StructionSite 10 میلیون دلار برای اعمال هوش مصنوعی در مدیریت پروژه های ساخت و ساز جمع آوری می کند


به رهبران بازی، در کنار GamesBeat و Facebook Gaming، برای دومین اجلاس سالانه GamesBeat & Facebook Gaming Summit بپیوندید | GamesBeat: Into the Metaverse 2 در 25 تا 27 ژانویه 2022 آینده. درباره این رویداد بیشتر بدانید.


پس از تحمل یک ضربه بزرگ از اقتصاد ویران شده از همه گیر، صنعت ساخت و ساز جهانی دوباره به حالت خروشان درآمده است. در جنبه تجاری، در حالی که تقاضا برای فضای اداری جدید کم است، خرده فروشان سرمایه قابل توجهی را در زیرساخت های لجستیکی مانند انبارها سرمایه گذاری می کنند. در بخش مسکونی، این بخش به لطف رونق مسکن به افزایش مشاغل ادامه می دهد – تا مارس 2021 بیش از 80٪ از مشاغل از دست رفته در طول همه گیری همه گیر را بازیابی کرد.

با این حال، صنعت با مجموعه جدیدی از چالش‌ها، از جمله افزایش هزینه مواد خام، مواجه است. مدیریت پروژه یکی از سخت ترین جنبه های ساخت و ساز است، با مطالعات اخیر نشان می دهد که پروژه های ساخت و ساز حداقل 16٪ از بودجه خود (و اغلب بسیار بیشتر) بیشتر است. فراتر از بودجه، مدیران پروژه با اهداف بد تعریف شده، مدیریت زمان ضعیف، کمبود نیروی کار و انتظارات غیرواقع بینانه از ذینفعان مواجه می شوند. یک مطالعه با تمرکز بر صنعت ساخت و ساز عربستان سعودی نشان داد که تکمیل 70 درصد پروژه ها بیشتر از حد انتظار طول کشیده است.

مشکلات طولانی مدت در مدیریت پروژه های ساخت و ساز باعث شده است که یک صنعت کلبه از فروشندگانی که قول می دهند فشار را با نرم افزار کاهش دهند، ایجاد کرده است. یکی StructionSite است، یک پلتفرم مستقر در اوکلند، کالیفرنیا که از هوش مصنوعی برای ارائه بینشی در مورد وضعیت کار انجام شده در سایت های شغلی استفاده می کند. با استفاده از الگوریتم‌ها و برنامه‌ها، StructionSite می‌تواند ویدیوهای 360 درجه را به‌طور خودکار روی نقشه‌های پروژه ایجاد و نگاشت کند و فیلم‌ها را به به‌روزرسانی‌های منظم کارهای نصب‌شده تبدیل کند.

مت دالی، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، از طریق ایمیل به VentureBeat گفت: “ایده پشت StructionSite از تلاش برای حل مشکلات خود در حین کار در ساخت و ساز ناشی شد، بنابراین ما محصولات خود را طوری طراحی و ساختیم که متمایز از هر صنعت فعلی باشد.” ما در را به روی فرصت استانداردسازی روی یک پلتفرم واحد باز می کنیم که سایرین در صنعت هنوز قادر به ارائه آن نیستند.

هوش مصنوعی برای ساخت و ساز

با پیش بینی ارزش AI در بازار ساخت و ساز تا سال 2023، 2.12 میلیارد دلار، تعدادی از شرکت ها در حال توسعه محصولاتی هستند که بینایی کامپیوتر، پردازش زبان طبیعی و سایر تکنیک های الگوریتمی را در جنبه های مختلف فرآیند ساخت و ساز به کار می برند. سیستم هوش مصنوعی Avvir پروژه های ساخت و ساز را برای خطاها نظارت می کند، در حالی که Swapp نرم افزار مبتنی بر هوش مصنوعی را برای خودکارسازی برنامه ریزی ساخت و ساز ارائه می دهد. Gryps نرم افزار اتوماسیون فرآیند روباتیک را با تمرکز بر ناکارآمدی کاغذبازی در ساخت و ساز ارائه می دهد. در همین حال، SiteAware مناطق ساخت و ساز را با استفاده از “دوقلوهای دیجیتال” ردیابی می کند.

StructionSite

بالا: داشبورد مبتنی بر هوش مصنوعی StructionSite.

اعتبار تصویر: StructionSite

محصول StructionSite مشابه OnSiteIQ، Indus.ai، Disperse و OnSpace است که همگی با استفاده از ترکیبی از عکس‌ها، طرح‌های پروژه و الگوریتم‌های یادگیری ماشین، پیشرفت را از سایت‌های ساخت‌وساز دنبال می‌کنند. اما StructionSite – که نرم‌افزار آن به‌طور خودکار عکس‌ها و فیلم‌ها را بر اساس مکان و تاریخ سازمان‌دهی می‌کند و مقادیر کار در محل را با تخمین‌ها و کار صرف شده مقایسه می‌کند – ادعا می‌کند که «بازترین» پلت فرم در فضا با شرکای ادغام مانند Procore، Latium Autodesk، NewMetrix، Dropbox و Box.

