Lego Star Wars: The Skywalker Saga با انتشار گزارش بحران تاریخ انتشار دریافت می کند


به رهبران بازی، در کنار GamesBeat و Facebook Gaming، برای دومین اجلاس سالانه GamesBeat & Facebook Gaming Summit بپیوندید | GamesBeat: Into the Metaverse 2 در 25 تا 27 ژانویه 2022 آینده. درباره این رویداد بیشتر بدانید.


Traveller’s Tales امروز اعلام کرد که Lego Star Wars: The Skywalker Saga در تاریخ 5 آوریل عرضه می شود. این بازی برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X/S، سوییچ، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه شخصی منتشر می شود.

همچنین امروز، Polygon گزارشی را منتشر کرده است که شرایط ناسالم بحران در Traveller’s Tales را شرح می دهد. طرفداران جنگ ستارگان سال ها منتظر انتشار The Skywalker Saga بودند که توسعه آن در سال 2017 آغاز شد. در گزارش Polygon، کارمندان سابق و فعلی استودیو در مورد فشار برای کار طولانی مدت اضافه کاری و همچنین جابجایی بالای کارکنان صحبت می کنند.

در سال 2005، Traveller’s Tales اولین بازی مدرن لگو را با Lego Star Wars: The Video Game، اقتباسی از سه گانه پیش درآمد، ساخت. حماسه اسکای واکر هر 9 فیلم از سری اصلی را اقتباس می کند.

کرانچ یکی از بزرگ‌ترین مشکلات بازی‌سازان است، زیرا اغلب انتظار می‌رود که کارمندان ساعت‌های ناسالم کار کنند تا عنوانی را در حالت قابل حمل به دست آورند. گزارش‌ها مشکلات جدی در برخی از بزرگترین استودیوهای جهان، از جمله Rockstar Games را نشان می‌دهند.

رویداد

دومین نشست سالانه GamesBeat و Facebook Gaming و GamesBeat: Into the Metaverse 2

بیشتر بدانید

GamesBeat

اعتقاد GamesBeat هنگام پوشش صنعت بازی این است که “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. چه مقالات ما را بخوانید، چه به پادکست‌های ما گوش دهید یا ویدیوهای ما را تماشا کنید، GamesBeat به شما کمک می‌کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید.

شما چگونه انرا انجام خواهید داد؟ عضویت شامل دسترسی به:

  • خبرنامه هایی مانند DeanBeat
  • سخنرانان فوق العاده، آموزشی و سرگرم کننده در رویدادهای ما
  • فرصت های شبکه سازی
  • مصاحبه‌ها، چت‌ها، و رویدادهای «Open Office» با کارکنان GamesBeat فقط برای اعضا
  • گپ زدن با اعضای انجمن، کارکنان GamesBeat و سایر مهمانان در Discord ما
  • و شاید حتی یک یا دو جایزه سرگرم کننده
  • معرفی مهمانی های همفکر

عضو شوید