گزارش: 92 درصد از تصمیم گیرندگان فناوری اطلاعات فکر می کنند اتوماسیون فرآیند “حیاتی” است.


آیا جلسه ای از نشست Future of Work را از دست داده اید؟ برای پخش جریانی به کتابخانه بر اساس تقاضای Future of Work Summit بروید.


بر اساس گزارش جدید کاموندا، بیش از 9 نفر از هر 10 (92%) تصمیم گیرندگان فناوری اطلاعات، اتوماسیون فرآیند را به عنوان یک عنصر حیاتی در تحول دیجیتال توصیف می کنند. همین درصد، اتوماسیون فرآیند را برای دستیابی به بهینه سازی و کارایی کسب و کار و کمک به آنها برای آزاد کردن کارمندان برای انجام مشاغل پیچیده تر و استراتژیک، حیاتی می داند. آن‌ها از افزایش سرمایه‌گذاری در فناوری‌های مرتبط با فرآیند حمایت می‌کنند و از سازمان‌هایشان انتظار دارند که اولویت بالاتری را برای استفاده از اتوماسیون در سراسر عملیات قرار دهند، و نشان می‌دهد که اتوماسیون فرآیند نقش مهمی را در سازمان‌هایشان ایفا می‌کند.

با این حال، این نظرسنجی همچنین نشان می‌دهد که سازمان‌ها همچنان با چالش‌هایی در تلاش‌های خود برای استفاده از اتوماسیون فرآیند با پتانسیل کامل آن مواجه هستند. تنها 12 درصد از پاسخ دهندگان می گویند که در سال جاری اتوماسیون فرآیند را طبق برنامه ریزی انجام داده اند و دلیل آن ها اتکا به فناوری منسوخ، عدم آگاهی از نحوه شروع و سردرگمی در مورد اصطلاحات صنعتی مانند هایپراتوماسیون و اتوماسیون فرآیند رباتیک (RPA) است. و در حالی که افزایش سرمایه گذاری یک شاخص مثبت برای پیشرفت مداوم است، به منظور به حداکثر رساندن تأثیر این سرمایه گذاری، سازمان ها باید بر روی غلبه بر چالش هایی تمرکز کنند که همچنان موفقیت های بیشتر را محدود می کند.

برای انجام این کار، سازمان ها باید پنج فرصت را برای غلبه بر موانع در نظر بگیرند و از اتوماسیون فرآیند با پتانسیل کامل خود استفاده کنند. این شامل ادامه حرکت به سمت فضای ابری و کاهش پیچیدگی‌ها و هماهنگی فرآیندها در فناوری‌های قدیمی است. پذیرش معماری منعطف و باز برای پشتیبانی از ادغام با پشته فناوری موجود؛ تقویت همکاری تجاری و فناوری اطلاعات و حصول اطمینان از حضور همه ذینفعان در میز – از جمله توسعه دهندگان و معماران سازمانی. اتخاذ رویکردی جامع تر به RPA؛ و اذعان به اینکه کار از راه دور و ترکیبی اینجا باقی مانده است، و اطمینان از وجود تمام فرآیندهای مناسب برای پشتیبانی از این مدل کاری.

گرافیک.  اتوماسیون فرآیند نتیجه می دهد.  از هر سه متخصص فناوری اطلاعات، یکی از سرمایه‌گذاری‌های اتوماسیون فرآیند خود (بیش از 100٪ بازگشت سرمایه) ظرف یک سال به بازپرداخت می‌رسد.  72 درصد از پاسخ دهندگان حداقل 50 درصد بازده سرمایه گذاری های اتوماسیون فرآیند را در یک دوره یک ساله نسبت می دهند.

کاموندا به شرکت مشاوره رجینا کورسو دستور داد تا یک نظرسنجی را بین بیش از 600 تصمیم گیرنده فناوری اطلاعات در آمریکای شمالی و اروپا انجام دهد تا وضعیت اتوماسیون فرآیندها را درک کند.

گزارش کامل کاموندا را بخوانید.

VentureBeat

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری تحول آفرین به دست آورند و معاملات انجام دهند. سایت ما اطلاعات ضروری در مورد فن آوری ها و استراتژی های داده را ارائه می دهد تا شما را در حین رهبری سازمان خود راهنمایی کند. ما از شما دعوت می کنیم که عضو انجمن ما شوید، برای دسترسی به:

  • اطلاعات به روز در مورد موضوعات مورد علاقه شما
  • خبرنامه های ما
  • محتویات رهبر فکر و دسترسی با تخفیف به رویدادهای ارزشمند ما، مانند تبدیل 2021: بیشتر بدانید
  • ویژگی های شبکه و موارد دیگر

عضو شوید