Aleph.im برای توسعه راه حل های محاسباتی غیرمتمرکز، 10 میلیون دلار جمع آوری می کند


آیا جلسه ای از نشست Future of Work را از دست داده اید؟ برای پخش جریانی به کتابخانه بر اساس تقاضای Future of Work Summit بروید.


امروز، شبکه ذخیره سازی و محاسبات غیرمتمرکز متقابل بلاک چین، Aleph.im، بسته شدن یک دور سرمایه گذاری 10 میلیون دلاری و راه اندازی اولین گره های منابع محاسباتی خود را اعلام کرد.

گره‌های Aleph.ims برای پشتیبانی از یک شبکه غیرمتمرکز طراحی شده‌اند که به توسعه‌دهندگان و سازمان‌های بلاک چین، dapp (برنامه غیرمتمرکز) دسترسی بدون سرور به توان محاسباتی، نمایه‌سازی و قابلیت‌های ذخیره‌سازی را برای کاهش اتکا به خدمات متمرکز یا زیرساخت‌های ارائه و مدیریت ارائه می‌دهد. .

جاناتان اسکمول، بنیانگذار Aleph.im در اعلامیه رسمی گفت: «این دور از بودجه یک قطعه کلیدی در اجرای دیدگاه گسترده‌تر ما برای Aleph.im است.

علاوه بر راه اندازی فوری گره های محاسباتی شبکه، امسال نیز گره های ذخیره سازی Aleph.im را فعال می کند، به این معنی که شبکه قابلیت پردازش غیرمتمرکز و ذخیره سازی غیرمتمرکز را خواهد داشت. این به سازندگان، برنامه‌ها و پروتکل‌های Web3 این امکان را می‌دهد که تا آخرین قسمت از پشته توسعه خود را به طور کامل غیرمتمرکز کنند.

بازار محاسبات بدون سرور

در مدت زمان کوتاهی، Aleph.im به عنوان یک بازیگر کلیدی در بازار محاسبات بدون سرور ظاهر شد، بازاری که در سال 2017 به ارزش 3.1 میلیارد دلار و پیش بینی می شود تا سال 2025 به 21.9 میلیارد دلار برسد. این شرکت در سال 2022 شروع قدرتمندی داشته است. ، با اعلام همکاری با Ubisoft برای آوردن توکن های غیر قابل تعویض (NFT) به بازی هایی مانند Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint، یک دور موفقیت آمیز تأمین مالی را به پایان رساند.

با این حال، این سازمان با رقابت شدید سایر ارائه دهندگان محاسبات بدون سرور، یعنی خدمات وب آمازون (AWS) رقابت می کند، که AWS Lambda را ارائه می دهد، یک راه حل محاسباتی بدون سرور که به کاربران امکان می دهد کد را بدون تهیه یا مدیریت سرورها اجرا کنند.

فقط در سال گذشته، AWS به نرخ سالانه 54 میلیارد دلار رسید که لامبدا یکی از راه حل های کلیدی آن است که توسط طیف وسیعی از سازمان های برجسته از جمله Fender، Coca-Cola، Nielsen و Stedi استفاده می شود.

یکی دیگر از رقبای کلیدی مایکروسافت با توابع Azure است، یک پلتفرم محاسباتی بدون سرور که به سازمان‌ها امکان توسعه، استقرار و اجرای برنامه‌های کاربردی در فضای ابری را می‌دهد، یکی از راه‌حل‌های کلیدی که سازمان را قادر می‌سازد به درآمد 20.5 میلیارد دلاری با درآمد 45.3 میلیارد دلاری در سه ماهه اول برسد. 2022.

به نظر می رسد که Aleph.im قصد دارد با ساختن راه حلی برای توسعه دهندگان بلاک چین و dApp، خود را از این ارائه دهندگان متمایز کند، که پشتیبانی محاسباتی غیرمتمرکز را ارائه می دهد تا آنها را قادر به توسعه برنامه های دارای بلاک چین کند.

Stratos Technologies با حمایت Zeeprime، NOIA Capital، The، Bitfwd Capital، Ellipti، Incuba Alpha، RareStone، TRGC، Chris McCann و Owen Simonin، تامین مالی Aleph.im را رهبری کرد.

VentureBeat

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری تحول آفرین به دست آورند و معاملات انجام دهند. سایت ما اطلاعات ضروری در مورد فن آوری ها و استراتژی های داده را ارائه می دهد تا شما را در حین رهبری سازمان خود راهنمایی کند. ما از شما دعوت می کنیم که عضو انجمن ما شوید، برای دسترسی به:

  • اطلاعات به روز در مورد موضوعات مورد علاقه شما
  • خبرنامه های ما
  • محتویات رهبر فکر و دسترسی با تخفیف به رویدادهای ارزشمند ما، مانند تبدیل 2021: بیشتر بدانید
  • ویژگی های شبکه و موارد دیگر

عضو شوید