Clari که داده های شرکت را برای ایجاد درآمد قابل پیش بینی باز می کند، 225 میلیون دلار جمع آوری می کند


آیا جلسه ای از نشست Future of Work را از دست داده اید؟ برای پخش جریانی به کتابخانه بر اساس تقاضای Future of Work Summit بروید.


Clari، یک پلتفرم به اصطلاح «عملیات درآمد» که برای کمک به شرکت‌ها برای ایجاد درآمد قابل پیش‌بینی‌تر از طریق بینش داده‌های بزرگ طراحی شده است، ۲۲۵ میلیون دلار در دور F سری سرمایه‌گذاری با ارزش ۲.۶ میلیارد دلار جمع‌آوری کرده است.

عملیات درآمدی یا RevOps یک اصطلاح نسبتاً جدید است که مشکل قدیمی را توصیف می‌کند که چگونه کسب‌وکارها با درگیر کردن همه – در فروش، بازاریابی و امور مالی – برای همکاری مؤثر با یکدیگر درآمد قابل پیش‌بینی‌تری ایجاد می‌کنند. در نهایت همه چیز در مورد ایجاد دید بیشتر از طریق داده‌ها است، و به شرکت‌ها اجازه می‌دهد قیمت‌گذاری را برای افزایش تبدیل‌ها، کاهش «نشت» درآمد و شناسایی کانال‌های جدید برای درآمد بهینه کنند.

Clari مستقر در Sunnyvale در کالیفرنیا در سال 2013 تأسیس شد و به شرکت‌ها امکان می‌دهد داده‌های پنهان و گمشده را پیدا کنند و داده‌ها را از ایمیل، سیستم‌های CRM، گزارش تماس‌ها و موارد دیگر ترکیب کنند تا بینش‌های پیش‌بینی‌کننده جدید را باز کنند.

بالا: نمونه داشبورد Clari

این شرکت قبلاً از زمان تأسیس خود حدود 271 میلیون دلار جمع آوری کرده بود و مشتریان بزرگی مانند Atlassian، Zoom، Okta و Equinix را تضمین می کرد. تنها در سال گذشته، حدود 18 مشتری Clari، از جمله Confluent، UiPath، و Hashicorp، به صورت عمومی عرضه شدند – با بینش داده‌های مبتنی بر Clari که نقش مهمی در ارائه IPO آنها داشت.

اندی برن، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل کلاری در بیانیه ای مطبوعاتی خاطرنشان کرد: «کلاری فرآیند درآمد و فروش را از یک آشفتگی قدیمی به یک فرآیند کسب و کار مبتنی بر نرم افزار و داده تبدیل کرده است که در حال ایجاد نوآوری های جدید در صنعت است».

با 225 میلیون دلار دیگر در بانک توسط سرمایه گذاران برجسته از جمله پشتیبان اصلی Blackstone، Silver Lake، و Sequoia Capital، این شرکت اکنون به خوبی از آنچه که “تقاضای سرسام آور” می نامد سرمایه گذاری می کند. اما شاید مهمتر از آن، سهام Blackstone بسیار فراتر از ورودی های مالی است، زیرا این غول سرمایه گذاری همچنین قصد دارد “به دنبال فرصت هایی” برای استقرار Clari در صدها شرکت پرتفوی خود در سراسر جهان باشد.

جنیفر مورگان، رئیس جهانی عملیات پورتفولیوی بلک استون، افزود: «زمان تماس‌های وقت‌گیر درآمدی که تلاش می‌کردند بفهمند چه اتفاقی افتاده و چه کسی توپ را در اختیار دارد، گذشته است. “کلاری شفافیت، فوریت، اقدام و وضوح را برای پیشبرد درآمد به ارمغان می آورد.”

سری E راند کلاری شامل سرمایه‌گذاری‌هایی از لایت استریت کپیتال، ماوریک کپیتال، گروه بی کپیتال، بن کپیتال ونچرز، مدرونا ونچرز، نورت گیت کپیتال، سافایر ونچرز، سکویا کپیتال گلوبال اکویتیز و تنایا کپیتال بود.

VentureBeat

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری تحول آفرین به دست آورند و معاملات انجام دهند. سایت ما اطلاعات ضروری در مورد فن آوری ها و استراتژی های داده را ارائه می دهد تا شما را در حین رهبری سازمان خود راهنمایی کند. ما از شما دعوت می کنیم که عضو انجمن ما شوید، برای دسترسی به:

  • اطلاعات به روز در مورد موضوعات مورد علاقه شما
  • خبرنامه های ما
  • محتویات رهبر فکر و دسترسی با تخفیف به رویدادهای ارزشمند ما، مانند تبدیل 2021: بیشتر بدانید
  • ویژگی های شبکه و موارد دیگر

عضو شوید