Virtru 60 میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند تا امنیت بدون اعتماد را به اشتراک داده‌ها بیاورد


آیا جلسه ای از نشست Future of Work را از دست داده اید؟ برای پخش جریانی به کتابخانه بر اساس تقاضای Future of Work Summit بروید.


شرکت امنیت داده و حریم خصوصی Virtru، که امروز اعلام کرد یک دور سرمایه گذاری 60 میلیون دلاری سری C را جمع آوری کرده است، گفت که استفاده از پلت فرم رمزگذاری آن برای داده های مشترک از زمان شروع همه گیری چهار برابر شده است. جان آکرلی، بنیانگذار و مدیر عامل Virtru، به VentureBeat گفت، این رشد زمانی اتفاق افتاده است که کسب و کارهای بیشتری ارزش گسترش امنیت “صفر اعتماد” را فراتر از دسترسی به شبکه می دانند.

یکی از بزرگ‌ترین حوزه‌های تمرکز صنعت امنیت سایبری در حال حاضر، دسترسی به شبکه بدون اعتماد (ZTNA) این پتانسیل را دارد که کنترل ناشناخته‌ای را بر روی دسترسی به برنامه‌ها و داده‌ها ارائه دهد. آکرلی گفت، با این حال، Virtru اولین پلتفرمی است که سطح قابل مقایسه ای از کنترل را بر روی خود لایه داده ارائه می دهد.

او در مصاحبه ای گفت: در صنعت سایبری، “یک چالش داده وجود دارد که هیچ کس به خوبی به آن رسیدگی نمی کند – به جز Virtru”. “در حال حاضر فرصت بزرگی وجود دارد که واقعاً بخشی حیاتی از یک معماری کلی اعتماد صفر باشیم.”

رمزگذاری

محصول Virtru داده ها را هنگام جابجایی یا اشتراک گذاری با استفاده از برنامه های ایمیل، پلت فرم های اشتراک فایل، برنامه های نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) و محیط های ابری رمزگذاری می کند. ادغام‌ها شامل Google Workspace، Microsoft 365، Salesforce، Zendesk و در مجموع بیش از 100 برنامه SaaS هستند.

آکرلی گفت: “هنگامی که داده ها بین این سیستم ها جابه جا می شوند، هر بار که انجام می شود، ناامن می ماند.”

اما، او گفت، دلیل خوبی وجود دارد که دیگران به اندازه کافی این مسئله را حل نکرده اند: بسیار دشوار است.

زیربنای محصول یک استاندارد باز برای حفاظت از داده ها است – قالب داده های مورد اعتماد (TDF) – که در واقع توسط ویل آکرلی، مدیر ارشد فناوری و بنیانگذار Virtru (و برادر جان آکرلی) اختراع شد. ویل آکرلی که قبلاً معمار امنیت ابری برای NSA بود، TDF را برای ایمن سازی اشتراک گذاری داده ها بین سازمان های اطلاعاتی ایجاد کرد.

جان آکرلی گفت: یکی دیگر از مسائل کلیدی که Virtru به آن می پردازد این است که دسترسی به داده های ایمن را برای کاربران نهایی تجربه ای “یکپارچه” می کند.

او گفت که پلتفرم Virtru کاملاً در پشت صحنه کار می کند و “تمام مراحل اضافی که معمولاً برای دسترسی به محتوای ایمن مرتبط است را انجام داده است.” “در طول 10 سال کار زیادی انجام شد تا این کار واقعاً بسیار آسان باشد.”

کشش مشتری

Virtru گزارش می دهد که بیش از 7000 مشتری دارد و پلتفرم آن تقریباً 2 میلیون ایمیل و فایل را هر روز ایمن می کند. این شرکت که در سال 2012 تأسیس شد، می گوید تا به امروز از بیش از 1 میلیارد دارایی داده محافظت کرده است.

