1Password 620 میلیون دلار به کسب و کارها کمک می کند تا کارگران خود را ایمن کنند


آیا جلسه ای از نشست Future of Work را از دست داده اید؟ برای پخش جریانی به کتابخانه بر اساس تقاضای Future of Work Summit بروید.


مدیرعامل جف شاینر به VentureBeat گفت: پلتفرم مدیریت رمز عبور 1Password قصد دارد به رشد قوی خود با مشاغل در سال 2022 از طریق دور جدید سرمایه گذاری 620 میلیون دلاری سری C خود ادامه دهد، که به شرکت کمک می کند حتی بیشتر در مورد رفع نیازهای امنیتی برای مشتریان B2B قدم بردارد. در ارتباط با تامین مالی، 1Password ارزش قبلی خود را بیش از سه برابر کرده و به 6.8 میلیارد دلار رسانده است.

شاینر گفت، در حالی که حوزه اصلی تمرکز 1Password – ارائه یک مدیر رمز عبور به مصرف کنندگان – همچنان به رشد خود ادامه می دهد، ارائه این شرکت برای مشاغل اکنون 60 درصد از درآمد آن را تشکیل می دهد. پیشنهاد تجاری 1Password در سال 2016 شروع به کار کرد و علاوه بر ذخیره ایمن رمز عبور کارمندان، این پلتفرم اطلاعاتی در مورد چالش های امنیتی کلیدی و ادغام با سایر ابزارهای امنیتی به کسب و کارها ارائه می دهد.

به گفته این شرکت، پیشنهاد B2B بیش از 70 درصد رشد درآمد را در مجموع سال‌های 2020 و 2021 ایجاد کرد و 1Password اکنون در مجموع بیش از 100000 مشتری تجاری دارد که از 40000 در ابتدای سال 2020 افزایش یافته است. درآمد تکراری سالانه 1Password تا پایان سال 2021 از 150 میلیون دلار فراتر رفت و مشتریان تجاری شامل IBM، Slack، GitLab و Snowflake هستند.

شاینر گفت، اکنون کسب‌وکارها «نیاز به محافظت از مردم خود را تشخیص می‌دهند – و تنها از طریق محافظت از افراد خود، از کسب‌وکار خود محافظت می‌کنند». “من فکر می کنم این دلیل شماره 1 است که چرا ما همچنان به رشد و مقیاس خود ادامه می دهیم.”

ویژگی های کسب و کار

1Password همراه با ادغام با ابزارهای یک ورود (SSO) و احراز هویت چند عاملی (MFA)، همچنین می‌تواند داده‌ها را در مورد رویدادهای مرتبط با امنیت (مانند تلاش‌های ناموفق برای ورود به سیستم) به اطلاعات امنیتی و ابزارهای مدیریت رویداد (SIEM) وارد کند. مانند Splunk. این قابلیت در جولای گذشته راه اندازی شد.

چالش‌های دیگری که 1Password به کسب‌وکارها کمک می‌کند شامل فعال کردن بهداشت امنیتی بهتر و درک بیشتر تهدیدات بالقوه است – به عنوان مثال، از یک کارمند سابق که هنوز به سیستم‌های یک شرکت دسترسی دارد.

با نگاهی به آینده، 1Password قصد دارد به کسب و کارها برای مقابله با IT سایه کمک کند – یعنی استفاده از برنامه های کاربردی توسط کارمندان برای کار بدون اطلاع بخش فناوری اطلاعات. به گفته این شرکت، این شامل ارائه داده‌های جمع‌آوری شده به مشتریان درباره برنامه‌هایی است که توسط کارمندان استفاده می‌شود.

Shadow IT «یک چالش واقعی است، زیرا گرفتن آن تقریباً غیرممکن است [this information] در لایه زیرساخت،” شاینر گفت. “این یکی از قابلیت هایی است که ما به آن اضافه خواهیم کرد.”

بالا: اعتبار: 1 رمز عبور

او گفت که 1Password مستقر در تورنتو در سال 2005 تأسیس شد و تمرکز اصلی بر ارائه مدیریت رمز عبور با استفاده آسان تر برای مصرف کنندگان برای کمک به شرکت برای موفقیت با مشتریان B2B بسیار مهم بوده است.

