار نمی دهید زیرا بازی در مقیاس بسیار بزرگتر از RTS معمولی شما است.

جناح های Dune Spice War

در بالا: گروه های اعلام شده Dune Spice War

اعتبار تصویر: Shiro Games

این عنوان مشابه Northgard قبلی Shiro Games است، زیرا هر دو عنوان RTS با سرعت کمتری هستند. فراتر از آن، جنگ‌های Dune Spice مقیاس بزرگ‌تری دارند، با عمق بیشتری در سیاست، تجارت، عملیات مخفیانه و سیستم مدیریت منابع عمیق‌تر. طول بازی نیز دو تا سه برابر بیشتر از Northgard است (اگرچه هنوز هم ممکن است تغییر کند).

Shiro Games در حال ساخت این عنوان از پایه است. شما می‌توانید House Harkonnen و House Atreides را به‌عنوان گروه‌های قابل بازی بازی کنید، و دو دسته دیگر در هنگام راه‌اندازی و پنجمین در طول دسترسی اولیه وجود خواهند داشت. House Ordos در میان آنها نخواهد بود، همانطور که در دایره المعارف Dune ذکر شد و در بازی ویدیویی Dune 2 ظاهر شد. اما هرگز در آثار هربرت وجود نداشت. پس از دسترسی زودهنگام، تیم گزینه های دیگری را برای Houses در نظر خواهد گرفت.

توسعه دهندگان Dune و Dune 2 را بازی کرده اند، اما آنها می گویند که تمرکزشان بر ساخت بازی خود از پایه است. نقشه ها به صورت رویه ای با گزینه های مختلف برای اندازه، قدرت باد، فعالیت کرم شنی و بسیاری موارد دیگر تولید خواهند شد. بیابان های عمیق حداقل تا زمانی که فناوری هایی را برای زنده ماندن طولانی تر در بیابان ایجاد کنید، یا شبکه یا میدان های هوایی بسازید، به عنوان نوعی ویژگی مسدود کننده (مانند دریاها در بازی های دیگر) استفاده می شود. نقشه ها همچنین دارای مکان های منحصر به فردی هستند که خوانندگان کتاب می شناسند.

رنگ House Atreides در بازی های قبلی آبی بود، اما در این یکی سبز است زیرا به کتاب ها وفادار مانده است. بسیاری از چیزها در Dune در طول سال‌ها در نمایش‌ها، فیلم‌ها، کمیک‌ها یا بازی‌ها به‌طور متفاوتی نشان داده شده‌اند. بنر و یونیفرم های Atreides در کتاب ها به رنگ سبز و سیاه توصیف شده است، بنابراین توسعه دهندگان در بازی به دنبال آن بودند.

این شرکت اعلام کرد که به دلیل داشتن تجارب خوب در زمینه بازخورد و ایجاد تعادل، انتشار در دسترسی زودهنگام را انتخاب کرده است. این تیم فرصتی می‌خواهد تا بسته به احساس جامعه، سیستم‌ها را تغییر داده یا تغییر دهد و محتوا اضافه کند.

این تیم گفت که سبک هنری تا حدی کارتونی و جسورانه است، زیرا ایجاد یک بازی در یک سیاره بیابانی چالش‌های زیادی دارد، یکی از آنها این است که مطمئن شوید چیزی که برای چند ساعت به آن نگاه می‌کنید بی‌مزه نیست، حتی اگر فقط سنگ و شن باشد. .

Above: Dune Spice Wars یک RTS با عناصر 4X است.

اعتبار تصویر: Shiro Games

این تیم زمانی را صرف کار روی محیط زیست کرد و حتی با یک زمین شناس متخصص در بیابان ها کار کرد تا چیزهایی را ایجاد کند که می توانست در چنین سیاره ای وجود داشته باشد. جهت هنری تلطیف شده با افزودن چیزهایی که رنگ‌ها و شکل‌های متنوعی را به همراه می‌آورند، وارد عمل می‌شود تا محیط خشن بماند و در عین حال خسته‌کننده نباشد.

پشتیبانی زبان شامل انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، لهستانی، پرتغالی و روسی است. این تیم بازی چند نفره را انجام خواهد داد، اما در ابتدا روی گیم پلی اصلی کار می کند. این کمپین در بیلد راه اندازی اولیه حضور نخواهد داشت، اما برنامه ریزی شده است که در دوره ای از دسترسی اولیه به بازی بیاید.

در حال حاضر هیچ برنامه محکمی برای پشتیبانی وجود ندارد، اما اگر توسعه دهندگان تقاضای کافی برای پشتیبانی از mod را ببینند، آن را اضافه خواهند کرد. در حال حاضر هیچ برنامه محتوای قابل دانلود (DLC) وجود ندارد. پلتفرم هدف رایانه شخصی است.

VentureBeat

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری تحول آفرین به دست آورند و معاملات انجام دهند. سایت ما اطلاعات ضروری در مورد فن آوری ها و استراتژی های داده را ارائه می دهد تا شما را در حین رهبری سازمان خود راهنمایی کند. ما از شما دعوت می کنیم که عضو انجمن ما شوید، برای دسترسی به:

  • اطلاعات به روز در مورد موضوعات مورد علاقه شما
  • خبرنامه های ما
  • محتویات رهبر فکر و دسترسی با تخفیف به رویدادهای ارزشمند ما، مانند تبدیل 2021: بیشتر بدانید
  • ویژگی های شبکه و موارد دیگر

عضو شوید