BetterMe به روانشناسی شما روی می آورد تا مطمئن شود که سفر سلامتی و کاهش وزن شما موفقیت آمیز است.


آیا جلسه ای از نشست Future of Work را از دست داده اید؟ برای پخش جریانی به کتابخانه بر اساس تقاضای Future of Work Summit بروید.


سال نو، شما جدید. هر ژانویه، هزاران نفر عهد می‌کنند که سال آینده سالی خواهد بود که در نهایت وزن اضافی خود را از دست می‌دهند و شروع به سلامتی می‌کنند. البته، واقعیت به سرعت رخ می دهد و قبل از اینکه متوجه شوید، بسیاری از این نیت های خوب برای تناسب اندام بهتر کنار گذاشته شده اند. در واقع، از هر 100 نفری که سفری به سمت سبک زندگی سالم‌تر را آغاز می‌کنند، تنها 5 نفر به اهداف خود می‌رسند.

البته، مزایای واقعی یک سفر سلامتی و تندرستی همیشه با نتایج سنجیده نمی شود. آنها اغلب بر اساس پیشرفت های کلی که سفر به ارمغان می آورد و شادی که برای هر فرد ایجاد می کند مورد قضاوت قرار می گیرند. BetterMe می داند که یک سبک زندگی سالم و فعال بیشتر از تمرکز بر پایبندی به کاهش هر پوند ممکن است. فرآیند آنها حول محور رسیدن به مقبولیت و خوشبختی در درون است تا به ساخت بدنی که هر عضو می‌خواهد کمک کند.

برنامه BetterMe Health Coaching مبتنی بر این ایده است که تغییرات عمده در زندگی یک فرد ابتدا با یک ذهن سالم شروع می شود. BetterMe که برای کسانی که در ابتدای سفر کاهش وزن خود هستند ایجاد شده است، روانشناسی مثبت را با منوهای شخصی و برنامه های تناسب اندام ترکیب می کند تا مسیر سلامتی را ایجاد کند که برای هر فرد بهترین کار را انجام دهد. این طرح بازی بیشتر توسط یک مربی واقعی انسان زنده پشتیبانی می‌شود که آماده کمک به هدایت این بازنگری شخصی است.

بر اساس کار متخصصان تغذیه، مربیان و روانشناسان، طرح BetterMe با تمریناتی برای بهینه سازی تصویر شما از خود، از بین بردن عادات منفی، افکار خود ویرانگر و مقاومت در برابر تغییر شروع می شود. در جای خود، آموزش رفتاردرمانی شناختی در قلب برنامه از آزمون‌ها، اینفوگرافیک‌ها و سایر عناصر برای تقویت احساسات شفقت و عشق به خود استفاده می‌کند و محیطی بهتر برای بازسازی نسخه‌ای هوشمندانه‌تر و سالم‌تر از خود ایجاد می‌کند.

همراه با آن مراحل تأیید مثبت و ردیابی عادت برای بازنگری در مورد نحوه تفکر اعضا در مورد خود، غذا و فعالیت، BetterMe از آموزش های سخت سلامت و تناسب اندام که هر کاربر برنامه کاهش وزن انتظار دارد، ابایی ندارد. این شامل بیش از 1500 تمرین سفارشی شده است که به عنوان عادات سالم جدید در برنامه های روزانه شما جا افتاده است.

علاوه بر برنامه‌های غذایی شخصی‌سازی شده که کالری دریافتی شما را با ترجیحات غذایی شما متعادل می‌کند، BetterMe همچنین دسترسی 24/7 را به مربی شخصی شما ارائه می‌دهد. آنها همیشه آماده هستند تا به شکل گیری رویکرد جدید شما در تناسب اندام کمک کنند، پیشرفت شما را پیگیری کنند، و حتی اگر به حداکثر پتانسیل خود نرسیدید، شما را مسئول نگه دارند.

تاکنون، رویکرد BetterMe با میلیون‌ها کاربر، بیش از 100 میلیون بارگیری در 189 کشور و 10 زبان را تنها در پنج سال کوتاه به ثبت رسانده است.

شروع کنید و برنامه BetterMe Health Coaching را دانلود کنید، در آزمون مقدماتی 1 دقیقه ای شرکت کنید و برنامه تمرینی شخصی و سلامت روان خود را شروع کنید.

VentureBeat Deals یک مشارکت بین VentureBeat و StackCommerce است. این پست به منزله تایید سرمقاله نیست. اگر در مورد محصولاتی که در اینجا می بینید یا خریدهای قبلی سؤالی دارید، لطفاً با پشتیبانی StackCommerce در اینجا تماس بگیرید. قیمت ها ممکن است تغییر کند

VentureBeat

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری تحول آفرین به دست آورند و معاملات انجام دهند. سایت ما اطلاعات ضروری در مورد فن آوری ها و استراتژی های داده را ارائه می دهد تا شما را در حین رهبری سازمان خود راهنمایی کند. ما از شما دعوت می کنیم که عضو انجمن ما شوید، برای دسترسی به:

  • اطلاعات به روز در مورد موضوعات مورد علاقه شما
  • خبرنامه های ما
  • محتویات رهبر فکر و دسترسی با تخفیف به رویدادهای ارزشمند ما، مانند تبدیل 2021: بیشتر بدانید
  • ویژگی های شبکه و موارد دیگر

عضو شوید