شاینر گفت: “اگر نمی توانید ابزار خود را توسط افرادی که می خواهید از آنها محافظت کنید استفاده کنید، ابزار مفیدی نخواهد بود.” “پیشینه مصرف کننده ما کمک زیادی به این امر کرده است.”

بودجه رشد

دور سری C توسط Iconiq Growth رهبری می‌شد و شامل تامین مالی از Tiger Global، Lightspeed Venture Partners، و Backbone Angels و همچنین Accel بود که دو دور قبلی شرکت را رهبری کرده بود.

سرمایه گذاران انفرادی متعددی نیز در این دور شرکت کردند. این افراد شامل مدیران تجاری مانند جف واینر، رئیس اجرایی لینکدین، مری بارا، مدیرعامل جنرال موتورز، جورج کرتز، مدیر عامل CrowdStrike، و رابرت ایگر، مدیر عامل سابق شرکت والت دیزنی، هستند.

افراد مشهوری که به عنوان سرمایه گذار در این دور شرکت کردند شامل اسکارلت جوهانسون، متیو مک کانهی، رایان رینولدز، رابرت داونی جونیور، کریس ایوانز، اشتون کوچر، ترور نوآ، جاستین تیمبرلیک، فارل ویلیامز و ریتا ویلسون بودند.

این بودجه به سمت توسعه مداوم پیشنهادات محصول 1Password و حمایت از رشد بیشتر در بازار، از جمله از طریق شرکای کانال، اختصاص خواهد یافت. شاینر گفت که این شرکت اخیراً برنامه شریک 1Password خود را با هدف همکاری بیشتر با شرکای غیرمستقیم فناوری اطلاعات راه اندازی کرده است که می توانند پلتفرم 1Password را به عنوان بخشی از یک پیشنهاد امنیتی گسترده تر برای مشتریان نهایی شامل شوند.

استخدام ولگردی

او گفت که آخرین دور تأمین مالی همچنین 1Password را قادر می سازد تا به سرعت تهاجمی خود در استخدام ادامه دهد. به گفته شاینر، این شرکت اکنون 570 کارمند دارد – از 177 نفر در ابتدای سال 2020 – و آرزو دارد تعداد کارکنان خود را در سال 2022 دو برابر کند.

او گفت که علاوه بر این، 1Password به دنبال خریدهای استراتژیک در سال جاری با استفاده از بودجه جدید است. در سال 2021، این شرکت پلتفرم مدیریت اسرار SecretHub را به دست آورد.

شینر گفت که استفاده دیگر از این بودجه، فعال کردن 1Password برای انجام “شرط های بزرگ” در زمینه هایی مانند ثبت نام جهانی است. او گفت، ایده این است که به کاربران کمک کند «صرف نظر از اینکه احراز هویت در زیر جلدها چیست – چه آن احراز هویت نام کاربری و رمز عبور باشد، چه احراز هویت یک SSO باشد، چه احراز هویت بدون رمز عبور از طریق WebAuthn» ثبت نام کنند.

تا به امروز، 1Password در مجموع 920 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است. ارزش گذاری جدید شرکت با دور سری C یک جهش بزرگ نسبت به ارزش گذاری قبلی آن به مبلغ 2 میلیارد دلار است که در ماه جولای در رابطه با دور 100 میلیون دلاری آن به دست آمد.

VentureBeat

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری تحول آفرین به دست آورند و معاملات انجام دهند. سایت ما اطلاعات ضروری در مورد فن آوری ها و استراتژی های داده را ارائه می دهد تا شما را در حین رهبری سازمان خود راهنمایی کند. ما از شما دعوت می کنیم که عضو انجمن ما شوید، برای دسترسی به:

  • اطلاعات به روز در مورد موضوعات مورد علاقه شما
  • خبرنامه های ما
  • محتویات رهبر فکر و دسترسی با تخفیف به رویدادهای ارزشمند ما، مانند تبدیل 2021: بیشتر بدانید
  • ویژگی های شبکه و موارد دیگر

عضو شوید