یک فرو رفتن عمیق در بازار همکاری بصری


آیا جلسه ای از نشست Future of Work را از دست داده اید؟ برای پخش جریانی به کتابخانه بر اساس تقاضای Future of Work Summit بروید.


یکی از بزرگ‌ترین روندهایی که در آغاز همه‌گیری کووید-19 ظاهر شد، خروج دسته جمعی کارمندان از دفتر بود. در سال 2020، 42 درصد از نیروی کار ایالات متحده شروع به کار از خانه کردند. با این حال، از آنجایی که سازمان‌های بیشتری از کار از راه دور در طول همه‌گیری حمایت می‌کنند، نیاز فزاینده‌ای به راه‌حل‌های همکاری برای توانمندسازی کارکنان برای همکاری موثر در خارج از دفتر ایجاد شد.

ابزارهای همکاری بصری و وایت بردهای دیجیتال به عنوان یکی از فناوری‌های کلیدی که تصمیم‌گیرندگان فنی می‌توانند برای توانمندسازی کارکنان برای برنامه‌ریزی و مدیریت مؤثر پروژه‌ها در حالی که از خانه در فضاهای کاری مجازی کار می‌کنند، استفاده کنند، ظهور کرده‌اند.

به همین دلیل، بازار همکاری های بصری در حال رونق است. تحقیقات نشان می‌دهد که بازار نرم‌افزار پلت‌فرم همکاری بصری جهانی در سال 2021 به 1.67 میلیارد دلار خواهد رسید، زیرا سازمان‌ها به دنبال راه‌حل‌هایی هستند تا کارمندان را قادر به کار مؤثر از راه دور کنند.

این بازار شامل ترکیبی از ابزارهای ابری و همکاری مبتنی بر وب، از ابزارهای تخته سفید همکاری آنلاین مانند Miro، Mural، و Stormboard گرفته تا سیستم‌های مدیریت بصری مانند iObeya است.

هدف تقریباً همه راه‌حل‌ها این است که تیم‌های از راه دور را با توانایی همکاری مؤثرتر از طریق همکاری در زمان واقعی از طریق بوم تخته سفید آنلاین یا فضای کاری دیجیتال، فراهم کنند.

بازار در حال گسترش: Miro بودجه 400 میلیون دلاری سری C را اعلام کرد

در سال 2021، به نظر نمی رسد که رونق بازار همکاری های بصری کند شود. اوایل این هفته، ارائه‌دهنده بی‌نهایت کانواس Miro در دور سرمایه‌گذاری سری C خود با سرمایه‌گذارانی از جمله ICONIQ Growth، Accel، Atlassian، Dragoneer، GIC، Salesforce Ventures و TCV، 400 میلیون دلار جمع‌آوری کرد.

بودجه جدید ارزش Miro را به 17.5 میلیارد دلار افزایش می دهد و آن را با بیش از 130000 مشتری و مشتری که 99٪ از شرکت های Fortune 100 را شامل می شوند، به یکی از 20 شرکت خصوصی با ارزش برتر در جهان تبدیل می کند.

Miro با ایجاد اکوسیستم گسترده ای از ادغام ها، با بیش از 100 ادغام اپلیکیشن با راه حل هایی از جمله Atlassian، Cisco، Google Workspace، Microsoft Teams و Zoom، قصد دارد خود را از رقبا متمایز کند.

همانطور که همه گیری ادامه دارد و کارمندان به کار از راه دور عادت می کنند، راه حل های همکاری بصری مانند Miro نقش مهمی در متمرکز کردن فضاهای کاری سنتی به صورت دیجیتال ایفا می کند.

ما معتقدیم که پلتفرم ما اکنون بیش از هر زمان دیگری مهم است، زیرا سازمان‌ها در سراسر جهان در حال بازتعریف شیوه کار خود هستند – به دنبال راه‌های جدیدی برای مشارکت دادن تیم‌ها و کنار گذاشتن تفکر فریبنده هستند. آندری خوسید، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Miro در این اطلاعیه رسمی گفت.

هزاران سازمان هر روز از پلت فرم Miro استفاده می کنند تا از قدرت همکاری برای پرورش ایده های جدید، حل مشکلات پیچیده و ارائه محصولات جدید به بازار استفاده کنند. ما معتقدیم که “راه میرو” جرقه ای خواهد بود که تیم ها را قادر می سازد تخیل را به اجرا و فرصت را به واقعیت تبدیل کنند.”

رونق همکاری بصری: نقاشی دیواری، iObeya و رشد راه حل های مدیریت بصری

Miro تنها ارائه‌دهنده راه‌حل‌های همکاری بصری نیست که سرمایه‌گذاری قابل‌توجهی در طول همه‌گیری دریافت می‌کند. فروشنده نرم افزار همکاری دیجیتال، Mural نیز 50 میلیون دلار بودجه سری C را جذب کرد و در جولای 2021 به ارزش 2 میلیارد دلاری رسید.

مانند Miro، Mural نیز با بیش از 300 قالب و ادغام برای ابزارهای محبوب از جمله Zoom، Webex، و Microsoft Teams، به دنبال ادغام هایی برای تلفیق با سایر ابزارهای همکاری بوده است.

یک سال قبل از آن، سرمایه‌گذاری قابل توجه دیگری در ژوئیه 2020 انجام شد، زمانی که ارائه‌دهنده راه‌حل‌های مدیریت چابک و دیجیتالی مستقر در فرانسه iObeya اعلام کرد که 17 میلیون دلار بودجه سری A برای تسریع گسترش شرکت در ایالات متحده جمع‌آوری کرده است.

در سال 2020، این شرکت ادعا کرد که تقاضا برای این پلتفرم از ابتدای سال 400 درصد افزایش یافته است زیرا سازمان ها به دنبال راه حل هایی برای حمایت از کار از راه دور و توزیع تیم ها بودند.

همکاری در زمان واقعی اکنون یک امر ضروری است

از آنجایی که دفتر سنتی جای خود را به محیط های کاری دیجیتال و غیرمتمرکز می دهد، نیاز مبرمی به راه حل هایی وجود دارد که کاربران را قادر می سازد در زمان واقعی با هم کار کنند. تخته‌های وایت برد مجازی و اتاق‌های مجازی فضایی را فراهم می‌کنند که در آن کارمندان می‌توانند به همان اندازه که در دفتر هستند با یکدیگر همکاری کنند.

تا زمانی که سازمان‌ها از خانه به کار خود ادامه می‌دهند، احتمالاً تقاضای قابل توجهی برای راه‌حل‌های همکاری بصری وجود خواهد داشت تا دور هم جمع شدن و همکاری در پروژه‌ها تا حد امکان آسان شود.

VentureBeat

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری تحول آفرین به دست آورند و معاملات انجام دهند. سایت ما اطلاعات ضروری در مورد فن آوری ها و استراتژی های داده را ارائه می دهد تا شما را در حین رهبری سازمان خود راهنمایی کند. ما از شما دعوت می کنیم که عضو انجمن ما شوید، برای دسترسی به:

  • اطلاعات به روز در مورد موضوعات مورد علاقه شما
  • خبرنامه های ما
  • محتویات رهبر فکر و دسترسی با تخفیف به رویدادهای ارزشمند ما، مانند تبدیل 2021: بیشتر بدانید
  • ویژگی های شبکه و موارد دیگر

عضو شوید