با 100 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی آنلاین، G Cloud وقتی صحبت از داده‌های آنلاین شما به میان می‌آید، خیالتان را راحت می‌کند


آیا جلسه ای از نشست Future of Work را از دست داده اید؟ برای پخش جریانی به کتابخانه بر اساس تقاضای Future of Work Summit بروید.


آیا می‌توانید تصور کنید که همه داده‌های ما به صورت نسخه‌های چاپی ساخته شوند؟ به تمام آلبوم‌های عکس، کلاسورها، محفظه‌های دیسک، قفسه‌های کتاب، کمد فایل‌هایی که نیاز دارید فکر کنید… تقریباً غیرقابل درک است. و با برداشتن این یک قدم جلوتر، اگر بخواهید تمام آن خاطرات را همراه با آن کاغذهای مهم مثلاً آتش سوزی یا سیل از دست بدهید، چه؟ خوشبختانه ما در عصری هستیم که همه چیز را می توان به صورت آنلاین ذخیره کرد و با راه حل هایی مانند G Cloud، می توانید مطمئن باشید که ایمن خواهد بود.

شاید به این دلیل است که ما نیاز داریم یا شاید فقط به این دلیل که می توانیم، اما این روزها به نظر می رسد که بیشتر از همیشه تصاویر، موسیقی بیشتر، کتاب های بیشتر و اسناد بیشتری ذخیره می کنیم. و در حالی که فضای فیزیکی را اشغال نمی کنند، به یک مکان استراحت نیاز دارند. دستگاه‌های شما فقط می‌توانند مقدار زیادی نگه دارند، طول عمر محدودی دارند، و بدتر از آن، در معرض آسیب و از دست دادن هستند، به این معنی که اگر پیش‌بینی لازم برای پشتیبانی از همه آن‌ها را نداشتید، این تصاویر غیرقابل جایگزین و موارد دیگر برای همیشه از بین می‌رفتند. بالا

G Cloud یک راه حل همه کاره ارائه می دهد. نه تنها 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی در اختیار شما قرار می دهد (این برای بیش از 30000 عکس، یا بیش از 28000 آهنگ یا تقریباً 250000 فایل کافی است!) بلکه به لطف رمزگذاری 256 AES درجه نظامی، آنها را ایمن و محافظت می کند. شما می توانید تمام داده های خود را از همه دستگاه های خود به یک حساب واحد منتقل کنید و سپس آن ها را به ترتیب زمانی سازماندهی کنید. پس از آن حتی می توانید برای سهولت اشتراک گذاری، مشاهده، پخش یا گوش دادن به داده ها مستقیماً از فضای ابری دسترسی داشته باشید.

با بیش از 5 میلیون بارگیری و رتبه‌بندی بالا از فروشگاه‌های Google Play، TechRadar و Capterra، اشتراک 3 ساله با 74 درصد تخفیف از قیمت خرده‌فروشی پیشنهادی ارائه می‌شود. با تنها 17.99 دلار، دیگر هرگز نگران از دست دادن اطلاعات خود یا کمبود فضای دستگاه خود، چه آندروید یا اپل نباشید. چنین آرامشی ارزش هر پنی و بیشتر را دارد.

VentureBeat Deals یک مشارکت بین VentureBeat و StackCommerce است. این پست به منزله تایید سرمقاله نیست. اگر در مورد محصولاتی که در اینجا می بینید یا خریدهای قبلی سؤالی دارید، لطفاً با پشتیبانی StackCommerce در اینجا تماس بگیرید. قیمت ها ممکن است تغییر کند

VentureBeat

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری تحول آفرین به دست آورند و معاملات انجام دهند. سایت ما اطلاعات ضروری در مورد فن آوری ها و استراتژی های داده را ارائه می دهد تا شما را در حین رهبری سازمان خود راهنمایی کند. ما از شما دعوت می کنیم که عضو انجمن ما شوید، برای دسترسی به:

  • اطلاعات به روز در مورد موضوعات مورد علاقه شما
  • خبرنامه های ما
  • محتویات رهبر فکر و دسترسی با تخفیف به رویدادهای ارزشمند ما، مانند تبدیل 2021: بیشتر بدانید
  • ویژگی های شبکه و موارد دیگر

عضو شوید