دالی توضیح داد: «ما مجبور بودیم یک موتور دید کامپیوتری سه بعدی سفارشی برای انواع تصاویر 360 درجه که توسط دوربین هایی که پشتیبانی می کنیم ایجاد کنیم. علاوه بر ویدیوهای خام 360 درجه، ما همچنین داده‌هایی را از حسگرهای داخلی در دوربین و تلفن ترکیب می‌کنیم تا نمای دقیق‌تری از مسیری که کاربر از طریق سایت شغلی طی می‌کند به دست آوریم. اخیراً، خطوط لوله یادگیری ماشین را نیز به لایه‌هایی در مدل‌سازی پیش‌بینی‌کننده و تطبیق الگو در برابر پیاده‌روی‌های قبلی و تصاویر مشابه اضافه کردیم تا حتی سریع‌تر و دقیق‌تر شود. [data]. از آنجایی که این سیستم در طول زمان از داده‌ها یاد می‌گیرد، هر چه بیشتر مشتریان از StructionSite استفاده کنند، به بهبود آن ادامه می‌دهد. خط لوله پردازش تصویر ما همچنین به ما این امکان را می دهد که یک نقشه متراکم از صحنه بسازیم، که برای مشتریان در زمینه های مختلف مفید است، مانند مقایسه با مدل های صورتحساب مواد یا هنگام ردیابی پیشرفت پروژه ساخت و ساز در طول زمان.

در حال گسترش صنعت

StructionSite در سال 2016 توسط دالی، دان زیتو و فیلیپ لورنزو تاسیس شد. این دو در سال 2012 با هم آشنا شدند، زمانی که لورنزو به عنوان مهندس پروژه در یک پیمانکار عمومی بزرگ کار می کرد و دالی مدیر حسابداری در شرکت تجهیزات تصویربرداری Faro Technologies بود. از امروز، دالی می گوید که بیش از 400 پیمانکار از فناوری StructionSite برای جذب بیش از 190 میلیارد دلار “حجم ساخت و ساز” استفاده کرده اند و تعداد پروژه های فعال در این پلت فرم را سه برابر سال به سال افزایش داده اند.

با وجود رشد نرم افزارهایی مانند StructionSite، تحلیلگران می گویند که صنعت ساخت و ساز مانند سایر بخش ها از هوش مصنوعی استقبال نکرده است. گزارشی از مک کینزی در سال 2018 اشاره کرد که تعداد کمی از شرکت‌های ساختمانی یا مالکان در حال حاضر توانایی – از جمله پرسنل، فرآیندها و ابزار – برای پیاده‌سازی راه‌حل‌های هوش مصنوعی را دارند. از 12 صنعت ذکر شده در این گزارش، 9 صنعت از نظر درصد شرکت هایی که هوش مصنوعی را در مشاغل خود ادغام می کنند، بالاتر از ساخت و ساز قرار دارند.

StructionSite

اما دالی بر این باور است که با مشخص شدن مزایای این فناوری، این موضوع تغییر خواهد کرد.

دالی می‌گوید: «فناوری ما نوع کاملاً جدیدی از کار از راه دور را امکان‌پذیر می‌کند که به متخصصان ساخت‌وساز اجازه می‌دهد تا با استفاده از تصویربرداری و ضبط ویدیوی StructionSite، از طریق رایانه خود، پروژه‌ای را از خانه یا یک مکان مرکزی «کار کنند» ادامه داد. همه‌گیری، صنعت ساخت‌وساز را که معمولاً در پذیرش فناوری کند بوده است، وادار کرد تا واقعاً در استراتژی خود برای مدیریت پروژه‌ها و اینکه چگونه می‌توان با افراد کمتری در محل انجام داد، تجدید نظر کرد تا قرار گرفتن در معرض COVID-19 کاهش یابد. چیزی که بسیاری از مشتریان ما در زمانی که نیروی کار آنها باید عمدتاً از راه دور کار می کردند متوجه شدند این است که آنها بسیار پربازده تر از حد انتظار بودند، کار از راه دور می تواند برای برخی از نقش ها در ساخت و ساز کار کند، و در واقع می تواند برای زیرمجموعه بزرگی از وظایف به طور باورنکردنی سازنده باشد. نیاز به حضور فیزیکی در محل کار نیست.

این استارت‌آپ امروز اعلام کرد که در یک رأی اعتماد، تقریباً 75 کارمند StructionSite 10 میلیون دلار از حامیان 500 Global، سرمایه‌گذاری استراتژیک از PCL Construction، GS Futures و سرمایه‌گذاران موجود جمع‌آوری کردند. این تزریق کل سرمایه StructionSite را به ارمغان می آورد که تا به امروز 20 میلیون دلار افزایش یافته است.

دالی گفت: “در سال 2021، ما اندازه شرکت خود را تقریباً دو برابر کردیم و تیم های کاملاً جدیدی مانند تیم داده را اضافه کردیم که قبلاً بینش های باورنکردنی در مورد صرفه جویی در سفر و کاهش انتشار کربن کشف کرده است.” وجوه برای گسترش قابلیت‌های پلتفرم StructionSite و گسترش موقعیت رهبری ما در بازار استفاده خواهد شد.

VentureBeat

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری تحول آفرین به دست آورند و معاملات انجام دهند. سایت ما اطلاعات ضروری در مورد فن آوری ها و استراتژی های داده را ارائه می دهد تا شما را در حین رهبری سازمان خود راهنمایی کند. ما از شما دعوت می کنیم که عضو انجمن ما شوید، برای دسترسی به:

  • اطلاعات به روز در مورد موضوعات مورد علاقه شما
  • خبرنامه های ما
  • محتویات رهبر فکر و دسترسی با تخفیف به رویدادهای ارزشمند ما، مانند تبدیل 2021: بیشتر بدانید
  • ویژگی های شبکه و موارد دیگر

عضو شوید