استودیوی جدید Firestoke به دنبال بازی های شادی برای انتشار است


به رهبران بازی، در کنار GamesBeat و Facebook Gaming، برای دومین اجلاس سالانه GamesBeat & Facebook Gaming Summit بپیوندید | GamesBeat: Into the Metaverse 2 در 25 تا 27 ژانویه 2022 آینده. درباره این رویداد بیشتر بدانید.


Firestoke، یک استودیوی جدید به سرپرستی پل فارلی، توسعه‌دهنده سابق DMA Design و Rockstar، امروز جزئیات بیشتری در مورد ماموریت خود فاش کرد. در نظر دارد خدمات انتشارات کاملی را به توسعه دهندگانی که عناوین شاد و بدون خشونت می سازند ارائه دهد.

فارلی این استودیو را در سال 2021 تأسیس کرد. اکنون به دنبال بازی‌های کوتاه و در دسترس است که برای گیمرها شادی و احساس مثبت به ارمغان می‌آورد. فارلی به GamesBeat گفت: “ما تجربیات بازی های کوچک، شاد و مثبت را منتشر خواهیم کرد. از بازی های تیراندازی، بازی های RPG پیچیده یا بازی های استراتژیک اجتناب می کنیم. ما قصد داریم بازی‌هایی بسازیم که عمدتاً غیرخشونت‌آمیز هستند و بهزیستی ذهنی مثبت را ارتقا می‌دهند.» او افزود که اینها شامل بازی هایی با عنصر اجتماعی و بازی مشترک است.

Firestoke در حال حاضر به دنبال توسعه دهندگان چنین بازی هایی است که بتواند با آنها شریک شود. Firestoke در میان دیگر اهداف خود به دنبال ایجاد روابط سالم تر با توسعه دهندگان است. فارلی به GamesBeat گفت که این دو نقش گاهی اوقات ممکن است با یکدیگر در تضاد باشند: «روابط بین توسعه‌دهنده و ناشر معمولاً تقسیم می‌شود. این دو تیم هستند که اغلب با انتظارات، اهداف و اهداف کاملاً متفاوت هستند. ما به سختی کار می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که وقتی با توسعه‌دهندگان کار می‌کنیم، از روز اول همسو هستیم.»

اگرچه Firestoke در بریتانیا است، اما به دنبال مشارکت با توسعه دهندگان در سراسر جهان است. این ناشر تاکنون دو بازی را امضا کرده است، اما هنوز جزئیاتی در مورد این بازی ها فاش نکرده است.

GamesBeat

اعتقاد GamesBeat هنگام پوشش صنعت بازی این است که “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. چه مقالات ما را بخوانید، چه به پادکست‌های ما گوش دهید یا ویدیوهای ما را تماشا کنید، GamesBeat به شما کمک می‌کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید.

شما چگونه انرا انجام خواهید داد؟ عضویت شامل دسترسی به:

  • خبرنامه هایی مانند DeanBeat
  • سخنرانان فوق العاده، آموزشی و سرگرم کننده در رویدادهای ما
  • فرصت های شبکه سازی
  • مصاحبه‌ها، چت‌ها، و رویدادهای «Open Office» با کارکنان GamesBeat فقط برای اعضا
  • گپ زدن با اعضای انجمن، کارکنان GamesBeat و سایر مهمانان در Discord ما
  • و شاید حتی یک یا دو جایزه سرگرم کننده
  • معرفی مهمانی های همفکر

عضو شوید