مشتریان عبارتند از Verizon، Netflix، ایالت مریلند، دانشگاه براون، EmblemHealth، SoFi و Redfin.

آکرلی گفت، چالش‌های امنیتی ایجاد شده توسط تغییر به کار از راه دور در طول همه‌گیری – همراه با «جنبش‌های رخنه‌ها» در سال‌های اخیر – مشتریان بیشتری را متوجه نیاز به بازنگری رویکردشان در امنیت داده‌ها کرده است.

او گفت: “من فکر می کنم که مردم در نهایت آن را دریافت می کنند – شما باید این چالش کنترل داده ها را حل کنید.”

به گفته Ackerly، علاوه بر ZTNA، مشتریان به ZTDA نیز نیاز دارند – دسترسی به داده‌های بدون اعتماد. او گفت به عبارت دیگر، داده‌ها باید به‌طور پیش‌فرض ایمن شوند – نیاز به اعتماد به اشخاص ثالث در مورد نحوه محافظت از داده‌ها را از بین می‌برد.

آکرلی گفت: «در حال حاضر، اگر با فروشندگان بزرگ ZTNA صحبت کنید، فکر می‌کنم همه اعتراف می‌کنند که به این فکر می‌کنند که چگونه در لایه داده محافظت کنند – اما هنوز آن را حل نکرده‌اند. “یک شکاف بزرگ در پیشنهادات اعتماد صفر وجود دارد که امروزه از سوی بازیکنان بزرگ در دسترس است.”

بودجه رشد

دور سرمایه گذاری سری C Virtru توسط Iconiq Growth و Foundry Capital رهبری شد. سایر حامیان این دور شامل Tiger Global، MC2، Bessemer Venture Partners و New Enterprise Associates بودند.

با بودجه جدید، Virtru تا به امروز 136.8 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

این شرکت امروز 150 نفر را استخدام می کند و قصد دارد از این بودجه برای دوبرابر کردن تعداد تیم خود در سال 2022 استفاده کند.

آکرلی گفت که این شامل گسترش تیم بین المللی Virtru خواهد بود. او گفت که سرمایه‌گذاری‌های توسعه محصول شامل ایجاد یکپارچگی بیشتر با برنامه‌های SaaS و افزایش تجربه API و SDK برای توسعه‌دهندگان شخص ثالث است.

آکرلی گفت: «این واقعاً مهم است که ما همچنان آن تجربه را آسان‌تر و آسان‌تر کنیم. ما می‌خواهیم از همان ابتدا به توسعه‌دهندگان قدرت دهیم تا در حریم خصوصی کار کنند.»

شرکای کلیدی Virtru شامل Google است که این دو شرکت در برنامه‌های Google Workspace و Google Cloud با هم کار می‌کنند.

در ماه اکتبر، Virtru راه حل جدیدی را برای تعمیق بیشتر اقدامات امنیتی داده برای کاربران Google Cloud اعلام کرد – با راه اندازی رمزگذاری مدیریت کلید خارجی برای Google Cloud. این راه حل به سازمان ها امکان می دهد از داده های خود در Google Cloud – از جمله در دریاچه های داده و پایگاه های داده – با استفاده از کلیدهای رمزگذاری خود محافظت کنند که می تواند مستقل از داده های آنها مدیریت شود.

VentureBeat

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری تحول آفرین به دست آورند و معاملات انجام دهند. سایت ما اطلاعات ضروری در مورد فن آوری ها و استراتژی های داده را ارائه می دهد تا شما را در حین رهبری سازمان خود راهنمایی کند. ما از شما دعوت می کنیم که عضو انجمن ما شوید، برای دسترسی به:

  • اطلاعات به روز در مورد موضوعات مورد علاقه شما
  • خبرنامه های ما
  • محتویات رهبر فکر و دسترسی با تخفیف به رویدادهای ارزشمند ما، مانند تبدیل 2021: بیشتر بدانید
  • ویژگی های شبکه و موارد دیگر

عضو شوید