Orca Security برای افزودن حفاظت API با اکتساب اول


آیا جلسه ای از نشست Future of Work را از دست داده اید؟ برای پخش جریانی به کتابخانه بر اساس تقاضای Future of Work Summit بروید.


Orca Security امروز اعلام کرد که RapidSec، یک استارت‌آپ امنیت وب را خریداری کرده است که قابلیت‌های جدیدی را به پلتفرم حفاظت ابری خود می‌آورد – از جمله در منطقه داغ امنیت APIها.

Avi Shua مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران شرکت VentureBeat به VentureBeat گفت: این اولین خرید برای این شرکت در حال رشد از زمان راه اندازی آن در سال 2019 است و به افزایش دید ارائه شده توسط پلت فرم امنیت ابری بدون عامل Orca کمک می کند.

شرایط خرید فاش نشد. RapidSec که در سال 2020 تأسیس شد، هشت نفر را استخدام می کند و حدود 500,000 دلار بودجه جمع آوری کرده است. استارت‌آپ مستقر در تل‌آویو اسرائیل، همراه با فناوری خود، 50 مشتری از جمله Konica Minolta و Dun & Bradstreet را نیز به همراه دارد.

پلتفرم امنیت ابری

فناوری «SideScanning» Orca داده‌ها را از محیط‌های ابری بدون نیاز به عامل جمع‌آوری می‌کند و به کارگیری پلتفرم را ساده و تسریع می‌کند.

به گفته شوا، این پلتفرم همچنین با ارائه دید کامل محیط های ابری و سپس با اتصال نقاط در داده های هشدار امنیتی به منظور اولویت بندی بحرانی ترین خطرات، متمایز است. این پلتفرم محیط های ابری عمومی – خدمات وب آمازون، مایکروسافت آژور و گوگل کلود – و همچنین ارکستراسیون کانتینر Kubernetes را پوشش می دهد.

پلتفرم Orca تعدادی ابزار امنیتی ابری را شامل می‌شود، از جمله راه‌حل‌هایی برای مدیریت آسیب‌پذیری‌های ابری، شناسایی پیکربندی‌های نادرست در حساب‌های ابری و حجم کاری، و تشخیص بدافزار و حرکت جانبی در محیط‌های ابری.

ایمن سازی API ها

فناوری RapidSec قابلیت‌هایی را برای ایمن کردن برنامه‌های کاربردی وب در برابر حملات سمت مشتری به ارمغان می‌آورد و قابلیت‌های امنیتی API راه‌اندازی تمرکز اولیه برای ادغام با پلتفرم Orca خواهد بود.

مشکلی که ما امروز آن را حل نمی کنیم و قرار است آن را حل کنیم [with RapidSec]شوا گفت، درک APIهای افشا شده یک سازمان و سطح قرار گرفتن در معرض آنها است.

او گفت، برای مثال، این فناوری زمانی را تشخیص می‌دهد که شخصی یک API ناامن ایجاد کرده است که می‌تواند به با ارزش‌ترین داده‌های سازمان دسترسی داشته باشد، بنابراین سازمان را به قفل کردن API هدایت می‌کند.

در حالی که Orca قصد ندارد ارائه دهندگان مستقل امنیت API را به این زودی جابجا کند، شوا گفت: «مطمئنم مشتریان زیادی وجود خواهند داشت که قابلیت‌های امنیتی API ما کافی باشد.

او گفت که فراتر از محافظت از APIها، فناوری RapidSec می تواند به سایر مسائل امنیتی وب نیز کمک کند، مانند تشخیص زمانی که یک وب سرور با سطح امنیتی ضعیفی پیکربندی شده است.

شوا گفت، این فناوری در نهایت مشتریان را قادر می‌سازد تا «پیکربندی سرویس‌های وب خود را برای کاهش سطح حمله سخت‌تر کنند».

انتظار می رود فناوری RapidSec تا سه ماهه دوم یا سوم سال در پلتفرم امنیتی ابری Orca یکپارچه شود. بنیانگذاران این استارت‌آپ، مدیرعامل شای آلون، سابقاً از چت لیپ هستند. اوری کورال، معاون تحقیق و توسعه، سابق یاهو. و رئیس Ido Yablonka، مدیر کل سابق یاهو در اسرائیل.

ادغام بسیار مهم است

او گفت که Orca، که توسط تیمی از مدیران سابق Check Point Software Technologies تاسیس شد، به جستجوی فرصت‌های اضافی برای خرید ادامه خواهد داد – اما همیشه با تمرکز بر اطمینان از اینکه فناوری آنها می‌تواند به خوبی یکپارچه شود.

شوا گفت، در فضای امنیتی، اشتباه رایج سایر فروشندگان این است که «فناوری را خریداری می‌کنند که ممکن است در کاری که انجام می‌دهد عالی باشد، اما نمی‌تواند در پلتفرم ادغام شود». سپس مجموعه‌ای از محصولات را می‌فروشید که ممکن است یک داشبورد داشته باشند، اما به یک زبان صحبت نمی‌کنند و داده‌ها را با هم به اشتراک نمی‌گذارند.»

با نگاهی به آینده، همراه با ادغام فناوری RapidSec در پلتفرم خود، Orca همچنین به توسعه قابلیت های جدید برای پلت فرم امنیتی ابری خود ادامه می دهد.

شوا گفت، ماژولی برای تشخیص زنجیره حمله، که اکنون در نسخه بتا است، با ارائه نمایش تصویری داده‌های کلیدی برای متخصصان امنیتی که از این پلتفرم استفاده می‌کنند، به کاهش «خستگی هشدار» کمک می‌کند. ماژول تشخیص زنجیره حمله قرار است به طور کلی در سه ماهه دوم در دسترس باشد.

Orca Security که مقر آن در پورتلند، اورگان و تل‌آویو است، اکنون 270 نفر را استخدام می‌کند – از 60 نفر در آغاز سال 2021.

شوا گفت، همراه با رشد قوی آن – درآمد “صدها درصد” در سال 2021 رشد کرد – استخدام Orca توسط دو دور اصلی تامین مالی در سال گذشته تقویت شده است. این شرکت در مارس 2021 210 میلیون دلار جذب کرد و به دنبال آن یک دور 550 میلیون دلاری در اکتبر 2021 با ارزش گذاری 1.8 میلیارد دلاری پس از پول جمع آوری کرد.

به گفته شوا، Orca همچنین به دنبال توسعه تجارت خود با گسترش پایگاه شرکای کانال خود است. او گفت که این شرکت در حال حاضر “چند ده” شریک دارد که به فروش پلتفرم شرکت کمک می کنند و “ما در تلاش هستیم موارد بیشتری را اضافه کنیم.”

VentureBeat

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری تحول آفرین به دست آورند و معاملات انجام دهند. سایت ما اطلاعات ضروری در مورد فن آوری ها و استراتژی های داده را ارائه می دهد تا شما را در حین رهبری سازمان خود راهنمایی کند. ما از شما دعوت می کنیم که عضو انجمن ما شوید، برای دسترسی به:

  • اطلاعات به روز در مورد موضوعات مورد علاقه شما
  • خبرنامه های ما
  • محتویات رهبر فکر و دسترسی با تخفیف به رویدادهای ارزشمند ما، مانند تبدیل 2021: بیشتر بدانید
  • ویژگی های شبکه و موارد دیگر

عضو شوید