Newzoo پیش بینی می کند که در سال 2022 چه روندهای بازی را تماشا کنیم


به رهبران بازی، در کنار GamesBeat و Facebook Gaming، برای دومین اجلاس سالانه GamesBeat & Facebook Gaming Summit بپیوندید | GamesBeat: Into the Metaverse 2 در 25 تا 27 ژانویه 2022 آینده. درباره این رویداد بیشتر بدانید.


Newzoo امروز گزارش خود را در مورد روند بازی برای تماشای امسال منتشر کرد. در میان سایر موارد، ما احتمالاً می‌توانیم یک تقویم انباشته، تبلیغات بیشتر برای متاورس و افزایش علاقه به پرداخت برای کسب درآمد را پیش‌بینی کنیم.

یکی از ادعاهای این گزارش در حال حاضر در بازار بازی‌ها قابل مشاهده است: این گزارش ادعا می‌کند که گیمرها تقویم بسیار کاملی خواهند داشت، زیرا تاخیرهای متعدد باعث انتشار بازی‌ها به سال 2022 شد. همچنین به انتشار Steam Deck و در دسترس بودن بیشتر بازی‌های بعدی اشاره می‌کند. کنسول های gen (البته من دقیقاً نفسم را روی آخرین کنسول حبس نمی کنم).

Newzoo پیش‌بینی می‌کند که متاورس امسال نقش مهمی بازی خواهد کرد – و به نظر من منصفانه پیش‌بینی می‌کند. بسیاری از توسعه دهندگان و ناشران بازی سرگرم متاورس هستند. آنها در حال ایجاد بازارها و آواتارهای مبتنی بر متاورس هستند. Newzoo همچنین پیش‌بینی می‌کند که این امر فروش VR را افزایش می‌دهد و اشاره می‌کند که چندین شرکت بزرگ فناوری در حال کار بر روی هدست‌های جدید هستند.

در این گزارش آمده است که یکی دیگر از برندگان در سال 2022 احتمالاً مدل کسب و کار بازی برای کسب درآمد خواهد بود. چیزهایی مانند NFT در حال حاضر با بررسی دقیق گیمرها روبرو هستند و Newzoo به اخباری مانند ممنوعیت Valve و پس زدن NFT Stalker 2 اشاره می کند. با این حال، این گزارش همچنین به گزارش‌های دیگری اشاره می‌کند که نشان می‌دهد تعداد زیادی از گیمرها در مورد توانایی مبادله آیتم‌های درون بازی کنجکاو هستند و ناشران مطمئناً به این فناوری علاقه دارند.

رویداد

دومین نشست سالانه GamesBeat و Facebook Gaming و GamesBeat: Into the Metaverse 2

بیشتر بدانید

تغییر بزرگی که Newzoo برای امسال پیش بینی می کند این است که اپل و گوگل اکوسیستم های خود را باز خواهند کرد. . . به هر حال کمی Newzoo اشاره می کند که تنظیم کننده ها هر دو شرکت را تحت فشار قرار می دهند تا بازتر و کمتر ضد رقابت باشند. همچنین پیش بینی می کند که ناشران بازی راه های بیشتری برای دور زدن محدودیت های خود پیدا کنند. این قبلاً تا حدودی توسط Fortnite تأیید شده است که ظاهراً از طریق GeForce Now انویدیا به سیستم عامل iOS بازگشته است.

GamesBeat

اعتقاد GamesBeat هنگام پوشش صنعت بازی این است که “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. چه مقالات ما را بخوانید، چه به پادکست‌های ما گوش دهید یا ویدیوهای ما را تماشا کنید، GamesBeat به شما کمک می‌کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید.

شما چگونه انرا انجام خواهید داد؟ عضویت شامل دسترسی به:

  • خبرنامه هایی مانند DeanBeat
  • سخنرانان فوق العاده، آموزشی و سرگرم کننده در رویدادهای ما
  • فرصت های شبکه سازی
  • مصاحبه‌ها، چت‌ها، و رویدادهای «Open Office» با کارکنان GamesBeat فقط برای اعضا
  • گپ زدن با اعضای انجمن، کارکنان GamesBeat و سایر مهمانان در Discord ما
  • و شاید حتی یک یا دو جایزه سرگرم کننده
  • معرفی مهمانی های همفکر

عضو شوید